شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار جشنواره فروش ويژه دهه فجر

Joomla!

جشنواره فروش ويژه دهه فجر

شرکت پيشگامان موج تلفن همراه به مناسبت فرارسيدن ايام دهه فجر و بزرگداشت اين ايام جشنواره فروش ويژه نرم افزارهاي قرآن صوتي حبل المتين و مفاتيح صوتي باب النعيم را برگزار مي نمايد. در اين جشنواره که از تايخ 12 بهمن ماه آغاز و تا 22 بهمن ماه ادامه خواهد داشت علاوه بر عرضه محصولات با تخفيفات ويژه (20 الي 30 درصد)،تسهيلات فوق العاده اي نيز در اختيار کليه کاربران قرار خواهد گرفت.
  • در ايام جشنواره نرم افزار قرآن صوتي حبل المتين و مفاتيح صوتي باب النعيم هر يک با تخفيف 20 درصد (حبل المتين 4400 تومان و باب النعيم 5500 تومان) به کاربراني که از طريق سفارش اينترنتي و يا تلفني اقدام به خريد نمايند عرضه مي گردد.
  • چنانچه کاربري متقاضي خريد نرم افزار قرآن صوتي حبل المتين و مفاتيح صوتي باب النعيم بصورت همزمان باشد از تخفيف 30 درصد (حبل المتين و باب النعيم 8700 تومان) بهره مند خواهد گرديد.
  • در اين ايام افزايش اعتبار سريال اين محصولات نيز براي کليه کاربران با شرايط ويژه صورت مي پذيرد بگونه اي که کاربران تنها با مبلغ 3000 تومان مي توانند اعتبار سريال نرم افزارهاي خود را به تعداد 5 بار افزايش دهند.
  • گفتني است کليه کاربراني که در اين ايام اقدام به فعالسازي نرم افزارهاي خود براي اولين بار نمايند از افزايش اعتبار سريال نرم افزار خود به تعداد 2 بار بصورت رايگان بهره مند مي گردند.
موج تلفن همراه بمنظور مشارکت در طرح ها و برنامه هاي سازمانها و ارگانهاي دولتي و غير دولتي در ايام دهه فجر، شرايط و تسهيلات ويژه اي را براي عرضه محصولات خود به اين نهادها در نظر گرفته است جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن  6067323-0511 تماس حاصل نماييد.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 07 بهمن 1389 ساعت 10:54 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (2)
خواهش
2 جمعه, 15 بهمن 1389 ساعت 06:49
سید مهدی واثق
سلام
یک خواهش داشتم اگه امکان دارد این جشنواره را تا پایان بهمن ماه تمدید کنید

خیلی ممنون از اینکه به درخواستهای کاربران توجه دارید
پاسخ مدیر :
زمان جشنواره
شنبه, 16 بهمن 1389 ساعت 07:06
جوان
با سلام
در خصوص تمديد جشنواره هنوز مديريت شركت خبري را اعلام نكرده اند و با توجه به اينكه اين جشنواره در خصوص دهه مبارك فجر مي باشد احتمال تمديد آن نمي رود. اما در صورتي كه خبري اعلام شود در سايت اطلاع رساني خواهد شد.

موفق باشيد
سوال
1 پنجشنبه, 07 بهمن 1389 ساعت 11:03
÷رسشگر
سلام
در مورد این موضوع:

به چه صورت میتوان فهمید که فرد خاصی این نرم افزار رو درا ین مدت افزایش اعتبار کرده؟
و اینکه اینکه میگین دو بار به صورت رایگان میتواند افزایش اعتبار کند این دو بار هرکدام چند گوشی میتوان فعال سازی میشه؟
پاسخ مدیر :
راهنمایی
پنجشنبه, 07 بهمن 1389 ساعت 11:24
مدیر سایت
با سلام و تشکر از سوال مطروحه
1- هر محصول پس از نصب احتیاج به فعالسازی دارد که با برقراری ارتباط با کامپیوتر مرکزی این امکان فراهم می گردد و افزایش اعتبار ها و موارد دیگر نیز توسط کامپیوتر مرکزی تشخیص داده می شود
2- هر محصول به طور نرمال می تواند بر روی 3 گوشی به تعداد نامحدود نصب و فعال گردد که دوستانی که در این ایام برای اولین بار اقدام به فعالسازی نمایند، می توانند به جای 3 گوشی بر روی 5 گوشی نصب و فعالسازی داشته باشند
باتشکر