شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار عرضه نسخه جدید (5.5.1) حبل المتین

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

عرضه نسخه جدید (5.5.1) حبل المتین

قرآن صوتی حبل المتین

موج تلفن همراه از شما دعوت مي نمايد تا از نسخه جديد  قرآن صوتي حبل المتين ويرايش 5.5.1 ، استفاده نماييد.

از تمامي عزيزان خواهشمنديم در صورت مشاهده هر گونه مشکل در ساعات 15-9 با شماره 05136067323 تماس حاصل نموده و يا شرح مشکل خود را همراه با شماره تلفن و مدل گوشي به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال نمايند.

پيشاپيش از شما عزيزان که با ارائه نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود ما را در امر توسعه و رفع نواقص اين محصول ياري ميرسانيد کمال تشکر را داريم.

التماس دعا
آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 19:32 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (9)
حذف قاری حذیفی
9 چهارشنبه, 23 فروردین 1396 ساعت 20:19
محمد.م
سلام من قاری حذیفی رو دانلود کرده بودم اما تو نسخه جدید حذف شده.من صدای ایشون رو میپسندیدم
اشکال در نرم افزار
8 شنبه, 19 فروردین 1396 ساعت 23:09
جواد میثمی
با سلام و تشکر فراوان
ترجمه آیه آخر در تمام سوره ها اعمال نشده
و برای دیدن ترجمه باید انگشت روی آیه نگهداریم
لطفا عنایت فرمائید
پاسخ مدیر :
لمس بروی صفحه بزنید
دوشنبه, 21 فروردین 1396 ساعت 08:13
رحیمیان
سلام
کاربر عزيز کافيست لمسي بروي متن بزنيد تا قسمتی که توسط نوار صوتی پوشانیده شده رویت گردد.
توضيحات تکميلي: در نسخ جديد و جهت فراهم کردن تنظيمات و امکانات بيشتر براي کاربر، در صفحه نمايش متن از دو نوار ابزار استفاده شده است.
1- نوار اطلاعات سوره : که ميتوانيد بوسيله آن به آيه، صفحه ، جز و يا حزب دلخواه خود برويد.
2- نوار صوتي : که ميتوانيد تنظيمات مربوط به پخش صوت را مديريت نماييد.
براي سوييچ (جابه جايي) بين اين دو نوار کافيست لمسي بروي متن بزنيد.
افزودن قاری
7 جمعه, 18 فروردین 1396 ساعت 06:20
عرفان نجفی
با عرض سلام و خسته نباشید
لطفا در صورت امکان صوت استاد" احمد دباغ" را نیز به لیست قاریان اضافه کنید.
متشکرم
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
شنبه, 19 فروردین 1396 ساعت 08:56
رحیمیان
سلام

مطلب بررسی خواهد شد.
افزایش امکانات
6 پنجشنبه, 17 فروردین 1396 ساعت 18:15
حمید دهرویه
سلام علیکم
ضمن تشکر از شما جهت تهیه این نرم‌افزار وزین. خواهشمند است جهت افرایش کارایی این نرم‌افزار برای حفظ آیات قرآن کریم چند ویژگی دیگر به این نرم‌افزار اضافه کنید:
۱- جهت حفظ آیات قرآن مناسب است قاری آیات قرآن با خط عثمان طه به صورت پانزده سطری را مشاهده کند خواهشمند است امکان مشاهده صفحات قرآن به صورت تمام صفحه‌ای و پانزده سطری را فراهم کنید.
۲-در قرائت آیات قرآن با صدای اساتید امکان انتخاب محدوده‌ای آیات (از آیه تا آیه دیگر)، تا پایان صفحه، تا پایان سوره، تا پایان حزب و تا پایان جزء را فراهم بفرمایید.
با تشکر از زحمات شما
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
شنبه, 19 فروردین 1396 ساعت 08:55
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از توجه شما ، پیشنهادات بررسی خواهد شد.
نحوی پرداخت
5 پنجشنبه, 03 فروردین 1396 ساعت 00:56
کورش اسعدی
سلام خسته نباشید.من یک بار این نرم افزار رو خریداری کردم ولی چون خیلی زود گوشی عوض میکنم هر بار باید نرم افزار رو بخرم اگه میشه لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم با هر بار گوشی عوض کردن مجبور نباشم مجدد برنامه رو خریداری کنم.
با تشکر
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 10:47
مرتضی ذبیحی
با سلام؛

فعالسازي نرم افزار روي هر گوشی مربوط به همان دستگاه بوده و در صورت نصب روي گوشي ديگر در صورت تمايل به استفاده از تمام امکانات میبایست اقدام به پرداخت نمایید. اين مطلب در ابتداي خريد به رنگ قرمز به اطلاع کاربر مي رسد تا خداي نکرده باعث شبهه در خريد نشود، البته نصب مجدد روي گوشي قبلي حتي با فلش آن بدون هزينه مي باشد.
همچنین عنایت داشته باشید شرکت کاملا خصوصی بوده و کلیه نیازهای خود اعم از اجاره، حقوق پرسنل، بیمه، مالیات، حق استفاده محتوا و ... را از طریق فروش نرم افزار تامین می کند.

پيروز باشيد.
حذف برخی تفاسیر در بروزرسانی جدید
4 سه شنبه, 01 فروردین 1396 ساعت 21:08
ابراهیم دستلان
سلام علیکم
در بروزرسانی جدید تفسیر شریف لاهیجی و احسن الحدیث حذف شده.
لطفا اصلاح کنید.
لیست صفحات
3 چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 06:37
جمشید لشگری از تهران
سلام علیکم
ضمن تقدیر و تشکر از تهیه این مجموعه نفیس برای دومین بار عرض می‌کنم که اگه لیست صفحات رو اضافه کنید برای پیدا کردن صفحه جدید دچار مشکل واتلاف وقت نمی شویم،بنده به شخصه ازاین نقیصه زجر میکشم،چون برای رفتن به صفحه جدید باید چند کلیک انجام داد ،در صورتیکه لیست صفحات باشد دچار چنین معضلی نخواهیم شد.اجرکم عندالله موفق باشید.
پاسخ مدیر :
حبل المتین
پنجشنبه, 26 اسفند 1395 ساعت 11:11
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، اگر منظور شما امکان "برو به صفحه" است، در این خصوص لازم است در صفحه متن یک ضربه روی آن زده تا نوار ابزار بالا و پاییین محو شود و امکان مشاهده آیتم مدنظر جهت تغییر صفحه نمایان گردد.

پیروز باشید.
لوگو
2 جمعه, 20 اسفند 1395 ساعت 22:40
امیر،،،
سلام لوگو خیلی زشت طراحی شده به نحوی نصفش معلوم نیست خواهشن تو نسخه بعدی یه لوگوی زیبا که کل کلمه معلوم باشه طراحی کنید .
حذف تفسیر لاهیجی
1 پنجشنبه, 19 اسفند 1395 ساعت 11:01
سعید1211
چرا تفسیر لاهیجی را در بروز رسانی جدید حذف کرده اید؟