شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار نرم افزار نفحات نسخه 2.3 (ويژه سال 1389)

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

نرم افزار نفحات نسخه 2.3 (ويژه سال 1389)

فرستادن به ایمیل چاپ
نفحات 89در آستانه فرا رسیدن سال نو شمسي ، بدليل استقبال پر شور علاقمندان از نرم افزار  تقويم مذهبي نفحات ويژه سال 1388 هجري شمسي ،  نسخه  جديد اين  نرم افزار ويژه  سال 1389 با حمایت موسسه خيريه هدايت ثامن توليد گرديده است . اين نرم افزار نيز مانند نسخه پيشين  در دو نسخه با صوت و بدون صوت ارائه مي گردد.

جهت دریافت و ملاحظه جزئیات بیشتر به بخش معرفی محصول مراجعه نمایید.
آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 18 خرداد 1389 ساعت 15:16 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (5)
سئوال
5 یکشنبه, 19 اردیبهشت 1389 ساعت 20:45
سئوال
سلام روی دو گوشی نصب کردم فقط این عکس این صفحه آمد و اجرا نشد مدل گوشی k800 w810 با تشکر
پاسخ مدیر :
مشكل نصب
دوشنبه, 20 اردیبهشت 1389 ساعت 07:38
جوان
با سلام خدمت شما كاربر گرامي.
با توجه به نبود توضيحات بيشتر در مورد اشكال ،احتمالا تاريخ ميلادي گوشي شما به درستي تنظيم نشده است يا نرم افزار را به درستي نصب نكرده ايد.

با تشكر
پخش اذان
4 پنجشنبه, 19 فروردین 1389 ساعت 09:35
ولی تقوایی
باسلام وادب در نرم افزار نفحات 89 پخش اذان یک ساعت جلوتر از افق شرعی شهر انتخاب شده پخش می شود؟
پاسخ مدیر :
پخش اذان
پنجشنبه, 19 فروردین 1389 ساعت 14:00
جوان
براي تصحيح پخش اذان به بخش تنظيمات -> هماهنگي ساعت رفته و با توجه به مدل گوشي خود گزينه هماهنگي ساعت را فعال يا غير فعال نماييد تا مشكل شما حل گردد.

با تشكر
اشکال
3 چهارشنبه, 18 فروردین 1389 ساعت 17:14
جوان محسن
سلام و وقت بخیر
من نرم افزار با صوت را گرفتم و نصب کردم با کلیه امکانات اما در مواقع شرعی اذان نمیگه
چه جوری درست میشه؟
با تشکر
پاسخ مدیر :
پخش اذان
پنجشنبه, 19 فروردین 1389 ساعت 08:23
جوان
براي رفع مشكل پخش اذان، از منوي برنامه گزينه تنظيمات و سپس هماهنگي ساعت را انتخاب كنيد. بسته به نوع گوشي شما مي توانيد گزينه هماهنگي را انتخاب كرده و انتخاب نكنيد.

با تشكر
نوکیا5800
2 جمعه, 13 فروردین 1389 ساعت 19:47
رحمتی
باسلام وتبریک مجددسال نو
احتراماایانرم افزارفوق درگوشی نوکیا5800تست شده(باصوت)؟؟؟؟؟؟؟؟
چون من هرچه سعی درنصب ان دارم نمیتوانم وخطا not supportمیدهد.لطفا جواب بدهیددرقسمت نظرات
پاسخ مدیر :
نصب روي 5800
شنبه, 14 فروردین 1389 ساعت 07:55
جوان
نرم افزار بر روي گوشي 5800 (هر 2 نسخه بدون صوت و با صوت) با موفقيت نصب گريده است. همانطور كه قبلا نيز گفته شد احتمالا شما نرم افزار را پس از دانلود از حالت فشرده (zip يا rar) خارج نساخته ايد. ذكر اين نكته نيز لازم است كه استفاده از صوت ادعيه اين نرم افزار براي گوشي هاي لمسي، بصورت معمول امكان نداشته (بدليل نداشتن صفحه كليد مجازي) و حتما مي بايست نرم افزار صفحه كليد مجازي را بر روي گوشي نصب كرده باشيد.

با تشكر
سید مهدی واثق
سلام
بابت این برنامه عالی از شما تشکر میکنم
وی نمیدونم چرا احساس میکنم این برنامه که رایگان هست از لحاظ برخی از امکانات آن نسبت به تقویم تشیع بیشتر هست در حالیکه برای روزشمار تشیع ما پول پرداخت میکنیم
به عنوان مثال:
امکانات صوتی برنامه
و یا وجود نیمه شب شرعی
یا این قابلیت که در توضیحات نفحات اومده
ارائه مجموعه اي از آداب ( آداب خوابيدن ، زيارت ، نماز ، وضو و ...)
پاسخ مدیر :
امكانات
سه شنبه, 10 فروردین 1389 ساعت 07:48
جوان
در خصوص نظرات شما چند نكته را بايد گفت. اول اينكه اين نرم افزار به سفارش موسسه خيريه هدايت ثامن توليد گرديده است و هزينه آن را خيريه پرداخت نموده و خود موسسه اقدام به نشر رايگان نرم افزار نموده است. دوم آنكه مطالبي كه در نرم افزار مي باشد مانند صوت و آداب، توسط موسسه خيريه تهيه گرديده و حق استفاده آن براي موسسه محفوظ مي باشد. سوم اينكه با توجه به حجم بسيار بالاي اطلاعات در نرم افزار روز شمار تشيع جاي تعجب مي باشد كه بخواهيم آنرا با نرم افزار نفحات مقايسه كنيم.
در مورد آيتم نيمه شب شرعي نيز در روزشمار اضافه خواهد شد و جاي نگراني از اين بابت نمي باشد.

با تشكر