شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار عرضه نسخه 3 مفاتیح الجنان باب النعیم

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

عرضه نسخه 3 مفاتیح الجنان باب النعیم

مفاتیح الجنان صوتی باب النعیم 3

با عنایت به نزدیک شدن ایام سوگواری و ماه های محرم و صفر، موج تلفن همراه از شما دعوت مي نمايد تا از نسخه جديد مفاتیج الجنان صوتی باب النعیم ويرايش 3 ، استفاده نماييد.

از تمامي عزيزان خواهشمنديم در صورت مشاهده هر گونه مشکل در ساعات 15-9 با شماره 05136067323 تماس حاصل نموده و يا شرح مشکل خود را همراه با شماره تلفن و مدل گوشي به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال نمايند.

پيشاپيش از شما عزيزان که با ارائه نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود ما را در امر توسعه و رفع نواقص اين محصول ياري ميرسانيد کمال تشکر را داريم.

التماس دعا

آخرین بروزرسانی ( چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 19:35 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (9)
درخواست و تشکر
9 دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 21:05
حمیدرضاج
سلام خیلی ممنون
فقط لطفا اسکرول بار برای پیمودن و انتخاب درست داخل صفحات بذارید و اینکه ترجمه ها رو با دقت بیشتر و از منابع یا اشخاص معتبر تهیه کنید و خودتون هم قبل از قراردادن ,ترجمه ها رو بخونید
با تشکر
پاسخ مدیر :
باب النعیم
چهارشنبه, 04 اسفند 1395 ساعت 11:59
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه و اطلاع رسانی شما، ترجمه قرار داده شده مورد بررسی واقع شده اما اگر نکته ای مشاهده کرده اید، لطفا آن را اعلان کرده تا بررسی های لازم در جهت بهبود آن صورت گیرد.

شما میتوانید از طریق شماره 09153254251 به صورت پیامک، تلگرام و تماس تلفنی با ما ارتباط برقرار کنید.

پیروز باشید.
حل مشکل
8 چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 00:00
محبت
در مورد مشکل پخش اذان باد صبا عذر میخوام گوشی من هواوی pro6 است شماره ام
۰۹۳۷۵۰۲۲۲۳۲
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 08:56
رحیمیان
سلام

براي پخش اذان در بادصبا تنها تنظيم شهر و فعال کردن تيک اوقات شرعي کافيست.
اما در اغلب گوشي ها بخشي بعنوان بهينه سازي وجود دارد که در صورت عدم آشنايي کاربر مي تواند مانع اجراي برنامه ها شود.
مدل هواوي:
ابتدا به "تنظيمات گوشي" > "تنظيمات پيشرفته" > "مدير باتري" برويد و تنظيمات زير را انجام دهيد:
1- در بخش "حالت نيرو" آيتم کارايي را انتخاب کنيد.
2- در بخش "برنامه هاي محافظت شده" بادصبا را در ليست برنامه ها يافته و فعال کنيد.
3- سپس مجددا به تنظيمات گوشي > و اين بار بخش "برنامه ها" برويد،بادصبا را يافته و وارد شويد. به بخش "اعلانها" رفته و تمام تيک ها را فعال کنيد.

موفق باشید.
حل مشکل
7 سه شنبه, 26 بهمن 1395 ساعت 23:55
محبت
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
نسخه جدید باد صبا رو روی گوشیم با موفقیت نصب کردم اجرا میشه اما بعداز چند دقیقه از نوار اعلان میپره و دیگه کار نمیکنه اصلا اگه دوباره اجرا نکنم اذان پخش نمیشه چیکارکنم؟ممنونم از توجه تون
مشکل اجرا در نسخه هفت اندروید
6 پنجشنبه, 23 دی 1395 ساعت 01:49
امین صابرمنش
سلام وقتتون بخیر
برنامه باب النعیم و حبل المتین هردو با نسخه ۷ اندروید مشکل دارن و کلا باید از یه برنامه دیگه استفاده کرد
هردو برنامه ایی که نصب کردم نسخه کامل و بروز هستند.
ممنون از پیگیریتون
پاسخ مدیر :
باب النعیم
شنبه, 25 دی 1395 ساعت 14:21
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از پیگیری شما، در نسخه جدید باب النعیم این مشکل برطرف گردیده است. شما میتوانید آخرین نسخه را از سایت دانلود و نصب نمایید.
همچنین این مورد برای برنامه حبل المتین نیز در حال بررسی میباشد.

پیروز باشید.
رنگ زمینه صفحات
5 یکشنبه, 28 آذر 1395 ساعت 00:58
مسافر حرم
با عرض سلام و خدا قوت
در باب النعیم نسخه قبلی(٢) رنگ صفحه زمینه که سبز بود نسبت به نسخه جدید که سفید در نظر گرفته شده برای خوندن خیلی بهتر و مناسب تر بود طوریکه تو هر دعا یک پاراگراف پررنگتر و پاراگراف بعدی کمرنگتر بود و کاملا هر فراز دعا مشخص بود اما تو نسخه ۳ رنگ زمینه سفیده و دعا یکنواخت نشون داده شده و فرازها نامشخص که برای خوندن راحت نیست و حالت شب اون هم بیشتر چشم رو اذیت میکنه چون رنگش سیاه اون اشباعه

و همچنین نکته بعدی اینه که توی فهرست شخصی امکان جابجایی دعاها وجود نداره که بخوایم بر طبق اولویت اونها رو پشت سرهم بچینیم
که متاسفانه من بخاطر اینکه از گرافیک و رنگ زمینه نسخه قبلی راضیتر بودم نرم افزار رو به نسخه جدید و فعلی ارتقا ندادم و امیدوارم که در نسخه بعدی این مسائل لحاظ بشه
با تشکر از زحمات خوبتون
پاسخ مدیر :
باب النعیم
سه شنبه, 30 آذر 1395 ساعت 12:20
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از دقت نظر شما، موارد ذکر شده ثبت و بررسی خواهند شد.

پیروز باشید.
سلام
4 جمعه, 28 آبان 1395 ساعت 12:24
محمدعلی.....
لطفا نسخه ویندوزفون رو هم بذارید
پاسخ مدیر :
باب النعیم
شنبه, 29 آبان 1395 ساعت 08:22
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما به برنامه، مطلب ذکر شده ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
تشكر
3 دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 15:15
طيبى فرد
سلام خسته نباشيد خيلى ممنون واقعا برنامه مفيدى است
حذف فایل
2 دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 09:35
من مهدی
سلام
یه سوال من یه فایل صوتی رو بعنوان مثال دانلود کردم چرا هیچ بخشی نداره که بتونیم در صورت عدم نیاز اون فایل رو حذف کنیم....فولدر باب النعیم تو گوشی فایلها با یه سری اعداد ثبت میشوند ما نمیتونیم تشخیص بدیم که کدوم فایل برای کدوم است؟
اصلاح برخی اشکالات
1 جمعه, 30 مهر 1395 ساعت 10:45
علی110
با سلام و تشکر 1- در صورت امکان صوت زیارت وارث- حجت الاسلام سید رسول موسوی واعظ را نیز اضافه کنید. در اینترنت به صورت ناقص وجود دارد.2- صوت حجت الاسلام سید رسول موسوی واعظ در دعای امام زمان اللهم ارزقنا توفیق الطاعه در فراز الزاد و نفقه ناقص است و کلمه زاد وجود ندارد . اصلاح فرمایید.3-به نظر میرسد اگر برنامه ای برای تبدیل فرمت صوت های معمول به فرمت مرد استفاده در نرم افزار تهیه و در اختیار کاربران قرار گیرد امکان بهره گیری بیشتر به سلیقه کاربر مهیا خواهد شد (یا تغییر به mp3) .طبعا این اقدام منوط به فعال سازی نرم افزار خواهد بود تا حقوق پدیداورندگان نیز حفظ شود .4- در مواردی در متن دعاها به جای پرانتز () از علامت استفاده شده که بهتر است اصلاح شود. نمونه زیارت هفتم وارث در اواخر متن در توضیحات مولف . البته به نظر میرسد متن نیز ناقص است .