شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار عرضه نسخه جدید (5) حبل المتین

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

عرضه نسخه جدید (5) حبل المتین

قرآن صوتی حبل المتین 5

موج تلفن همراه از شما دعوت مي نمايد تا از نسخه جديد  قرآن صوتي حبل المتين ويرايش 5 ، استفاده نماييد.

از تمامي عزيزان خواهشمنديم در صورت مشاهده هر گونه مشکل در ساعات 15-9 با شماره 05136067323 تماس حاصل نموده و يا شرح مشکل خود را همراه با شماره تلفن و مدل گوشي به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال نمايند.

پيشاپيش از شما عزيزان که با ارائه نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود ما را در امر توسعه و رفع نواقص اين محصول ياري ميرسانيد کمال تشکر را داريم.

التماس دعا

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 29 تیر 1395 ساعت 22:40 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (19)
آقای تهرانچی
19 چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 22:28
شاکی ام خیلی شاکی
سلام
چرا آپدیت نمیدید چهار ماهه که مساءل رو بهتون اطلاع رسانی کردم هم تلفنی هم پیام. حتما باید یه سال بشه تا شما آپدیت بدین. والا بخدا با این آپدیتاتون دارید شورشو درمیارید. جواب بدین لطفا. آقا طهرانچی با شما هستم.
پاسخ مدیر :
شرمسارم
دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 09:06
مدیر سایت
با سلام و تشکر از بذل توجه و عنایت ویژه ای که شما و دوستانی همچون شما نسبت به این مجموعه دارن
مطمئنا عنایت شما و این وقتی که صرف می کنید تا مارو راهنمایی کنید تا نرم افزارهامون بهبود پیدا کنه مستحق واکنش های بهتری از سمت ماست
مطمئنا برای پاسخ به این همه محبت و توجه ما می بایست بهتر از این ها تلاش کنیم و پاسخ های جذاب تری به شما بدیم
تنها چیزی که اینجانب طهرانچی می تونم به شما یاران وفادار موج همراه بگم اینه که ما لحظه ای به فرمایشات شما بی توجه نیستیم
همه موارد مطروحه لحاظ می شه و بر روی آنها تصمیم ساخته می شه
به خاطر حجم زیاد محبتهای شما تقدم و تأخر رسیدگی وجود داره
ولی علی رغم بضاعت محدود خودم به پشتوانه تلاش همکاران عزیز خودم می تونم بگم همه آنها محقق خواهد شد

التماس دعا
طهرانچی
مشکل در اندروید7(بعد از دو هفته اطلاع رسانی)
18 جمعه, 26 آذر 1395 ساعت 20:37
مرتضی پ
سلام
دو هفته پیش اطلاع رسانی کردم در اندروید 7.0 فقط منوی اولیه برنامه میاد با امکان خرید کردن، بقیه قسمت ها ارور میده و میپره بیرون
الان هم اندروید 7.1.1 نصب کردم دوباره همونجوری هست، خواهشا آپدیت برای اندروید 7 زودنر بیرون بدین، با تشکر
نصب در nexus 5x
17 چهارشنبه, 24 آذر 1395 ساعت 16:48
محمد حسین محمدی
سلام
ما همچنان منتظر رفع مشکل در اندروید 7 هستیم
ممنون میشم اپدیت جدید رو اعلام فرمایید
مشکل در اندروید 7
16 شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 17:59
مرتضی پ
سلام
تا الان چند بار گوشی عوض کردم و هر بار مجبور شدم دوباره و چندباره این برنامه بخرم، یه فکر بکنید برای امثال من که هی گوشی عوض میکنن
مطلب اصلی که کامنت گذاشتم بخاطر اینکه برنامه توی اندروید 7 تقریبا بیشتر قسمتاش هنگ و خطا میکنه نمیدونم چرا؟؟؟
مدل گوشی nexus 6p اندروید 7.0
پاسخ مدیر :
حبل المتین
یکشنبه, 14 آذر 1395 ساعت 14:23
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، برای تغییر در روند فعالسازی، نیاز به تغییرات زیرساختی بوده که طبیعتا مستلزم صرف زمان و بررسی مناسب میباشد.
بابت اشکال ذکر شده نیز استحضار داشته باشید، این مورد مربوط به نسخه آندروید 7 بوده و به دلیل خاص بودن نیاز به بررسی دقیق دارد. سعی ما بر این است در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به حل آن اقدام نماییم.

پیروز باشید.
مشکل در دانلودها
15 چهارشنبه, 10 آذر 1395 ساعت 23:16
اسماعیل هاشمی منش
سلام من امشب نسخه پولی نرم افزار حبل المتین رو خرید کردم و بعد خرید بعضی از ترجمه ها رو و یا تفسیرها رو دانلود کردم ولی هرچی دانلود میکنم باز پشتیبانی نمیکنه و میگه دانلودی وجود ندارد با اینکه کامل اون رو دانلود میکنم باز انگار هیچی.
ضمنا مدل گوشیم htc one E9 ازتون خواهش میکنم هرچی سریع تر بروز رسانی کنید من نیاز خیلی مبرمی به نرم افزار دارم.ممنون میشم اگه سریعتر راهنمایم کنید.
پاسخ مدیر :
ایمیل
پنجشنبه, 11 آذر 1395 ساعت 14:06
رحیمیان
با سلام

با توجه به گزارش همکاران مشکل شما از طریق ایمیل پاسخ داده شده و برطرف گردیده است.
موفق باشید.
قرآن
14 چهارشنبه, 10 آذر 1395 ساعت 17:38
محسن فروغی
وقتی که داخل سایت رفتم ترجمه رادانلود کنم توسروررفت.لطفا مشکلش راحل کنید.
پاسخ مدیر :
ترجمه
پنجشنبه, 11 آذر 1395 ساعت 14:31
مرتضی ذبیحی
با سلام;

مشکل مربوطه برطرف گردیده است. لطفا مجددا نسبت به دانلود ترجمه مدنظر اقدام نمایید.

پیروز باشید.
امکان ذخیره ی فایل های حجیم صوتی بر روی حافظه ی جانبی
13 پنجشنبه, 04 آذر 1395 ساعت 22:35
دامون
با سلام
خواست بدونم برای اینکه دیتای این برنامه و باقی برنامه هاتون رو استفاده کنیم باید حتما فایل ها روی حافظه ی اصلی گوشی باشه یا حافظه ی جانبی هم میشه استفاده کرد؟
اگر میشه ، راهکارش رو بهم بگین ، همین طوری پوشه های مربوط به برنامه که توی صفحه ی اصلی حافظه ی گوشی هستن رو کپی کنم روی صفحه ی اصلی حافظه ی جانبی؟
پاسخ مدیر :
حبل المتین
شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 09:56
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، امکان انتقال دیتای برنامه به مموری نیز میباشد. فقط دقت داشته باشید این پوشه میبایست یا در حافظه داخلی وجود داشته باشد و یا مموری.
جهت انتقال نیز کافی است پوشه HablolMatin_Data را در مموری قرار دهید.

پیروز باشید.
حبل المتین
12 شنبه, 08 آبان 1395 ساعت 20:34
معصومه محمودی
با سلام
من مبلغ را پرداخت کردم.اما برای من قفلش باز نشد.توبخش قبلا پرداخت کردم هم رفتم گفت پرداخت نکردید.حالا باید دوباره پول بدم؟
پاسخ مدیر :
فعال سازی حبل المتین
دوشنبه, 10 آبان 1395 ساعت 08:36
مرتضی ذبیحی
با سلام;

توجه داشته باشید، در صورتی که خرید با موفقیت انجام شده باشد، آیکن قفل باید محو شود. در غیر این صورت ظرف مدت 72 ساعت وجه به حساب شما برگشت خورده و یا به اعتبار حساب کاربری شما در مارکت مربوط اضافه خواهد شد.
جهت بررسی دقیق تر لطفا شماره تماس خود را اعلان کرده و یا در ساعات اداری 9 الی 14 با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن:05136067323

پیروز باشید.
پرداخت درون برنامه
11 جمعه, 07 آبان 1395 ساعت 16:59
صادق7
عاقا سلام. من قبلا با گوشی دیگه پرداخت رو انجام دادم. الان گوشی جدید گرفتم و میخوام گزینه قبلا پرداخت کرده ام رو بزنم اخطار عدم پرداخت با این گوشی رو میده.
شما میگی ما چیکا کنیم؟ خیته که دوباره پرداخت کنیم
پاسخ مدیر :
حبل المتین
یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 08:28
مرتضی ذبیحی
با سلام؛

فعالسازي نرم افزار روي هر گوشی مربوط به همان دستگاه بوده و در صورت نصب روي گوشي ديگر در صورت تمايل به استفاده از تمام امکانات میبایست اقدام به پرداخت نمایید. اين مطلب در ابتداي خريد به رنگ قرمز به اطلاع کاربر مي رسد تا خداي نکرده باعث شبهه در خريد نشود، البته نصب مجدد روي گوشي قبلي حتي با فلش آن بدون هزينه مي باشد.

پيروز باشيد.
Request
10 سه شنبه, 04 آبان 1395 ساعت 04:17
alirezasharifi42
لطفا اذان به افق شهرستان چمگردان استان اصفهان را هم اضافه کنید با تشکر از برنامه ی عالی شما.
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 05 آبان 1395 ساعت 09:01
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، ابتدا دقت کنید پیام مربوط به هر برنامه را در بخش خودش درج نمایید.
پیشنهاد شما ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
حفظ
9 پنجشنبه, 25 شهریور 1395 ساعت 18:02
علی احمدی طغرلی
با سلام و تشکر از شما عزیزان با این برنامه بسیار عالی
لطفا اگه براتون امکان داره قسمتی را برای حفاظ قران طراحی بفرمایید حتی اگه پولی هم باشه مشکلی نیست چون در ایران نرم افزار جامع بدای حفظ قران وجود نداره.مثلا سوال بپرسه. تکرار ایات. خواندن استاد و بعد خواندن حفاظ و اشکال گیری. اموزش حفظ و ... اگه اینکار انجام بشود کار بسیار بزرگی انجام داده اید و در ثواب ان شریک هستید.ممنون
پاسخ مدیر :
حبل المتین
شنبه, 27 شهریور 1395 ساعت 08:18
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، پیشنهاد شما ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
یک پیشنهاد برای تعدد فونتها
8 سه شنبه, 23 شهریور 1395 ساعت 08:01
پرویز
با سلام و تقدیر از نرم افزارهای خوبتون
اگه ممکنه تعداد فونتهای قرآن رو بیشتر کنید چون خط موجود به لحاظ قرایت برای همه آسان نیست
چون خط های موجود دو مورد هست که عملا یکسان تحریر میشوند
مثلا در هردو خط
با الف مقصوره و
تنوینهای گنگ و
( آ ) بصورت ( ء ) و
موارد دیگر تحریر شده و بسیار دشوارست و غلط خواندن قرآن هم کار ناصوابیست که امیدوارم مورد توجه قرار گیرد.
با تشکر
پاسخ مدیر :
حبل المتین
پنجشنبه, 25 شهریور 1395 ساعت 07:53
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، پیشنهاد جنابعالی ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
یک پیشنهاد برای تنها اشکال بجا مانده در نسخه 5
7 یکشنبه, 21 شهریور 1395 ساعت 08:06
علیرضایی
سلام ضمن تبریک به مناسبت عید سعیدقربان و تشکر از نرم افزار بسیار خوبتون در نسخه 5.0.5 خسییلی ازاشکالات برطرف شد الا یک مورد و اون اینه که درحین مطالعه متن اگه به هر شکلی از متن خارج بشیم و بخواهیم دوباره برگردیم سریع میره نقطه اول منظورم اینه که در نرم افزارهای مشابه شما دوحالت بزای اینکارگفرض شده که دیگه نیاز نیست بریم سراغ آیکن یادآوری دستی و یا اتوماتیک بلکه سیستم اونا اینجوری تعریف شده که آخرین آیه و متنی رو که داری میخونی رو حتی اگه یادت بره که یادآوری رو بزنی خود بخود میره سر آخرین متن شما و این خییییلی چیز مهمیه چون من سالها با نرم افزارتون کار کردم میدونم این نقطه ضعف چقدر و درکجای کار آدمو معطل میکنه و رشته کلامو از دستش میگیره مثلا من به دلیلی صفحمو تغییر میدم بی اینکه یادم باشه کدوم آیه بودم اونوقت باید کلی بگردم و حتی بدتر از اینم هست مثلا 50 تا 60 آیه رو خوندم و یه آیه ای میرسم که میخوام برای کسی ارسال کنم و یا میخوام بزم قسمت تفسیر اون آیه رو بخونم ولی وقتی برمیگردم وااااااویلا متن رفته سرخط اول و من باید برم رو آیکن انتقال به آیه ها و یادم باشه که کدوم آیه بودم و اونو ببرم اونجا و تایید کنم و باز اگه بخوام به تفسیر مراجعه کنم همین بلاهابرام تکرار میشن و کلافه میشم جددددددا ازتون تقاضا میکنم به این یک مورد جامونده تو اصلاحیه هاتون هرچه سریعتر توجه کنید که دیگه حرفی و ضعفی توکارتون نباشه خلاصه کلام اینکه کاری کنید که اگه به هردلیلی از متن خارج میشیم ، بهنگام بر گشت سیستم اتوماتیک بره روی آخرین مطالعه من با سپاس فراوان
پاسخ مدیر :
حبل المتین
یکشنبه, 21 شهریور 1395 ساعت 13:30
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه جنابعالی و تبریک متقابل خدمت شما کاربر گرامی، پیشنهاد شما ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
ios
6 شنبه, 20 شهریور 1395 ساعت 10:58
حسين١٢٣٤
سلام لطفا اين برنامه را براى ios هم ايمپورت كنيد.
پاسخ مدیر :
حبل المتین
یکشنبه, 21 شهریور 1395 ساعت 13:31
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، در حال حاضر برنامه برای سیستم عامل آندروید طراحی شده است. در هر صورت پیشنهاد جنابعالی ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
خرید
5 سه شنبه, 26 مرداد 1395 ساعت 05:50
امین 22
با سلام
آیا نرم افزار ها رایگان هستند یا باید خریداری کنیم.
چون من براحتی دانلود کردم اما در یه قسمت سایت نوشتین برای فعال سازی شماره ی محصول خریداری را وارد کنید اما من لینک و قیمت محصول را پیدا نکردم.
با تشکر
پاسخ مدیر :
حبل المتین
سه شنبه, 26 مرداد 1395 ساعت 09:13
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، استفاده از متن برنامه رایگان میباشد اما اگر نیاز به صوت دارید، لازم است نسبت به پرداخت وجه از طریق ورود به برنامه و طی کردن مراحل خرید، اقدام نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در ساعات اداری 9 الی 14 با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.
تلفن:05136067323

پیروز باشید.
حرکت خودکار و افزودن میانبر
4 یکشنبه, 24 مرداد 1395 ساعت 15:27
مسافر حرم
با سلام و خدا قوت بسیار
اول از هر چیز واقعا از شما بابت ارائه نرم افزاراتون کمال تشکر رو دارم چون هر جا که باشیم میتونیم راحت به قرآن و مفاتیح و تقویم اونم بصورت کامل و جامع دسترسی داشته باشیم طوریکه من در شبهای قدر یا بقیه مواقع واقعا از این نرم افزارها کمال استفاده رو بردم و کلی دعاتون کردم که ان شاءالله خدا قبول کنه و شما هم در این ثواب مردمی سهیم باشین
نکته ای که خدمتتون عارض میشم اینه که توی نرم افزار قرآن حبل المتین وقتی از حرکت خودکار در حین خوندن استفاده میکنیم وقتی به انتهای سوره میرسیم توقف نمیکنه و به سوره بعد میره و همچنان ادامه پیدا میکنه که اگه مقدوره توی نسخه جدید این مورد رو لحاظ کنید که (مثل نرم افزار مفاتیح) انتهای سوره توقف کنه و ما در سوره بعد خودمون دوباره اونو فعال کنیم.
نکته بعد اینکه روی صفحه نخست نرم افزار قرآن که قسمت افزودن میانبر رو گذاشتید نمیشه گزینه فهرست شخصی رو اونجا تعبیه کرد و به جای اون یادآوری وسایرموارد روگذاشتید اگه کاری کنید که بتونیم فهرست شخصی رو تو صفحه نخست داشته باشیم واقعا عالی میشه این قسمت افزودن میانبر رو به نسخه جدید نرم افزار مفاتیح هم اضافه کنید
ببخشید طولانی شد با سپاس فراوان از شما
پاسخ مدیر :
حبل المتین
دوشنبه, 25 مرداد 1395 ساعت 08:28
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، پیشنهادات جنابعالی بررسی خواهند شد.

پیروز باشید.
بزرگنمایی
3 جمعه, 22 مرداد 1395 ساعت 23:24
مرصاد77
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
چرا تو نسخه جدید امکان زوم کردن و بزرگنمایی متن حین خوندن قرآن رو برداشتید!؟
نسخه قبلی بهتر بود و میشد متن سوره رو به صورت سفارشی و بدون رفتن به تنظیمات تغییر داد، برای آدمهای سن بالا و اونایی که چشمشون ضعیفه خیلی عالی بود که متاسفانه تو نسخه جدید این امکان رو برداشتید:(
ممکنه از یک گوشی چند نفر بخوان با هم استفاده کنن و نمیشه مدام از تو تنظیمات سایز متن رو تغییر داد:|
لطفا" تو آپدیت بعدی به درخواستم ترتیب اثر بدید، متشکرم
پاسخ مدیر :
حبل المتین
شنبه, 23 مرداد 1395 ساعت 13:56
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، مورد ذکر شده بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
صفحات قران در نرم افزار حبل المتین
2 یکشنبه, 17 مرداد 1395 ساعت 17:33
سلام
سلام علیکم:
الان اگر وارد هر سوره در نرم افزار بشویم همه آیات پشت سر هم هستند اما اگر نرم افزار طوری طراحی شود که آیات دقیقا مثل کتاب قرآن در صفحه باشند (و مثلا آیات 1 تا 7 سوره حمد صفحه یک باشد)که به صورت صفحه ای باشد دسترسی و جستجو در صفحات و آیات هم آسانتر می شود.
انشاالله که در ویرایش بعدی نرم افزار نظرات ما را هم مد نظر داشته باشید
با تشکر فراوان از زحمات شما و همکارانتان
پاسخ مدیر :
حبل المتین
دوشنبه, 18 مرداد 1395 ساعت 12:33
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، توجه نمایید، امکان نمایش صفحه ای برای قرآن حبل المتین وجود دارد.
ابتدا وارد تنظیمات حبل المتین شده و نمایش قرآن را انتخاب نمایید. سپس صفحه بندی را در حالت "صفحه ای " قرار دهید.

پیروز باشید.
خیلی خوب
1 پنجشنبه, 14 مرداد 1395 ساعت 20:47
مجید رضا
خیلی خوب

پشتیبانی آنلاین