شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار راهنمای شرکت در جشنواره نوروزی روزشمار تشیع

Joomla!

راهنمای شرکت در جشنواره نوروزی روزشمار تشیع

فرستادن به ایمیل چاپ

 
جشنواره روزشمار  تشیع

 

راهنماي تهيه محصول :

جهت شرکت در جشنواره نوروز روزشمار تشیع و تهیه محصول به دو صورت پرداخت آنلاین و ثبت فیش بانکی می توان عمل نمود که در ذیل مشروح آن را ملاحظه می نمایید :

الف - پرداخت آنلاین

در این روش کافیست با توجه به شرایط ، بر روی یکی از لینکهای زیر کلیک نمایید تا به پورتال بانک سامان انتقال یافته و بصورت آنلاین مبلغ مورد نظر را پرداخت نماید و سپس با تأیید بانک سامان مبنی بر پرداخت مبلغ مورد نظر بصورت خودکار به صفحه دانلود نرم افزار روزشمار تشیع هدایت و با سریالی که در اختیار کاربر قرار می گیرد می توان اقدام به فعالسازی محصول نمود.

ب - واریز از طریق فیش بانکی و عابر بانکها

در این روش از طریق یکی از راههای پرداخت نقدی که بانکها در اختیار گذاشته اند مثل فیش نقدی ، عملیات کارت به کارت ، انتقال اینترنتی و انتقال از طریق موبایل بانکها و ... می توان مطابق با مراحل ذیل اقدام به خرید نمود : 

  1. چنانچه از جمله كاربران نرم افزار تقويم شيعه ميلاد مي باشيد مبلغ 2000 تومان(با تخفيف 60 درصد ) و در غير اينصورت مبلغ 3500 تومان (با تخفيف 30 درصد) به شماره حساب سيبا بانك ملي 0100442048005 و يا شماره كارت 9848-4532-9910-6037 بنام محمد علي طهرانچي  واريز نماييد .
  2. پس از واريز مبلغ ، جهت اعلام شماره فيش واريزي با شماره 05116067323  تماس حاصل نماييد و يا شماره فيش را  از طريق پيام كوتاه به شماره 09153254251  ارسال نماييد. توجه فرمایید چنانچه از جمله افرادي هستيد كه از تخفيف 60 درصد بهره منديد (كاربران تقويم شيعه ميلاد ) ،  همراه با شماره فيش واريزي ، شماره سريال نرم افزار تقويم شيعه خود را نيز اعلام  و يا ارسال نماييد .
  3. پس از بررسي صحت اطلاعات ، شماره سريالي ويژه نرم افزار روز شمار تشيع ، به شما اختصاص مي يابد و برای شما از طریق پیام کوتاه ارسال می گردد. با مراجعه به بخش دریافت نرم افزار روزشمار تشیع و درج شماره سريال دريافتي و شماره فيش واريزي مي توانيد نرم افزار روز شمار تشيع را از سايت دانلود و  براي نصب آن بر روي تلفن همراه  خود و برخورداري از تقويمي با قابليت هايي ويژه  و استثنايي ، اقدام نماييد. اين نرم افزار قابل نصب بر روي سه دستگاه تلفن همراه مي باشد.
آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 23 فروردین 1389 ساعت 11:40 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر: