شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار نحوه دريافت محصولات از ويترين ايرانسل

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

نحوه دريافت محصولات از ويترين ايرانسل

فرستادن به ایمیل چاپ

راهنمای ایرانسل
  1. اطمينان حاصل نماييد سرويس GPRS گوشي شما فعال باشد . در صورت فعال نبودن مراحل زير را دنبال نماييد .
  2. براي ارسال درخواست تنظيمات مربوط به GPRS، در صورتي كه از مشتركين  دائمي  ايرانسل هستيد عبارت *130*3*6# و چنانچه  مشترك اعتباري هستيد عبارت  *140*3*6# را شماره گيري نماييد و يا عبارت مدل گوشي +  فضاي خالي + S(بزرگ) را  از طريق پيام كوتاه به شماره 2225 ارسال نماييد. بعنوان مثال چنانچه مدل گوشي شما SonyEricsson W800i باشد عبارت  S SonyEricsson W800i  را به شماره 2225 ارسال نماييد..
  3. منتظر دريافت پيام كوتاهي از اينترنت  درباره توضيحات اين سرويس بمانيد. پس از دريافت اين پيام ، پيام كوتاهي  ديگري حاوي تنظيمات سرويس GPRS براي شما ارسال مي گردد.
  4. پيام كوتاه حاوي تنظيمات را باز نموده و  براي انتقال اين تنظيمات به گوشي تلفن همراهتان آن  ذخيره نماييد .
  5. چنانچه پيام كوتاه حاوي تنظيمات را دريافت و يا ذخيره نكرده ايد ، براي دريافت مجدد تنظيمات عبارت *130*3*5# را شماره گيري نماييد.
  6. كد  سفارش  محصول را به شماره 8484  از طريق پيام كوتاه ارسال نماييد بعنوان مثال چنانچه متقاضي سفارش نرم افزار تقويم شيعه ميلاد هستيد كد 5100228 را به اين شماره ارسال نماييد .
  7. پس از ارسال درخواست شما، ابتدا یک پیام حاوی عبارت Kilik konid دریافت می نمایید.
  8. با کلیک کردن روی پیام (در مورد بعضی گوشی ها انتخاب گزینه Retrieve و يا Go To ) اتصال به GPRS را فعال نمایید تا صفحه "ورود به سیستم" باز شود.
  9. پس از وارد کردن شماره تلفن همراه خود بصورت ....... 9893و رمز ورود، دانلود محصول مورد نظر به صورت خودکار انجام خواهد شد.دقت نماييد چنانچه در ويترين ايرانسل ثبت نام نكرده ايد و رمز عبور براي ورود به ويترين را نداريد با ارسال پيام كوتاه بدون متن به شماره 130  و يا مراجعه به سايت ويترين،  رمز عبور خود را دريافت نماييد.
آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 16 اسفند 1388 ساعت 17:45 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (4)
قفل شدن ويترين
4 پنجشنبه, 18 اردیبهشت 1393 ساعت 22:53
حميد تقوي
با سلام لطفا ويترين منو باز كنيد رمزشو اشتباه زدم قفل شد شماره من 09386091148
پاسخ مدیر :
ویترین
شنبه, 20 اردیبهشت 1393 ساعت 10:18
جوان
با سلام
مشکل ویترین مربوط به ایرانسل بوده و می بایست با آنها تماس بگیرید.

پایدار باشید
ایمیل
3 سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 00:32
کیانا
من نمی دونم چطوری از ویترین استفاده کنم.اگر زحمت نمی شود مرا راهنمایی کنید
پاسخ مدیر :
ویترین
سه شنبه, 05 شهریور 1392 ساعت 17:43
جوان
با سلام
محصولات شرکت دیگر از طریق ویترین عرضه نمی گردد.

پیروز باشید
اميل
2 جمعه, 03 خرداد 1392 ساعت 23:37
09378230414
سلام خسته نباشيد هنوز موفق نشودم براي خودم اميل درست كنم
پاسخ مدیر :
ایمیل
شنبه, 04 خرداد 1392 ساعت 07:58
جوان
با سلام
شما می توانید از سایتهای مختلف برای خود ایمیل درست کنید. برای اینکار در اینترنت جستجو کرده تا مطالب لازم را کسب نمایید.

پیروز باشید
سلام
1 دوشنبه, 12 فروردین 1392 ساعت 23:19
میثم0123
با سلام وعرض خسته نباشیدخدمت ایزانسلی ها عیدتون مبارک باشد