شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار عرضه بادصبا نسخه پاییز 95 - 7.5

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

عرضه بادصبا نسخه پاییز 95 - 7.5

تقویم بادصبا

خانواده محترم بادصبا
ضمن پوزش بابت انتشار دیرهنگام نسخه پاییز و سپاس از حمايتهاي معنوي و همراهي گرانقدر شما عزيزان، با تلاش و پشتکار گروه فني موج همراه، باد صبا موفق به ارائه نسخه اصلاحی ويژه پاییز 95 گرديده است که شما نيز مي توانيد از هم اکنون از اين نسخه بهره مند گرديد.

اين امر بر ما مسلم است که نظرات و پيشنهادات شما عزيزان سهم بسزايي در بهبود و توسعه اين نرم افزار خواهد داشت . لذا خواهشمنديم در جهت اعلام حمايت از توسعه نرم افزار و معرفي هرچه بهتر آن به ديگر هموطنان عزيز با درج نظرات خود در بخش نظرات نرم افزار بازار به ما دلگرمي و شور بيشتري اعطاء نماييد . همچنين با ارسال انتقادات و پيشنهادات سازنده از طريق بخش نظرات نرم افزار بادصبا ما در توسعه و ارائه خدمات بهتر ياري رسانيد .

التماس دعا
موج همراه
آخرین بروزرسانی ( یکشنبه, 02 آبان 1395 ساعت 18:16 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (41)
چرا
41 جمعه, 24 دی 1395 ساعت 01:03
آرش
چرا نسخه زمستونو تو سایت نمیذارید
همیشه اول تو سایت بذارید بعد رو سرور و جاهای دیگه
معلومه بیخیالید
محاسبه سن تکلیف
40 چهارشنبه, 22 دی 1395 ساعت 18:42
معلم قرآن
باسمه تعالی
ضمن تشکر بابت زحمات ارزشمندتان در تولید نرم افزارهای مذهبی
پیشنهاد می شود در تقویم باد صبا، ماژول محاسبه سن تکلیف شرعی را هم اضافه نمایید
دانش آموزان به آن نیاز مبرم دارند.
متشکریم
معلم قرآن
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
شنبه, 25 دی 1395 ساعت 09:14
رحیمیان
سلام

از توجه و پیشنهاد شما سپاسگزاریم.
ویجت روز شمار
39 چهارشنبه, 22 دی 1395 ساعت 13:30
رضا علوی
با سلام وخسته نباشید
بنده خواستم عنوان کنم که برنامه تقویمتون خیلی عاله فقط یه مورد را اضافه کنید که مطمئن هستم خیلی از دوستان و دنبال کننده های این برنامه دنبالش هستن اضافه شدن یک ویجت روی صفحه گوشی برای روز شمار (منظور روز شمار معکوس و روز شما غیر معکوس به دلخواه کاربر ،مثلا 40 روز یا...) برای مثال چله گیری یا سربازی یا تولد یا خانم های باردار یا انتظار برای چیزی یا... خیلی چیزهای دیگه که خیلی ها قطعا دنبالش هستن از بخش توسعه دهنده این برنامه میخام این قابلیت خوب را اضافه کنند.
باز هم ممنون و تشکر
بروز رسانی در خود سایت
38 چهارشنبه, 22 دی 1395 ساعت 07:42
سوجش
سلام
خدا قوت
خوبید؟
صبحتون بخیر
چرا نسخه رو توی خود سایت بروز رسانی نکردید؟
تو کافه بازار نسخه زمستان قرار داده شده ولی تو سایتتون هیچ اطلاعیه ای در این باره نیستش!
امیدوارم که روز خوبی داشته باشید
با تشکر
یاحق
پاسخ مدیر :
بروزرسانی
شنبه, 25 دی 1395 ساعت 10:47
رحیمیان
سلام

لطفا از صفحه اصلی سایت دریافت نمایید.
تنظیمات اذان
37 سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 20:23
مجتبی قربانی
با سلام و احترام.
تنظیمات اذان و هشدار در نسخه زمستانه باد صبا خیلی پیچیده و سخت شده! یعنی دسترسی به تنظیمات، سخت تر شده. همون سبک نسخه های قبلی برنامه (قبل از نسخه پاییزه) بهتر بود.
پاسخ مدیر :
تنظیمات اذان
شنبه, 25 دی 1395 ساعت 09:16
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر، این بخش به دو قسمت سریع و پیشرفته تقسیم شده که بخش پیشرفته دقیقا مانند نسخ قبلی است و تغییری نداشته است. شما می توانید بطور دقیق به مشکل اشاره فرمایید تا بررسی شود.

سپاس
ویجت
36 سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 20:18
روح الله اعلام پور
با سلام
لطفا ویجتهای متنوع برای برنامه ایجاد کنید.
ممنون
پاسخ مدیر :
ویجت
چهارشنبه, 22 دی 1395 ساعت 09:15
رحیمیان
سلام
ضمن تشکر در حال حاضر بادصبا دارای 6 ویجت مختلف با 4 کارایی اختصاصی است. پیشنهاد شما نیز بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
افزودن شهر جدید
35 سه شنبه, 21 دی 1395 ساعت 20:14
روح الله اعلام پور
با سلام
من از طرفداران برنامه بادصبا هستم و تا حالا این برنامه مفید رو به خیلی از دوستان و همکاران توصیه کردم. اهل استان فارس شهرستان نورآباد ممسنی هستم. توی لیست شهرهای شهرستان نورآباد ممسنی در این برنامه یه شهر به نام باباگوری هست که اصلا توی این 33 سال از عمرم اسمشو نشنیدم. من خودم ساکن یه شهر جدید توی نورآباد ممسنی هستم به نام خومه زار. خواستم یه لطف بکنید اسم شهر جدید خومه زار رو بیارین توی لیست شهرهای شهرستان نورآباد ممسنی.
ممنون از برنامه بسیار خوبتون.
یاعلی
پاسخ مدیر :
افزودن شهر جدید
چهارشنبه, 22 دی 1395 ساعت 09:20
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر مطلب بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
ایفون
34 دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 18:51
مهدی ۵۷۰۴۲۴۴
سلام . برنامه باد صبا عالی ترینه. چند ساله زندگیم با باد صبا تنظیم شده. اما الان گوشی ایفون گرفتم و شدیدا به تقویم باد صبا محتاجم . لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ مدیر :
ایفون
چهارشنبه, 22 دی 1395 ساعت 09:24
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از توجه شما، این برنامه فقط برای اندروید تهیه می گردد و پیشنهاد شما نیز ثبت و بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
اصلاح تعطیلی هشتم ربیع‌الاوّل
33 شنبه, 18 دی 1395 ساعت 22:36
مجتبی قربانی
با سلام. لطفاً تعطیلی روز هشتم ربیع‌الاوّل را - که اخیراً به تصویب نهایی مجلس رسید و قطعی شد - در تقویم باد صبا منظور نمایید. این مناسبت با عنوان «شهادت حضرت امام حسن عسکری علیه‌السلام و آغاز امامت حضرت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف» از سال آینده جزو تعطیلات رسمی کشور می‌باشد. با درج این مناسبت، لازم است مناسبت «آغاز امامت امام زمان ارواحنافداه» در روز نهم ربیع‌الاوّل، از تقویم حذف شود، چرا که آغاز امامت حضرت بقیّةاللّه‌الأعظم ارواحنافداه از همان لحظهٔ شهادت پدر بزرگوارشان می‌باشد و نه از روز بعد.

ضمناً پیشنهاد می‌شود چند تم فصلی و مناسبتی (محرم، فاطمیه، رمضان، سوگواریها و اعیاد و ...) برای باد صبا در نظر بگیرید که نیاز به آپدیت فصلی نباشد، ضمناً در بخش اذان و مناجات، چند اذان و مناجات شاخص را قرار داده و بقیه را حذف کنید، این بخش خیلی شلوغه! بخصوص صدای افراد مسئله‌دار و دارای حاشیه مثل محمدرضا شجریان و سعید طوسی را حذف کنید.
اگر زمان پایان فضیلت نمازهای فریضه و نافلهٔ روزانه و نیز زمان شروع فضیلت نماز نافلهٔ شب و پیش بینی وضعیت آب و هوا را به باد صبا اضافه کنید، واقعاً عالی میشه.
ببخشید که عرایضم طولانی شد. از زحمات شما سپاسگزارم. همواره سلامت و موفق و شادکام باشید.
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
یکشنبه, 19 دی 1395 ساعت 13:10
رحیمیان
سلام

از پیشنهادات شما سپاسگزاریم. . مطالب بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
درخواست
32 شنبه, 18 دی 1395 ساعت 00:15
یالله
سلام وخسته نباشیدازبادصبایی ها لطفانسخه زمستان کنیدزمستان داره کم کم تمام میشه ممنون
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
شنبه, 18 دی 1395 ساعت 13:26
رحیمیان
سلام و درود

کاربر عزيز ضمن پوزش حق با شماست. تهيه ي نسخه ي جديد زمستان 1395 در دست اقدام بوده و منتشر خواهد شد. البته به دلايل مختلف نميتوان زماني براي انتشار اعلان نماييم.

سپاس از همراهي شما
نام نرم افزار
31 جمعه, 17 دی 1395 ساعت 16:45
Saleh129
با عرض سلام وخسته نباشید

نام نرم افزاری که باهاش باد صبا را درست کرده اید چیست؟

با تشکر از شما
پاسخ مدیر :
نام نرم افزار
شنبه, 18 دی 1395 ساعت 13:29
رحیمیان
سلام

در این مورد لطفا به ایمیل info@mth-co.ir پیام دهید.
کتاب حلیت المتقین
30 جمعه, 10 دی 1395 ساعت 15:12
علی ضامن حق شناس
ارسال کتاب حلیتالمتقین
درخواست
29 سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 01:29
آرش
سلام
برای بار هزارمه که می پرسم آیا نسخه ویندوز برای کامپیوتر تولید نمیکنید؟
پاسخ مدیر :
ویندوز
سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 09:06
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از توجه شما،در حال حاضر این شرکت در زمینه نرم افزارهای تلفن همراه فعالیت مینماید و برای کامپیوتر برنامه ای نداریم.

سپاس
آپدیت باد صبا
28 دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 23:21
مجتبی قربانی
سلام. نسخه زمستون کی منتشر میشه. چرا باد صبا همیشه تقریبا یک ماه از فصول سال عقبه؟ اگه برای شب یلدا منتشر می‌شد خیلی زیباتر بود. ضمنا پیشنهاد می‌کنم زمان پایان اوقات فضیلت نمازهای یومیه و زمان شروع فضیلت نماز شب رو هم در اوقات شرعی بگنجانید. ممنون از زحمات شما.
پاسخ مدیر :
پیشنهادات
سه شنبه, 07 دی 1395 ساعت 09:12
رحیمیان
با سلام خدمت شما

کاربر عزيز تهيه ي نسخه ي جديد زمستان 1395 در دست اقدام بوده و منتشر خواهد شد. البته به دلايل مختلف نميتوان زماني براي انتشار اعلان نماييم. پیشنهادات شما نیز بررسی خواهد شد.

سپاس از همراهي شما
سوال
27 جمعه, 03 دی 1395 ساعت 17:43
فراهانی
باسلام و احترام. ضمن تشکر از زحمات شما عزیزان ؛ یک مشکل وجود دارد هنگام انتخاب صدا برای هشدار اذان .
هرکدام را که انتخاب میکنم ، بعد از چند بار هشدار دوباره به صدای پیش فرض ، یعنی اولین گزینه ( صدای شجریان ) بر میگردد . حسابی اعصابم را خورد مثلا گذاشته ام یارب تقبل توبتنا دو باره صبح زود شجریان پخش میکند . لطفا اگر اشکالی هست رفع گردد. مجددا تشکر میکنم
پاسخ مدیر :
حذف شدن صدای اذان یا هشدار دانلود شده
شنبه, 04 دی 1395 ساعت 08:36
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از نصب این محصول, ابتدا چه خب بود سوالات متداول برنامه را مطالعه میفرمودید تا مورد برطرف شود.
برنامه هاي مديريت باتري و يا بهينه سازي مي توانند کنترل گوشي شما را بدست گرفته و روي بادصبا نيز تاثيراتي مانند: توقف ويجت - توقف پخش اذان - پاک کردن يادداشت ها - پاک کردن صداي موذن و يا هشدار دانلود شده، داشته باشند.
با توجه به طيف وسيع و تغييرات مسمتر در بروز رساني هاي اين برنامه ها روش يکساني براي انجام تنظيمات نميباشد؛ بنابراين اگر از اين نوع برنامه ها در گوشي داريد مطمئن شويد با عملکرد آنها آشنايي کافي داشته باشيد. بطور مثال در برنامه ي clean master کافيست پس از اتمام جستجوي فايل هاي junk بادصبا را در ليست پيدا نموده و لمس را روي آن نگه داريد سپس با انتخاب add to ignore List ميتوانيد بادصبا را به استثنائات اين برنامه اضافه کنيد. چند نمونه مشابه از اين نوع برنامه ها: کلين مستر - اسمارت منيجر (مدير هوشمند) تعبيه شده در برخي گوشي هاي سامسونگ - 360 سکيوريتي - دو باتري - اي ام سي سکيوريتي - انواع لانچرها و ...

موفق باشید.
ارائه نسخه ویندوز
26 جمعه, 03 دی 1395 ساعت 02:27
hamed_nasr
سلام
لطفا نرم افزارهاتون رو برای ویندوزفون 10 به صورت یونیورسال UWP بسازید و در استور ماکروسافت قرار بدین تا هم در ویندوز 10 و هم ویندوزفون قابل استفاده باشه
ممنون
نسخه زمستان
25 پنجشنبه, 02 دی 1395 ساعت 08:46
مصطفی مهدی
با سلام نسخه زمستان را کی برای دانلود قرار می دهید؟
با تشکر
پاسخ مدیر :
نسخه زمستان
شنبه, 04 دی 1395 ساعت 11:03
رحیمیان
با سلام خدمت شما

کاربر عزیز تهیه ی نسخه ی جدید زمستان 1395 در دست اقدام بوده و منتشر خواهد شد. البته به دلایل مختلف نمیتوان زمانی برای انتشار اعلان نماییم.

سپاس از همراهی شما
ارائه نسخه تحت ویندوز موبایل؟
24 یکشنبه, 28 آذر 1395 ساعت 21:27
امیر.ش
سلام و وقت بخیر
قصد ارائه برنامه هاتون برای سیستم عامل ویندوز موبایل رو ندارید؟
پاسخ مدیر :
ارائه نسخه تحت ویندوز موبایل؟
دوشنبه, 29 آذر 1395 ساعت 08:49
رحیمیان
با سلام؛

مورد بررسی شده و به دلیل اینکه هنوز گروه قابلی برای اجرای آن پیدا نکرده ایم، این موضوع مسکوت مانده است.

پیروز باشید.
شک و شبهه
23 دوشنبه, 22 آذر 1395 ساعت 16:26
رضوان95
سلام تشکر از نرم افزار خیلی خوبی ک در اختیار ما قرار دادین. استفاده از این نرم افزار رایگانه؟
من این نرم افزار رو از یه کانال توی تلگرام دانلود کردم ولی شک داشتم ک صاحبش راضی باشه یا نه ... یا نکنه باید پولی بابت این نرم افزار پرداخت کنم... لطفا من را راهنمایی کنید .
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 24 آذر 1395 ساعت 09:34
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از حسن نظر شما، بادصبا برنامه ای کاملا رایگان بوده و استفاده از کلیه امکانات آن بدون پرداخت هزینه است.
ضمنا پیشنهاد میگردد برنامه را از مارکت های معتبر و یا همین سایت دریافت نمایید.

موفق باشید.
پیشنهاد
22 جمعه, 19 آذر 1395 ساعت 12:13
rasoul
سلام خسته نباشید خیلی ممنون از نرم افزارهای کاربردی و مفیدتان.
لطفا برای سیستم عامل های دیگر نیز نرم افزارهایتان را توسعه دهید.
با تشکر
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
دوشنبه, 22 آذر 1395 ساعت 08:46
رحیمیان
با سلام

سپاس از حسن نظر و توجه شما

موفق باشید.
اشکال در ویجت برنماه
21 سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 13:31
محمد حسین هاشمی
با سلام
ویجت نرم افزار باد صبا بسیار لازم و خوب است (نمایش ساعت - نمایش تقویم شمسی و .....) ولی تنها مشکل آنها عقب ماندن ساعات آن است . یعنی اگر چند دقیقه با گوشی کار نکنیم ویجت نرم افزار آخرین ساعت را که با آن کار کرده ایم نمایش میدهد . در حالی که مثلا ساعت اصلی گوشی نیم ساعت بعد را نشان مدهد که درست است.
پاسخ مدیر :
بادصبا
سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 14:34
رحیمیان
با سلام
اگر چنین مشکلی با ویجت دارید میتواند از تاثیر برنامه ی بهینه سازی گوشی باشد. جهت بررسی دقیقتر لطفا به پشتیبانی داخل برنامه پیام دهید و یا در ساعات اداری با پشتیبانی تماس بگیرید.
تلفن: 05136067323

پیروز باشید.
پیشنهادات
20 شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 22:42
جواد#
با سلام و خسته نباشید
دست گلتان درد نکند خیلی خوب است
یک پیشنهاد برای تکمیل آن دارم اگر بتوانید گزینه های دیگری را نیز به آن اضافه کنید خیلی محشر میشود من برای بعضی از این گزینه ها مجبور میشوم به اینترنت وصل شوم و به اوقات شرعی پارسی بلاگ سری بزنم گزینه هایی که به صورت اضافه در پارسی بلاگ موجود است عبارت است از : ( پایان فضیلت نماز صبح - پایان فضیلت نافله ظهر - پایان فضیلت نافله عصر - پایان فضیلت نماز عصر - پایان فضیلت نماز عشا - شروع فضیلت نافله شب - و خورشید در قبله هر روز ) اگر بتوانید اینها را نیز اضافه کنید دیگه دمتان گرم
باتشکر ازشما
خیلی ممنون
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
دوشنبه, 15 آذر 1395 ساعت 08:33
رحیمیان
با سلام

پیشنهادات ثبت و بررسی خواهد گردید.

سپاس از همراهی شما
قدردانی وسپاس
19 شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 00:52
حسین جان
به نظر من شما جزء بهترین نیروهای ارزشی ایران هستید جداً می گم اینقدر کاراتون رو خوب وچشم نواز انجام دادید که همه از شما انتظار بهترین رو دارند لذا اگه انتقادی هم میکنند فقط برا بهترشدن نرم افزار هاست .کل ایران یک باد صبا ولا غیر.روح امواتتون شاد.دمتون گرم.
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 08:44
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامـی از توجه و حسن نظر جنابعالی خرسندیم.

سپاس از همراهی شما
اشکال در برنامه
18 شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 00:43
حسین جان
نرم افزار باد صبا ،که روی گوشی نوت 4 سامسونگ نصب میشه گزینه ساعت در منوی بالا دائم فعال میشه وتا وقتی این برنامه روی گوشی نصبه بصورت دائم فعاله، در صورتی که ساعت بیداری تنظیم دستی نشده.لطفاً این اشکال رو بررسی ورفع نمایید وقتی برنامه صبا رو حذف کردم علامت ساعت بالا هم حذف شد ما فکر کردیم گوشیمون ویروسی شده
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 08:43
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامی با توجه به تغییرات اساسی اندروید از ورژن 5 به بعد جهت پخش دقیق اذان از آلام گوشی استفاده شده است، با توجه به اینکه ما برای بهبود وضعیت محصول، کاربرد صحیح آن را در اولویت داریم و هنوز راه حلی برای اطمینان از اجرای کم نقص "بدون علامت آلارم" نیافتیم متاسفانه از شما خواهشمندیم این مورد را تحمل بفرمایید.
لازم به ذکر است در صورت عدم تمایل به پخش اذان این علامت حذف خواهد شد.
بدیهی است در اولین فرصت که این موضوع مرتفع گردید نیز در جهت رفع آن اقدام خواهد شد.

باسپاس
قطع شدن اذان
17 جمعه, 05 آذر 1395 ساعت 14:08
۱۱۱۱
سلام امروز ۵ آذر ماه اذان صبح و اذان ظهر پخش نشد و برای اولین بار بود که این اتفاق افتاده در حالیکه تنظیمات درسته. پس دلیل قطع شدن اذان چیست؟
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 09:44
رحیمیان
با سلام

لطفا بخش سوالات متداول بادصبا را مطالعه نمایید و یا به پشتیبانی داخل خود بادصبا پیام ارسال کنید.
افزودن امکان ویبره نمودن گوشی
16 دوشنبه, 24 آبان 1395 ساعت 14:43
علی مجدی
بسمه تعالی
با سلام نظر به مشکلات حاصل از زنگ خوردن گوشی نماز گزاران در نمازهای جماعت لذا خواهشمند است امکان به حالت ویبره بردن گوشی را درزمانهای نماز به صورت اتوماتیک برای مدت معین و برگرداندن به حالت قبل را اضافه نمایید.

با شکر از نرم افزارهای بسیار عالی و کاربردی
پاسخ مدیر :
پیشنهادات
چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 09:00
رحیمیان
با سلام
امکان بیصدا شدن گوشی در برنامه تعبیه شده است که جهت تنظیم به مدیریت اذان مراجعه شود.

موفق باشید.
Not working
15 پنجشنبه, 20 آبان 1395 ساعت 17:30
Sabah
The app is not working
پاسخ مدیر :
badesaba
یکشنبه, 23 آبان 1395 ساعت 09:03
رحیمیان
Hi, Dear User
Please give us more Explanation, to help us undrestand your problem
PS, inform us about your mobile model
Omidsamadi1377@gmail.com
14 پنجشنبه, 20 آبان 1395 ساعت 16:56
Omids
سلام
خسته نباشید
برنامه باد صباتون واقعا ی برنامه کامل و خوبه خیلی ممنون
ی مورد برای من پیش اومده ک وقتی برنامه باد صبارو نصب میکنم داره موقعیت مکانی و زمان گوشی رو چک میکنه به صورت خودکار خارج میشه از برنامه مشکل رو چجوری حل کنم؟؟
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 09:02
رحیمیان
با سلام

جهت بررسی دقیقتر لطفا شرح مطلب را به پشتیبانی داخل برنامه ی بادصبا ارسال نمایید.

موفق باشید.
نسخه ios
13 شنبه, 15 آبان 1395 ساعت 10:43
محمدرضا70
سلام، روزتان بخیر
برای سیستم عامل ios هم میشود از این نرم افزار استفاده کرد. متشکرم
پاسخ مدیر :
نسخه ios
یکشنبه, 16 آبان 1395 ساعت 11:37
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از توجه شما به این برنامه، ان شا ا... در آینده این پیشنهاد بررسی و پیگیری خواهد شد.

موفق باشید.
عدم نمایش روزهای تعطیل با رنگ دیگر
12 جمعه, 14 آبان 1395 ساعت 00:11
ناشناس
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همکاران محترمتان لطفا در نسخه آینده نسبت به اصلاح نمایش ایام تعطیل با رنگ دیگر در تقویم اقدام نمایید در این نسخه تمام ایام هفته با رنگ مشکی نشان داده شده و روزهای تعطیل در آن مشخص نیست با سپاس فراوان
پاسخ مدیر :
بادصبا
یکشنبه, 16 آبان 1395 ساعت 11:28
رحیمیان
باسلام

این مورد در برخی گوشی ها گزارش شده است که در آینده ای نزدیک بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
عدم نمایش تاریخ
11 سه شنبه, 11 آبان 1395 ساعت 12:37
تسنیم
سلام
مدل گوشی من huawei honor 5x است، قبلا هم تو نظرات نوشتم که نوار اعلان بالای صفحه به جای عدد تاریخ ، آیکون باد صبا را نشون میده، و این مشکل بعد از آپگرید به اندروید 6 بوجود اومد، به آدرسinfo@mth-co.ir، اسکرین شات صفحه گوشیو فرستادم که خطای دلیوری داد، ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ مدیر :
بادصبا
سه شنبه, 18 آبان 1395 ساعت 13:39
رحیمیان
کاربر گرامی سلام

ضمن تشکر از توجه شما به این محصول، مورد اشاره شده بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
باد صبا نسخه Windows 10 Mobile
10 سه شنبه, 11 آبان 1395 ساعت 09:59
reza rtj
با سلام و خسته نباشید. آیا نسخه تحت ویندوز ۱۰ موبایل باد صبا منتشر میشه یا اینکه منتظر چنین نسخه ای نباشیم. با تشکر.
پاسخ مدیر :
پیشنهادات
سه شنبه, 18 آبان 1395 ساعت 13:46
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از توجه شما، در این مورد در حال رسیدگی و پیگیری میباشیم، برای یک سری نکات نیاز به پیدا کردن راه حل میباشد و به محض برطرف نمودن آنها، اقدام مقتضی انجام میپذیرد.

موفق باشید.
انتخاب صدا از روی گوشی
9 دوشنبه, 10 آبان 1395 ساعت 14:08
امیر1
با درود فراوان؛
در باره فایلی که فرمودید نصب کنیم(ES File Explorer ) باید عرض کنم روی گوشی های سامسونگ از سوی کارخانه نصب است و صدای داخل گوشی از طریق بادصبا برگزیده میشود ولی هنگام اجرا، صدایی از گوشی شنیده نمیشود در حال که دکمه آزمایشی که در قسمت تنظیمات اذان وجود دارد صدای انتخابی را اجرا میکند اما هنگام اجرای خودکار صدا در ساعت اذان، این صدا اجرا نمیشود. بر فرض فرمایش شما صحیح باشد در گوشی بنده با نسخه 6.7.5 این صدا(صداهای داخل گوشی) اجرا میشود بدون نرم افزار نامبرده اما وقتی نسخه را بروز میکنم یعنی بالاتر از نسخه 6.7.5 دیگر صدای داخل گوشی به صورت خودکار قابل اجرا نیست.
با سپاس فراوان
پاسخ مدیر :
انتخاب صدا از روی گوشی
سه شنبه, 11 آبان 1395 ساعت 10:42
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامی مبحث نحوه انتخاب صوت از حافظه گوشی با مبحث پخش نشدن متفاوت است؛ راهنمایی ارسالی جهت نحوه ی انتخاب فایل دلخواه از گوشی میباشد.
در مورد مشکل مطروحه این امر در نسخه ی پاییز 95 تست گردیده و مشکلی مشاهده نشده است. جهت بررسی دقیقتر مطلب لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید و یا اطلاعات تماس خود را اعلان نمایید.
تلفن: 05136067323 9 الی 14

موفق باشید.
تشكر و استدعا
8 دوشنبه, 10 آبان 1395 ساعت 13:01
حميد محسني
خواهشا براي قشري كه به هر دليلي _بخصوص اقتصادي_ امكان تهيه گوشي اندرويد ندارند اگر لطف فرماييد نرم افزار جاوا هم بگذاريد واقعا دعا گويتان هستيم
پاسخ مدیر :
بادصبا
سه شنبه, 18 آبان 1395 ساعت 13:38
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از توجه شما، نسخه ی جاوایی انواع محصولات شرکت دیگر تولید و منتشر نخواهد شد.

موفق باشید.
گزارش عدم سازگاری نرم افزار باد صبا به روی گوشی Nokia X Dual SIM Mobile Phone
7 یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 17:10
غلامرضا شیخ شعربافان
سلام من یک دستگاه Nokia X Dual SIM Mobile Phone دارم با نسخه اندروید : 4.1 Jelly Bean می باشم
توضیح :
البته از فروشگاه اینترنتی گوگل ساپورت نمیشه و از فروشگاه اینترنتی مایکروسافت ساپورت میشه
ومن نرم افزار باد صبا به نسخه :
نسخه اصلاحی ويژه پاییز 95 از طریق کافه بازار به روز رسانی کردم
ولیکن :
کما فی السابق در عملکرد این برنامه به روی دستگاه من بهبودی حاصل نشد
اشکالات :
با اینکه تمامی تنظیمات درست است هیچ وقت سر وقت اذان نمی گوید
وقتی سیستم ساعت گوشی ساعت آلارمی برایش تنظیم شده است حالا هر ساعتی با آلارم گوشی شروع به اذان گفتن می کند
سوال :
آیا نسخه IOS این برنامه را تولید کرده اید
باتشکر
پاسخ مدیر :
اطلاعات تماس
سه شنبه, 11 آبان 1395 ساعت 10:20
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامی جهت بررسی دقیقتر در ساعات اداری با پشتیبانی تماس بگیرید و یا اطلاعات تماس خود را اعلان نمایید.

موفق باشید.
طراحی و ظاهر
6 یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 13:38
mersad77
بازهم رابط کاربری با طراحی تکراری و عدم شخصی سازی ظاهری:|
بعد یک دهه طراحی و برنامه نویسی خروجی کارتون خیلی بده.
پاسخ مدیر :
طراحی و ظاهر
سه شنبه, 11 آبان 1395 ساعت 10:07
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از توجه و پیشنهادات و انتقادات جنابعالی؛ مطالب مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پیروز باشید.
آپدیت های نرم افزار
5 شنبه, 08 آبان 1395 ساعت 13:48
آی بودی
با سلام و احترام به شما سازنده گرامی این نرم افزار
نرم افزار شما عالی میباشد ولی در آپدیت ان اگر سریعتر عمل کنید واقعا کامل ترین نرم افزار اسلامی خواهید بود لطفا قسمت های قرانی ان را هم افزایش بدین و مطالب علمی هم داخل نرم افزار گنجانده شود ، داخل نرم افزار شما اشکالات زیادی وجود دارد 1.برای اتصال باید از ایمیل یا موبایل استفاده شود تا امنیت بالاتر برود ولی شما این کارو برای این نرم افزار ننوشته اید 2.طرز قرار گیری تاریخ ها را درست کنید لطفا مثلا 2016/12/31 مثلا قمری بزنم مثل مثال فوق ان را نشان دهد دمتون گرم همین به امید کامل تر شدن نرم افزارتان
پاسخ مدیر :
آپدیت های نرم افزار
سه شنبه, 11 آبان 1395 ساعت 10:11
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از توجه شما، در خصوص آپدیت : همه تلاش گروه بر ارائه نسخ جدید در زمان مناسب و با کیفیت ایده آل میباشد که در برخی موارد و بازه های زمانی به دلایل مختلف نظیر ترافیک کاری و غیره ممکن است بروز رسانی با تاخیر بیشتری منتشر شود. در خصوص بخش قرانی ما نرم افزار جامع قرانی حبل المتین را به بادصبا متصل نمودیم. در خصوص اتصال از ایمیل یا موبایل متوجه منظور شما نشدیم لطفا کاملتر شرح دهید و در پایان در خصوص تاریخ این امکان در برنامه فراهم است و با لمس تاریخ فرمت آن تغییر مینماید.

موفق باشید.
مقایسه بین نسخه ها
4 شنبه, 08 آبان 1395 ساعت 09:09
امیر1
درود و سپاس دوباره خدمت شما بزرگوار؛
یکبار بعرض رساندم از نسخه زمستان 94 به بعد، در نرم افزار از صدایی جز صدای اذان خودش نمیتوان برای اعلام اذان استفاده کرد. با اینکه نسخه های جدید پیشرفته تر و جالب تر شده است ولی بنده همچنان با نسخه 6.7.5 که میتوان از زنگهای داخل گوشی برای اعلام اذان استفاده نمود کار میکنم. خواهش میکنم یک مقایسه ای بین این نسخه و نسخه های بعدی بنمایید که چرا این اتفاق افتاده است.
سربلند و پایدار باشید
پاسخ مدیر :
انتخاب صدا از "حافظه دستگاه" و يا "کارت حافظه" براي "صداي اذان" و يا "هشدار" درباد صبا
یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 08:46
رحیمیان
با سلام

این امکان در تمامیه نسخ بعد از 6.7.5 نیز موجود است.
اگر صوت موذني را در گوشي خود داريد ميتوانيد آنرا بعنوان صداي اذان در بادصبا برگزينيد.
ابتدا يک برنامه مديريت فايل جانبي نصب نماييد؛ مانند
ES File Explorer
اين برنامه را ميتوانيد از مارکت هاي معتبر ایرانی براحتي دريافت کنيد.
حال بادصبا را باز کنيد و به بخش انتخاب موذن برويد، روي آيتم "صداهاي گوشي" بزنيد، گوشي از شما ميپرسد با چه برنامه اي باز شود، که با انتخاب ES File Explorer ميتوانيد به محل ذخيره ي فايل صوتي خود رفته و آنرا انتخاب نماييد.
و تمام... کار انجام شد و شما صوت دلخواه خود را براي اذان و يا هشدار در باد صبا انتخاب کرديد.

موفق باشيد.
درخواست
3 شنبه, 08 آبان 1395 ساعت 03:00
علي ذبيحي
سلام
خسته نباشيد اجرتون با امام زمان
لطفا براي سيستم عامل هاي ديگه از قبيل ios هم برنامه مفيدتون رو تهيه كنيد
باتشكر.
پاسخ مدیر :
پیشنهادات
یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 08:43
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامی از توجه و پیشنهاد شما سپاسگزاریم.

موفق باشید.
سوال
2 دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 15:13
طيبى فرد
سلام خسته نباشيد
من چند بار سعى كردم كه اين برنامه را دانلود كنم ولى هر بار تا حدود 20% ميره و بعد كاملا برنامه بسته ميشه ميخواستم بدونم چرا اينجورى ميشه ؟؟
پاسخ مدیر :
دانلود
سه شنبه, 04 آبان 1395 ساعت 12:45
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامی شما میتوانید به صفحه اول سایت مراجعه و روی ایکون فلش سبز رنگ بادصبا زده تا روال دانلود انجام پذیرد.

موفق باشید.
آرش
سلام و تشکر بابت نسخه جدید
لطفا برای پخش زنده داخل برنامه یک پلیر داخلی قرار دهید که نیازی به نصب ام ایکس پلیر نباشد
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 05 آبان 1395 ساعت 13:26
رحیمیان
کاربر گرامی سلام

ضمن تشکر از نصب این محصول، پیشنهاد شما بررسی خواهد شد.

موفق باشید.