شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار عرضه بادصبا نسخه بهار 96 - ویرایش 8

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

عرضه بادصبا نسخه بهار 96 - ویرایش 8

نرم افزار بادصبا

خانواده محترم بادصبا
بدينوسيله به اطلاع مي رساند به پاس حمايتهاي معنوي و همراهي گرانقدر شما عزيزان، با تلاش و پشتکار گروه فني موج همراه، باد صبا موفق به ارائه نسخه اصلاحی ويژه بهار 96 گرديده است که شما نيز مي توانيد از هم اکنون از اين نسخه بهره مند گرديد.

اين امر بر ما مسلم است که نظرات و پيشنهادات شما عزيزان سهم بسزايي در بهبود و توسعه اين نرم افزار خواهد داشت . لذا خواهشمنديم در جهت اعلام حمايت از توسعه نرم افزار و معرفي هرچه بهتر آن به ديگر هموطنان عزيز با درج نظرات خود در بخش نظرات نرم افزار بازار به ما دلگرمي و شور بيشتري اعطاء نماييد . همچنين با ارسال انتقادات و پيشنهادات سازنده از طريق بخش نظرات نرم افزار بادصبا ما در توسعه و ارائه خدمات بهتر ياري رسانيد .

التماس دعا
موج همراه
آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 19 اسفند 1395 ساعت 13:48 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (46)
نسخه ios
46 چهارشنبه, 07 تیر 1396 ساعت 20:49
david
پس چرا نرم افزارتون نسخه آی او اس نداره
من ایفون دارم
برای استفاده کردن از نرم افزار شما چیکار باید بکنم
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
پنجشنبه, 08 تیر 1396 ساعت 07:50
رحیمیان
سلام,

ضمن تشکر از توجه شما؛ پیشنهاد ثبت و بررسی خواهد شد. در حال حاضر برنامه های این شرکت برای اندروید تهیه و تولید شده و برای ios برنامه ای نداریم.

موفق باشید.
تقویم گوگل
45 یکشنبه, 31 اردیبهشت 1396 ساعت 18:47
مهدی-ص
با عرض خسته نباشید امیدوارم امکان سینک رویدادها با تقویم گوگل مجددا به نرم افزار بر گردد.خیلی کاربردی بود
پاسخ مدیر :
یادداشت و یادآوری
دوشنبه, 01 خرداد 1396 ساعت 09:11
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از توجه شما، به دليل تغييرات زيرساختي فعلا چنين امکاني وجود ندارد. سعي ما بر اين است، در آينده اين بخش بهبود پيدا کند. در نسخه جديد امکان پشتیبان گیری از يادداشت و يادآوري افزوده شده است. همچنین به دلیل استفاده از تقویم خود بادصبا در یادداشت ها در نسخه جديد مشکل عدم تطابق روز شمسي و جابه جایی آن بین یک تا دو روز در تکرار ماهيانه و سالانه برطرف شده است.

پيروز باشيد.
حذف کلیه یادداشت ها
44 پنجشنبه, 28 اردیبهشت 1396 ساعت 20:43
صالح زاده
با سلام و تشکر بابت نرم افزار خوبتون که البته چند بار دچار مشکل حذف یادداشت و یادآوری های بنده شده تا به حال دوباره با به روز رسانی یادداشت های من حذف شدن لطفا راهنمایی کنید
پاسخ مدیر :
بهینه سازی
یکشنبه, 31 اردیبهشت 1396 ساعت 11:03
رحیمیان
با سلام و ضمن تشکر ازتوجه شما به اين محصول؛
برنامه هاي بهينه سازي گوشي (از معروف ترين آنها برنامه ي Clean Master و يا برنامه ي مدير هوشمند (Smart Manager) در گوشي هاي سامسونگ و يا آنتي ويروس 360 اينترنت سکيوريتي و . . . ) ميتوانند يادداشت ها و اذان هاي دانلود شده را پاک کنند. جهت جلوگيري ميبايست بادصبا را به فهرست اسثثنائات آنها اضافه کنيد. بطور مثال در برنامه ي کلين مستر کافيست پس از اتمام جستجوي فايل هاي junk بادصبا را در ليست پيدا نموده و لمس را روي آن نگه داريد؛ سپس با انتخاب add to ignore List ميتوانيد بادصبا را به فهرست استثنائات اين برنامه اضافه کنيد.

مهم: براي بخش يادداشت و يادآوري امکان بک آپ گيري در آخرين نسخه بادصبا (ويرايش 8.3 به بعد) اضافه شده که پيشنهاد مي گردد استفاده نماييد.

پيروز باشيد.
مشکل با شیفت کاری
43 چهارشنبه, 30 فروردین 1396 ساعت 10:23
فروزانفر
با سلام،از زمانی که نسخه جدید 8.3 رو نصب کردم برنامه شبفت کاری مدام پاک میشه،باز شبفت رو تنظیم میکنم اما بعد از یک روز پاک میشه،خواستم ببینم مشکل از چی میتونه باشه،اما با نسخه 8.1 چنین مشکلی ندارم.لطفا راهنمایم کنید
پاسخ مدیر :
سوالات متداول
چهارشنبه, 30 فروردین 1396 ساعت 10:35
رحیمیان
سلام. همانطور که در سوالات متداول توضيح داده شده صوت اذان ، صوت هشدار دانلود شده ، يادداشت يادآوري هاي و شیفت کاری ثبت شده در پوشه اي بنام بادصبا ذخيره مي شود.
(خود اين پوشه در حافظه داخلي و در پوشه ديگري بنام mth_app قرار دارد )
حافظه داخلي > mth_app > بادصبا
برنامه هاي بهينه سازي گوشي (از معروف ترين آنها برنامه ي Clean Master و يا برنامه ي مدير هوشمند در گوشي هاي سامسونگ و يا 360 اينترنت سکيوريتي و . . . ) ميتوانند يادداشت ها و اذان هاي دانلود شده را پاک کنند. بنابراين با پاک شدن اذان صداي موذن در برنامه به صداي موذن پيش فرض برنامه بر ميگردد. جهت جلوگيري ميبايست اين برنامه ها را غير فعال و يا بادصبا را به فهرست اسثثنائات آنها اضافه کنيد. بطور نمونه در برنامه ي Clean Master کافيست پس از اتمام جستجوي فايل هاي junk بادصبا را در ليست پيدا نموده و لمس را روي آن نگه داريد سپس با انتخاب add to ignore List ميتوانيد بادصبا را به استثنائات اين برنامه اضافه کنيد. ضمنا براي بخش يادداشت و يادآوري امکان بک آپ گيري در آخرين نسخه بادصبا اضافه شده که پيشنهاد مي گردد استفاده نماييد.
عدم پاسخگویی از طرف مدیران مربوطه
42 شنبه, 19 فروردین 1396 ساعت 23:25
محمد مهدی میرقاسمی
سلام و خداقوت
چند تا پست قبل تر من مطلبی رو بیان نمودم ولی متاسفانه نادیده گرفته شده است....
عنوان مطلب :

درد دل ، گله ، شکایت ، ناراحتی ، غم .......

به تاریخ :

13 فروردین
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
یکشنبه, 20 فروردین 1396 ساعت 11:00
رحیمیان
سلام

ضمن پوزش به دلیل تراکم مطالب پیام شما مشاهده نشده بود، از توجه شما به این محصول سپاسگزاریم اما در حال حاضر در زمینه ios فعالیتی نداریم. اگرچه ممکن است در آینده و رفع موانع این مبحث به آن ورود کنیم.

پیروز باشید.
سینک با تقویم گوگل
41 جمعه, 18 فروردین 1396 ساعت 19:51
سهیل نباتی
با سلام
در نسخه های قبل تمام رویداد های من در در تقویم گوگل در بادصبا هم نشون داده میشد، ولی بعد از بروزرسانی به نسخه بهار هیچکدوم از رویدادهارو نشون نمیده
پاسخ مدیر :
سینک با تقویم گوگل
شنبه, 19 فروردین 1396 ساعت 08:59
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از توجه شما، به دليل تغييرات زيرساختي فعلا چنين امکاني وجود ندارد. سعي ما بر اين است، در آينده اين بخش بهبود پيدا کند.
پیشنهاد
40 جمعه, 18 فروردین 1396 ساعت 18:11
سعیدنجفی
سلام.خدا قوت بابت برنامه بی نظیرتون.یک پیشنهاد داشتم:در قسمت تنظیمات اذان و پخش هشدار،گزینه ای بذارید که بشه پخش هشدار در روز معینی از هفته پخش و در روزهای دیگه به طور اتومات پخش نشه.مثلأ در روز های جمعه بعد از اذان صبح،دعای عهد پخش بشه ولی در روزهای دیگه چیزی پخش نشه یا روز جمعه قبل از اذان مغرب دعای سمات و در روزهای عادی چیزی پخش نشه.منظورم اینه که قسمت پخش هشدار از این حالت کلی دربیاد و بشه واسه هر روزی از هفته،هشدار متفاوتی تعریف شه.ممنون
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
شنبه, 19 فروردین 1396 ساعت 08:58
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر مطلب بررسی خواهد شد.
درباره تقویم باد صبا
39 پنجشنبه, 17 فروردین 1396 ساعت 12:59
علی ساسانی
سلام خیلی خوب است لطفا نمای سال را هم به آن اضافه کنید
به طوری که در یک نگاه کل سال را ببینیم مثل تقویم دیواری

با تشکر
پاسخ مدیر :
تقویم
شنبه, 19 فروردین 1396 ساعت 08:53
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از پیشنهاد مطلب بررسی خواهد شد.
هادی منفرد
با سلام و احترام. نرم افزار شما رو خریداری کردم و استفاده می کنم. تقریبا میتونم بگم 50 درصد انس من با قرآن به خاطر نرم افزار خوب شما بوده و رو خوانیم هم خیلی بهتر شده و اینو مدیون شما هستم. آرزوی توفیق مادی و معنوی برای شما دارم
مشکل یادداشت در نسخه جدید
37 سه شنبه, 15 فروردین 1396 ساعت 09:37
علیرضا محمدی
با سلام و تشکر از زحمات شما در تولید این برنامه عالی
با آپدیت برنامه به نسخه بهار 96، پس از چند روز یادداشت های تقویم به طور کامل دیگر نمایش داده نمی شوند. در واقع یادداشت ها فقط نمایش داده نمی شوند ولی یادآوری ها در همان ساعت تعیین شده انجام می شود. خواهشمند است این مشکل را بررسی فرمایید.
نسخه ی اندروید من: 4.3 است.
با تشکر فراوان
پاسخ مدیر :
چیدمان
چهارشنبه, 16 فروردین 1396 ساعت 07:29
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر جهت بررسی دقیقتر ضمن شرح مشکل اطلاعات تماس و گوشی خود را به شماره 09153254251 پیامک کنید و یا به تلگرام پشتیبانی پیام دهید.
تلگرام:

t.me/mojehamrah
درد دل ، گله ، شکایت ، ناراحتی ، غم .......
36 یکشنبه, 13 فروردین 1396 ساعت 19:37
محمد مهدی میرقاسمی
سلامی با ناراحتی و تمام عناوین بالا از طرف دارندگان آیفون
هر چه کاربران آیفون طی این سال ها به تولید کنندگان این برنامه و برنامه قرآن و مفاتیح ایمیل زدند و در نظرات مطرح کردند که عاقا خواهش ، لطفا ، تقاضا و .... می کنیم که برای موبایل آیفون هم این 3 برنامه مذهبی را تولید کنید افاقه نکرد و همچنان گوشی های آیفون فاقد این برنامه های مذهبی در کل می باشند و برنامه مشابه هم وجود ندارد.
قبلا اعلام فرمودید که کاربران آیفون کم می باشد ولی در حال حاضر حداقل نصف کابران اندروید سیستم IOS دارند .
خلاصه کلام :
ما چیکار باید بکنیم ...........
لطفا راهنمایی بفرمایید.
mm.mir.65@gmail.com
سینک شدن با google calendar
35 یکشنبه, 13 فروردین 1396 ساعت 15:43
سید علی شریف
سلام ضمن تشکر و تبریک
سوالم در مورد سینک شدن "تقویم و یادداشت و یادآوری ها" با "تقویم گوگل" هست. ظاهرا برخی از eventهایی که من در گوگلم ثبت کرده بودم وارد فهرست یادداشت های بادصبا شده و این خیلی خوبه، اما نتونستم با وارد کردن رویداد در بادصبا اون رو در گوگلم هم ببینمش، همچنین الان هرچی یادداشت در گوگل اضافه میکنم به بادصبا وارد نمیشه با اینکه گوگل کلندارم رو تو گوشی سینک میکنم. چطور سینک میشن این 2 باهم؟
ممنون از زحمات زیباتون
پاسخ مدیر :
یادداشت
دوشنبه, 14 فروردین 1396 ساعت 09:54
رحیمیان
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، به دلیل تغییرات زیرساختی فعلا چنین امکانی وجود ندارد. سعی ما بر این است، در آینده این بخش بهبود پیدا کند.

موفق باشید.
ايفون
34 یکشنبه, 13 فروردین 1396 ساعت 11:24
بيات
سلام و خسته نباشيد
ميشه أين برنامه بسيار عالي رو برأي ايفون هم قرار بديد
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
دوشنبه, 14 فروردین 1396 ساعت 09:56
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر ؛ در حال برنامه ها ها فقط برای اندروید طراحی شده و فعالیتی بروی ios نداریم.
پیشنهاد شما بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
برنامه شیفت کاری
33 پنجشنبه, 10 فروردین 1396 ساعت 13:04
Java Barjini
با عرض سلام مجدد
با توجه به نظر قبلی ام به جای چهار قسمت احتمالا شش قسمت نیاز است به عنوان مثال شیفت 2 روز صبح، دو روز استراحت، دو روز عصر، دو روز استراحت، دو روز شب، دو روز استراحت.
در ضمن اگر تعداد قسمت ها توسط کاربر قابل تنظیم باشد که خیلی بهتر می شود.
با تشکر.
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
دوشنبه, 14 فروردین 1396 ساعت 08:55
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر نظر شما ثبت گردید.

موفق باشید.
برنامه شیفت کاری
32 چهارشنبه, 09 فروردین 1396 ساعت 21:23
Javad Barjini
با سلام و خسته نباشید.
از اینکه قسمت شیفت کاری را اضافه نمودید خیلی ممنون. فقط چند نکته که اگر عملی بشه این قسمت خیلی کاربردی تر می شه: به جای یک لیست بزرگ از انواع شیفت ها بهتر است چهار قسمت اضافه شود (یکی برای شیفت صبح یکی برای شیفت عصر یکی برای شیفت شب و یکی برای استراحت) به این صورت که در هر قسمت دو مکان برای نوشتن وجود دارد:
1.قسمت اول حرف مربوط به شیفت (یعنی هر کس می تواند انتخاب کند که چه حرفی روی تقویم نمایش داده شود مثل -ر- یا -ص- یا -A- برای شیفت صبح یا روز ) با این کار مشکل اینکه با چه شیفتی شروع شود و ترتیب استراحت و شیفت ها چگونه باشد حل می شود.
2. قسمت دوم مربوط به تعداد شیفت است یعنی کاربر انتخاب می کند چند روز مربوط به شیفتی که حرف آن را در قسمت قبل انتخاب کرده در تقویم نمایش داده شود.
3. قسمت سوم هم مربوط به هشدار قبل از شیفت است که با تنظیم ساعت در این قسمت مشخص می شود هرگاه مثلا شیفت صبح بود ساعت 6 زنگ بزند در ضمن یک دکمه برای مشخص کردن این که آیا هشدار فعال باشد یا نه هم وجود دارد.
4. قسمت چهارم هم مربوط به فعال یا غیر فعال بودن شیفت مربوطه است مثلا ما فردی را داریم که فقط صبح کار و شب کار است می تواند با غیر فعال کردن شیفت عصر و استراحت شیفت کاریش را در تقویم جای دهد.
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
دوشنبه, 14 فروردین 1396 ساعت 08:57
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر مطالب بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
سلام
31 چهارشنبه, 09 فروردین 1396 ساعت 14:49
١١MASOUD
سلام ممنون از زحماتتون

ميشه خواهش كنم نسخه اي او اس ios هم بسازين
فك ميكنم خيلي ها متقاضي باشن
واقعا كاربرديه جاي خاليش خيلي حس ميشه
ممنون
يا علي مدد
نمایش اوقات شرعی بصورت اتوماتیک در موقعیت جغرافیایی فرد در آن لحظه
30 چهارشنبه, 09 فروردین 1396 ساعت 12:04
ایرج عابدنژاد
با سلام و تشکر بابت برنامه بسیار خوبتون، مخصوصاً با آپدیت جدید
یه مشکلی که دیدم توو این چند روز عید که مسافرت بودم این بود که؛ برنامه قابلیت پیدا کردن موقعیت فعلی فرد رو بصورت خودکار نداره و پیغامی مبتنی بر عدم شناسایی میده، در صورتی که من هم نت گوشیم 4G بود و هم مکانم روشن بود. و این یکی از عیب های این برنامه محسوب میشه چون نمیتونه موقعیت فرد رو تشخیص بده و باید دستی ذخیرش کرد، در صورتی که برنامه دیگه دارم روو آیپدم که تا مکان رو روشن میکنی اذان و اوقات دیگه رو سریع تشخیص میده( بصورت اتوماتیک )
ممنون میشم رسیدگی کنید.
گوشی من A7 2016 سامسونگ هستش
۰۹۱۹۵۲۲۴۳۲۳
پاسخ مدیر :
موقعیت مکانی
دوشنبه, 14 فروردین 1396 ساعت 08:48
رحیمیان
سلام

برای یافتن مکان خود ابتدا جی پی اس دستگاه را روشن نموده و سپس در بادصبا مسیر زیر طی شود:
تنظیمات > مدیریت مکان و زمان > تعریف مکان جدید
تیک دریافت از GPS را فعال نمایید.

موفق باشید.
نسخه برای pc کامپیوتر
29 چهارشنبه, 09 فروردین 1396 ساعت 08:50
حامدد
میخواستم ببینم نسخه ای برای کامپیوتر نداره اگه داره لطف کنید به اشتراک بزارید
پاسخ مدیر :
بادصبا
پنجشنبه, 10 فروردین 1396 ساعت 08:19
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، در حال حاضر این برنامه مربوط به سیستم عامل آندروید میباشد.
در هر صورت پیشنهاد شما ثبت میگردد.

پیروز باشید.
مشکل در نرم افزار
28 سه شنبه, 08 فروردین 1396 ساعت 18:19
محمدعلی۱۱۰
با سلام
در نرم افزار باد صبا ۸ ورژن سال ۹۶، پخش اذان کار نمی کند
نسخه های قبل، همگی به درستی کار می کردند اما این نسخه، مشکل دارد
لطفا بررسی کنید
با تشکر
پاسخ مدیر :
بادصبا
پنجشنبه, 10 فروردین 1396 ساعت 08:39
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک به مناسبت سال جدید، ابتدا پیشنهاد میشود آخرین نسخه بادصبا (8.1) را از همین سایت دانلود نمایید. سپس به بخش سوالات متداول برنامه مراجعه کرده و توضیحات داده شده در این خصوص را مطالعه کنید.

پیروز باشید.
اوقات شرعی
27 شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 18:46
مجتبی قربانی
با سلام و تبریک سال نو.
ضمن تشکر بی پایان از زحمات شما عزیزان، خواهشمندم زمان پایان فضیلت نمازهای فریضه و نافله را هم در بخش اوقات شرعی بگنجانید. نمونه‌ای از این زمان‌ها در قسمت اوقات شرعی وبلاگ زیر (سمت راست وبلاگ) قرار داده شده:
http://ghaziyunesieh.blogfa.com

با تشکر
پاسخ مدیر :
بادصبا
یکشنبه, 06 فروردین 1396 ساعت 09:44
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک به مناسبت سال جدید، پیشنهاد شما ثبت گردید.

پیروز باشید.
H128kh
با سلام و عرض تبریک بمناسبت فرا رسیدن سال نو ، بر خود واجب میدانم از زحمات تمامی دست اندرکاران تهیه و ارائه نرم افزار های موجود در سایت کمال قدر دانی و تشکر را نموده و از خداوند منان سلامتی و توفیق روزافزون شما را مسئلت مینمایم .
تقويم 96 نسخه جاوا
25 شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 12:26
مجتبي96
با سلام. مي خواستم ببينم تقوثم 96 نسخه جاوا موجود هست؟ با تشکر فراوان
پاسخ مدیر :
بادصبا جاوا
یکشنبه, 06 فروردین 1396 ساعت 09:47
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تبریک سال جدید و تشکر از توجه شما به این محصول، لازم به ذکر است به دلیل محدودیت های جاوا محصوالات مربوطه دیگر منتشر نخواهند شد. این شرکت چند سالی است در زمینه ی جاوا هیچگونه فعالیتی ندارد و بالطبع از آن پشتیبانی نمیگردد.

پیروز باشید.
ارائه برنامه براى ios
24 شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 09:59
صادق دشتى
باسلام از برنامه هاى خوب و كاربرديتون در گوشى اندرويدى خيلى راضى بودم و جا داره از شما عزيزان زحمت كش تشكر وقدر دانى كنيم و از شما خواهش مندم اين برنامه هاى كاربردى براى سيستم عامل ios هم ارائه بدين تا عزيزانى كه قبلا از اين برنامه ها استفاده ميكردن والان بخاطر عوض كردن تلفن همرا قادر به استفاده از برنامه هانيستد دوباره امكان استفاده كردن از برنامه ها را داشته باشن
پاسخ مدیر :
ios
یکشنبه, 06 فروردین 1396 ساعت 09:46
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک، پیشنهاد شما ثبت گردید.

پیروز باشید.
نسخه ای او اس نرم افزار
23 شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 06:00
سید عبدالرضا حسینی
با سلام و درود; می خواستم بگم متاسفانه جای ابن نرم افزار عالی در سیستم عامل ای او اس واقعا خالیست۰۰
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 08:42
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک سال جدید و تشکر از توجه شما، پیشنهاد جنابعالی ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
شیفت کاری
22 جمعه, 04 فروردین 1396 ساعت 17:06
علی رمضانی
با عرض سلام
لطفا شیفت ۶ روز کار و ۶ روز استراحت رو قرار بدید.
ممنون از برنامه خوبتون
پاسخ مدیر :
شیفت کاری
یکشنبه, 06 فروردین 1396 ساعت 09:54
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک به مناسبت سال جدید، پیشنهاد جنابعالی ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
نمایش اذان وقت
21 چهارشنبه, 02 فروردین 1396 ساعت 15:35
حسین ذاکری
سلام
ضمن تشکر و تبریک سال نو
در زمان پخش اذان وقت در پنجره ای که نمایش داده می شود کادر اسلیمی که نشان دهنده اذان وقت هست در وسط صفحه قرار نمی گیرد و بابد با دست جابجا شود به نظر من اگر بصورت خودکار در وسط نمایش داده شود بهتر است .
پاسخ مدیر :
بادصبا
دوشنبه, 07 فروردین 1396 ساعت 09:09
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، لطفا از صفحه مربوطه اسکرین شات گرفته و برای ما ارسال نمایید تا بررسی های لازم صورت گیرد.

تلگرام: telegram.me/mojehamrah
سال نامه حجامت و برج فلکی
20 یکشنبه, 29 اسفند 1395 ساعت 14:02
حسن اکبری
سلام
با توجه به اهمیت حجامت در طب اسلامی و کاربرد آن در پیشگیری از بیماری ها و احادیثی که بر انجام حجامت تاکید دارند و اهمیت زمان انجام حجامت لطفا زمان های مناسب حجامت را در تقویم قرار دهید.
با توجه به کاربرد برج های فلکی در کارها و احادیثی که در این مورد وجود دارد مثل در مورد (قمر در عقرب) لطفا صورت های فلکی را در تقویم قرار دهید.

از موسسه تحقیقات حجامت یا مرکز احیای طب جامع ایرانیان می توانید برای این موارد کمک بگیرید.

از تقویم بسیار کاربردی و سایر محصولات خوبتان ممنون
پاسخ مدیر :
بادصبا
یکشنبه, 06 فروردین 1396 ساعت 09:40
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، پیشنهاد جنابعالی ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
علی 56
ضمن تشکر به خاطر ارائه نرم افزار خیلی خوب و رایگان باد صبا، می خواستم به خاطر اینکه به این سرعت بعضی از اشکالات نسخه 8 را رفع کردید و نسخه 8.1 را منتشر نمودید تشکر کنم.
امیدوارم در آینده شاهد نسخه های بهتر و کامل تری از این نرم افزار باشیم.
ارادتمند و دعا گویتان هستم.
ساعت
18 جمعه, 27 اسفند 1395 ساعت 23:50
آرش
سلام ادمین
ساعت کشور دقیقا کس تغییر میکنه و میاد جلو یا عقب و تکلیف اوقات شرعی روز 30 اسفند چی میشه ؟ چون ساعت دو ظهر سال تحویله اذان ظهر و مغرب چگونه میشه؟
هرکی میدونه جواب بده
نرم‌افزار بادصبا
17 جمعه, 27 اسفند 1395 ساعت 10:50
علی حسنی
لطفا تو قسمت شهرهای استان فارس شهرستان کازرون،شهر بالاده هم قرار بدین.
مختصات
۲۹.۲۸۴۲° شمالی ۵۱.۹۳۹۲° شرقی
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 07:53
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک سال جدید، پیشنهاد شما بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
شیفت کاری
16 جمعه, 27 اسفند 1395 ساعت 09:05
محمد اعمی
سلام به همه ی یاران "باد صبا".
باز هم نسخه ی جدید عپتون رو دریافت و نصب کردم. بی نظیره. جداً دست مریزاد به این همه دقت و تلاشتون.

خواستم یه تشکر ویژه هم کنم برای دکمه ی عالی و شناور "بیا به امروز". جاش خیلی خالی بود و هم دست پیشنهاددهنده ش درد نکنه و هم دست طراحان عزیز.

همین طور دیدم تو ورژن امسال دستوری به نام "شیفت کاری" گنجوندید؛ که، اون هم بسیار عالیه. فقط یه پیشنهاد هم بنده دارم که اگه اجرا و عملی شه، هم مشکل بنده و امثال من رفع می شه و هم کلی از زیردستورای لیست بالابلند این بخش حذف. اون هم این که شاید افراد زیادی مث من باشن که یه هفته روزهای فرد شیفت کاری دارن و یه هفته روزای زوج. یا افرادی باشن که مثلاً ش و د و س و چ شیفت داشته باشن و ی و پ و ج تعطیل باشن.

اگه ممکنه مثل تنظیمات کوک ساعت گوشی ها، برنامه رو طوری طراحی کنید که ۷ روز هفته (ش ی د س چ پ ج) ظاهر شه و ما تیک بزنیم و انتخاب کنیم چه روزایی شیفت داریم.

باز هم پیشاپیش ممنونیم از زحمات تک تک سازندگان و امیدوارم سالی سبز و پربار داشته باشید.

ارادتمند.
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 07:56
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک سال جدید و تشکر از توجه جنابعالی، پیشنهاد شما ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
سلام
15 جمعه, 27 اسفند 1395 ساعت 03:28
آرش
سلام
لطفا امکان گذاشتن یادآوری که در تاریخ و روز و ساعت مشخصی گوشی زنگ بخوره و پیام روی صفحه ظاهر بشه رو اضافه کنید
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 08:03
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک سال نو، ابتدا پیشنهاد میشود آخرین نسخه را از همین سایت دانلود نمایید.
سپس با ورود به بخش "یادآوری و یادداشت" میتوانید علاوه بر تعیین زمان هشدر، "شرح" مربوط به آن را درج کرده تا هنگام پخش هشدار، متن آن نمایش داده شود.

پیروز باشید.
شیفت کاری 2-1-2-3 شروع با شب کاری
14 پنجشنبه, 26 اسفند 1395 ساعت 15:43
amroz
سلام شیف کاری پتروشیمی که من توش کار میکنم 2 روز شب کار 1 روز استراحت 2 روز صبح کار و 3 روز استراحت هستم که این شیف کاری تو برنامه نیست توی برنامه با صبح کار شروعمیشه لطفا این سیستم کاری رو هم قرار بدید .
پاسخ مدیر :
شیفت کاری
شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 07:47
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، شیفت کاری مدنظر شما ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
طلاعیه ها
13 پنجشنبه, 26 اسفند 1395 ساعت 03:57
آرش
سلام
چرا نمیشه سایز متن اطلاعیه ها رو تغییر داد؟ مثلا کوچک کرد
خواهشا این امکانو اضافه کنید
ممنون
پاسخ مدیر :
اطلاعیه
شنبه, 05 فروردین 1396 ساعت 07:41
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک سال جدید، به تنظیمات بادصبا رفته و مدیریت برنامه را انتخاب نمایید.
از طریق "اندازه قلم" میتوانید سایز متن اطلاعیه را تغییر دهید.

پیروز باشید.
یاد آور برای باد صبا
12 سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 20:02
سیدعلیرضا
با عرض سلام وخسته نباشید

جای خالی یک یادآور برای نرم افزار خوب باد صبا واقعا احساس میشه اگه امکان داره لطفا اضافه کنید. به این صورت که یادآور علاوه بر صدای زنگ، نوشته های یادآور بر روی صفحه گوشی ظاهر بشه
با تشکر
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 11:08
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر پیشنهاد شما ثبت شد.
نسخه سیستم عامل نرم افزار
11 سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 19:28
یا مهدی عج
لطفا اگه میشه برای ای او اس ارائه بدید تا کسانی که ایفون دارند هم از این نرم افزار بهرمند بشن ممنون
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 11:18
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از توجه شما، فعلا در زمینه این سیستم عامل فعالیتی نداریم.
نظر شما نیز بعنوان پیشنهاد ثبت گردید.

پیروز باشید.
تشکر فراوان
10 سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 01:22
محمد مهدی پ
با سلام و تشکر و سپاس فراوان
حقیقتا نرم افزار مفید و با قابلیت خوبی تهیه کرده اید. دعاگویتان هستیم
تشکر از برنامه و اضافه شدن شیفت
9 دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 22:30
ناصر آرزو
با سلام و ادب
بابت برنامه خوبتان لطفا ذو نوع شیفت زیر هم در برنامه قرار دهید
1روزکار1عصرکار1شبکار2استراحت
7روزکار7شبکار7استراحت
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 11:17
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر پیشنهاد شما ثبت گردید.

موفق باشید.
برنامه شیفت کاری
8 دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 17:17
سیدعلیرضا
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت اساتید محترم ، انشالله در تمام مراحل زندگی موفق باشید و در دنیا و آخرت در پیشگاه خداوند متعال روسفید باشید.

بنده حقیر امروز تقویم باد صبا را به روز رسانی کردم و از اضافه شدن برنامه شیفت کاری خیلی خوشحال شدم انشاالله همیشه شادو خرم باشید .

ولی متاسفانه بنده و همکاران نمیتوانیم از این برنامه خوب وعالی بهره ببریم چون شیفت کاری ما از شب کاری شروع میشه و به صورت 2شب کار 2عصرکار 2صبح کارو2استراحت میباشد. وچنین نوع شیفتی در برنامه متاسفانه کنجانیده نشده است

اگه برنامه شیفت کاری طوری باشد که خود کاربر قادرباشد اولویت شیفت کاری وهمچنین تعداد روز کاری واستراحت را تنظیم نماید خیلی خوب وعالی میشه . به دلیل تعداد زیاد کارگران شیفتکار در کشور، اگر روی این برنامه بیشتر کارشود مطمئنا تعداد کاربران تقویم باد صبا بیشتر از این که هست خواهد شد هرچند تعداد کسانی که ازاین نرم افزار خوب وعالی استفاده می کنند کم نیستند.

باتشکر فراوان، خداوند نگهدار شما باشد
پاسخ مدیر :
بادصبا شیفت کاری
چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 11:12
رحیمیان
سلام

کاربر عزیز ضمن تشکر از نصب این محصول، پیشنهادات شما برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و بطور کامل ثبت و در زمان مناسب بررسی خواهند شد.

پیروز باشید.
شیفت در نسخه بهار 96
7 دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 13:53
علی 56
ایده اضافه کردن شیفت ایده بسیار خوب و مفیدی بوده که متاسفانه به صورت مناسبی اجرا نشده است .
امکان تعیین روز شروع شیفت خوب است و باید به همین صورت باقی بماند.

هرچند تنوع زیادی در انتخاب نوع شیفت وجود دارد اما موارد مفید بسیار بیشتری نیز مغفول مانده است. نکته مهم این است که نمی توان تمام انواع ممکن شیفت را در برنامه جا داد بلکه باید به کاربر این اختیار داده شود که نوع شیفت کاری اش را خودش تعریف نماید. مثلا گاربر بتواند شیفت کاری خودش را به صورت 15 روز روزکار 15 روز استراحت یا 4 روز زوزکار 4 روز شب کار 4 روز استرحت یا 21 روز روزکار 7 روز استراحت یا ... تعریف نماید

در صورت اصلاح این مشکل و اضافه نمودن امکان تعیین ساعت شروع و پایان شیفت های مختلف می توان زمان معینی قبل از شروع کار زنگ هشدار تعریف کرد( مثلا نیم ساعت قبل از شروع کار ) که البته تعیین این زمان و تعریف زنگ هشدار باید در اختیار کاربر باشد
همچنین شاید بعضی از کاربران شیفت کار مایل به عدم پخش اذان یا دعای قبل از آن در محل کار بوده و دوست داشته باشند که در زمانهای دیگر اذان پخش شود.
پاسخ مدیر :
بادصبا
سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 11:39
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر پیشنهادات شما ثبت شد.

پیروز باشید.
تایید نظر قبلی
6 دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 02:15
آرش
سلام
درسته تمام متن وقایع بصورت پشت سر هم نوشته شده و وفتی تعداد زیادی وقایع باشه بیشترشون رو داخل نوار اعلان نشان نمیده و اینکه فاصله بین وقایع بجای اسپیس و فضای خالی با کاراکترهای شکلی نشون داده شده و علامت کوچیک بزرگ و درصد و اینا
این دو مورد رو درست کنید و برای ویجت ها هم دوتا فلش بذارید دو طرفشون که بتونیم به همه روزهای قبل و بعد حرکت کرده و در جریان وقایع و اوقات شرعی و یادداشتهای اون روزا قرار بگیریم
ممنون
پاسخ مدیر :
بادصبا
دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 10:59
رحیمیان
سلام

کاربر عزیز ضمن تشکر از نصب این محصول، پیشنهادات شما برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و بطور کامل ثبت و در زمان مناسب بررسی خواهند شد.

از همراهی شما متشکریم.
مشکل در نمایش وقایع در نوار اعلان
5 یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 21:39
حسین حسینی
تمام متن وقایع بصورت پشت سر هم نوشته شده و وفتی تعداد زیادی وقایع باشه بیشترشون رو داخل نوار اعلان نشان نمیده
پاسخ مدیر :
بادصبا 1396 بهار
دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 11:00
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر ازتوجه شما، مطالب بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
خیلی خوب
4 شنبه, 21 اسفند 1395 ساعت 23:52
خوب
خیلی خوب و انتشار به موقع
اشکال در نمایش کامل صفحه
3 شنبه, 21 اسفند 1395 ساعت 05:12
علی جوادی
بخشی از صفحه قابل رویت نمیباشد(اوقات شرعی)
پاسخ مدیر :
با اسکرول
شنبه, 21 اسفند 1395 ساعت 17:43
رحیمیان
سلام

لطفا از بخش مدیریت برنامه "چیدمان با اسکرول" را انتخاب نمایید.
Move
2 جمعه, 20 اسفند 1395 ساعت 07:54
Madine
لطفا قابلیت انتقال به کارت حافظه هم اضافه کنید.
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 21 اسفند 1395 ساعت 17:46
رحیمیان
سلام
ضمن تشکر از توجه شما به این محصول؛ کاربر عزیز به دلیل الویت پخش اذان در برنامه و مشکلاتی که با این امکان ممکن است برای کاربران ایجاد گردد فعلا این گزینه منطقی نمیباشد.

موفق باشید.
انتقاد از پوسته بهار 96
1 چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 18:52
محمد456
با سلام و خسته نباسید
طرح پوسته بهار 95تون خیلی بهتر از پوسته بهار96 بود!!
حداقل امکان اختیاری کردن و انتخاب Theme رو بزارید
موفق باشید
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
پنجشنبه, 19 اسفند 1395 ساعت 16:55
رحیمیان
سلام

از همراهی شما متشکریم.