شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار اطلاعیه تمدید مدت زمان جشنواره

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

اطلاعیه تمدید مدت زمان جشنواره

فرستادن به ایمیل چاپ
روزشمار  تشیعجشنواره نوروزي روز شمار تشيع به درخواست بسياري از هموطنان، تا پايان فروردين ماه تمديد گرديد.  با توجه به استقبال پر شور علاقمندان محصولات فرهنگي – مذهبي از اين جشنواره و نيز همزمان بودن زمان  جشنواره با  ايام نوروز  و تعطيلات، بعلت عدم دسترسي  به مراكز پرداخت و اينترنت در ايام تعطيل و همچنین مطلع شدن بسياري از هموطنان در روزهاي پاياني جشنواره، شركت پيشگامان موج تلفن همراه ضمن تبريك فرا رسيدن سال نو شمسي به هموطنان ، مدت زمان جشنواره روز شمار تشيع را تا 31 فروردين ماه تمديد نمود.

علاقمندان شركت در جشنواره و قرعه كشي ، براي کسب اطلاعات بیشتر به بخش جشنواره روزشمار تشيع مراجعه نمايند همچنین جهت راهنمایی دقیقتر می توانند به بخش راهنمای تهیه محصول با تخفیفات ویژه مراجعه نمایند و دوستدارانی که اقدام به واریز مبلغ مورد نظر نموده اندو سریال دریافت نموده اند نیز می توانند به بخش دریافت نرم افزار روزشمار تشیع رفته و از آن ناحیه اقدام به دانلود محصول مورد نظر نمایند.
آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 18 خرداد 1389 ساعت 15:12 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (2)
عدم نصب برنامه برروي موبايل
2 شنبه, 29 خرداد 1389 ساعت 22:28
حجت الله باقري تهران شماره تماس 09122280139
باسلام خدمت مدير محترم و عرض ادب و احترام خدمتان عرض كنم چندي پيش ازطريق اينترنت متوجه قران حبل المتين شدم و با توجه به علاقه وافر اينجانب به قران بر روي موبايل اقدام به خريد ان نمودم و لازم به ذكر است نسخه ازمايشي آن بر روي گوشي اينجانب نشست و پس از ارتباط و خريد نسخه واقعي برروي گوشي ام نصب شد ولي متاسفانه با اينكه حافظه من فضاي لازم و آزاد را داشت پس ازنصب يك كليپ برروي موبايلم برنامه شما از روي موبايلم پريد و هرچه تلاش كردم كه مجددآ قران را نصب نمايم موفق نشدم چندين بار به
همكاران شما تماس گرفتم و ايشان (اقاي مهندس جوان ) مرا راهنمائي كرد ولي متاسفانه صد ها بار و ساعتها وقت براي نصب مجدد روي موبالم كاركردم ولي متاسفانه نصب نشد كه نشد لازم به ذكراست كه گوشي من نوكيا ان 70 ميباشد اگر واقعا اين صحت داشته باشد كه برنامه شما براي يك بار روي هرگوشي نصب ميشود و باردومي ندارد من از مبلغي كه براي خريد سي دي شما داده ام به هيچ وجه راضي نيستم خوشحال بودم كه افرادي هستند كه براي رضاي خدا نه فقط به خاطر پول كار ميكنند حال فهميدم كه همه اش به خاطر پول است
و ديگر لزومي نمي بينم كه تلاش كنم براي نصب مجدد برنامه شما اي كاش همان ابتدا سايت را مشاهده ميكردم و متوجه ميشدم كه اين برنامه فقط براي يكبار نصب ميشود .
پاسخ مدیر :
مشكل نصب
یکشنبه, 30 خرداد 1389 ساعت 08:35
جوان
با سلام خدمت شما دوست گرامي.
مشكل نصب نشدن نرم افزار در گوشي، به هيچ عنوان به نرم افزار ارتباطي نداشته، و تمام نرم افزارهاي شركت بر روي 3 گوشي و روي هرگوشي به تعداد نامحدود قابليت نصب را دارا مي باشد.
در خصوص مشكل شما، دوستان بخش فني تماس خواهند گرفت تا انشاءالله مشكل شما مرتفع گردد.

با تشكر
شكايت
1 دوشنبه, 23 فروردین 1389 ساعت 10:16
يك خريدار
ببخشيد خيلي زشته كه وقتي ديدين نرم افزار شما فروش رفته بعد براش اعتبار بذاريد و بعد از يك مدت كوتاه دوباره از مردم پول بگيريد آخه سركيسه كردن هم حدي داره
من نه ديگه از نرم افزارهاي شما مي خرم نه مي ذارم كس ديگه اي بخره
پاسخ مدیر :
سوء تفاهم
دوشنبه, 23 فروردین 1389 ساعت 12:22
مدیر سایت
با سلام و تشکر از خرید شما دوست عزیز

با عنایت به صحبتهای دوست عزیزمون، اینجور بر میاد که این دوستمون هم، مثل خیلی از مشتریهای عزیزمون، دچار سوء تعبیر شده اند لذا بر خودم واجب میدونم اینجا کامل توضیح بدم

کسانیکه محصولات مارا قبلا خریده اند، در سال جدید امکان داره نرم افزارشون دچار اشکال شده باشه که برای رفع اون کافیه نرم افزار را از روی گوشی پاک کنند و دوباره نصب نمایند تا اشکال کامل رفع شود و یا به بخش دریافت محصول مراجعه نمایند و با سریال سابق، اقدام به دانلود نسخه جدیدتر نمایند ، بدون پرداخت حتی یک ریال

قضیه شارژ سریال هم منظور این است که چون محصول محدودیت نصب بر روی تنها 3 گوشی و برای هر گوشی به تعداد نامحدود را داراست و همچنین استقبال کم نظیری که دوستان استفاده کننده داشته اند ما جهت استفاده مجدد از محصولی که قبلا خریده اند و جلوگیری از صرف هزینه بیشتر ، امکان شارژ مجدد را با تنها 40% هزینه ای که قبلا پرداخته اند ، یعنی 2000 تومان را فراهم نموده ایم و این مسئله با شارژ سریال ، جهت ادامه استفاده در سال جدید اشتباه نشود

امید است سوء تفاهم مرتفع شده باشد
التماس دعا