شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار عرضه بادصبا نسخه تابستان 95 - 7.3.2

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

عرضه بادصبا نسخه تابستان 95 - 7.3.2

alt

خانواده محترم بادصبا
بدينوسيله به اطلاع مي رساند به پاس حمايتهاي معنوي و همراهي گرانقدر شما عزيزان، با تلاش و پشتکار گروه فني موج همراه، باد صبا موفق به ارائه نسخه اصلاحی ويژه تابستان 95 گرديده است که شما نيز مي توانيد از هم اکنون از اين نسخه بهره مند گرديد.

اين امر بر ما مسلم است که نظرات و پيشنهادات شما عزيزان سهم بسزايي در بهبود و توسعه اين نرم افزار خواهد داشت . لذا خواهشمنديم در جهت اعلام حمايت از توسعه نرم افزار و معرفي هرچه بهتر آن به ديگر هموطنان عزيز با درج نظرات خود در بخش نظرات نرم افزار بازار به ما دلگرمي و شور بيشتري اعطاء نماييد . همچنين با ارسال انتقادات و پيشنهادات سازنده از طريق بخش نظرات نرم افزار بادصبا ما در توسعه و ارائه خدمات بهتر ياري رسانيد .

التماس دعا
موج همراه
آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 29 تیر 1395 ساعت 22:21 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (43)
برنامه
43 چهارشنبه, 31 خرداد 1396 ساعت 12:41
امیرحسین فدای امام علی است
این که نسخه زمستانه بود. ما رو مسخره کردی یا خودتو؟
انتقاد
42 شنبه, 01 آبان 1395 ساعت 03:18
حامد اخوان
با سلام
چرا نسخه جدید باد صبا در سایت قرار ندارد؟
پاسخ مدیر :
نسخه جدید
دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 08:33
رحیمیان
کاربر گرامی سلام

نسخه ی جدید در سایت نیز جهت داناود قرار گرفت.

موفق باشید.
سوال
41 جمعه, 30 مهر 1395 ساعت 07:57
امیرحسین دهقانی
با سلام ممنون از برنامه خوب و زیبای باد صبا
میخواستم بدونم از سیستم عامل ios هم پشیتیبانی میکنید جهت نصب نرمافزارها
ممنون موفق باشید
پاسخ مدیر :
اندروید
شنبه, 01 آبان 1395 ساعت 09:16
رحیمیان
کاربر گرامی سلام

ضمن تشکر از توجه شما، برنامه های این شرکت فقط برای اندروید طراحی و تولید میگردند.

موفق باشید.
بادصبا نسخه پاييز
40 پنجشنبه, 29 مهر 1395 ساعت 02:06
sss
نسخه تابستان خيلي قشنگتر از پاييزه نسخه تابستانو بيشتر پسنديدم زيباتر بود كاش تم پاييز هم از رنگهاي جذابتري استفاده ميشد
ممنون و سپاس
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 01 آبان 1395 ساعت 09:28
رحیمیان
کاربر گرلامی سلام

ضمن تشکر از توجه شما، مبحث ظاهر و رنگ بندی به دلیل سلیقه ای بودن و همچنین تنوع گوشی ها که ممکن است رنگ استفاده شده در برخی مدل ها مقداری با طراحی واقعی اعمال شده متفاوت باشد ممکن است رضایتمندی برخی کاربران عزیز را بهمراه نداشته باشد. این برنامه بطور دائم در حال بروز رسانی بوده در هر صورت پیشنهاد شما نیز بررسی خواهد شد. ان شا الله در نسخ بعدی رضایتمندی کامل شما نیز کسب گردد.

موفق باشید.
نسخه جدید
39 چهارشنبه, 28 مهر 1395 ساعت 03:49
آرش
سلام
نسخه جدید رو روی سایت هم بذارید.
نسخه قدیمی
38 شنبه, 24 مهر 1395 ساعت 06:53
مهران ذ
سلام
چطوری می توانم نسخه های قدیمی را دریافت کرد
پاسخ مدیر :
بادصبا
دوشنبه, 26 مهر 1395 ساعت 09:27
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از نصب این محصول، نظرات شما برای ما بسيار حائز اهميت است. لطفا مورد يا مواردي که باعث عدم رضايت شما از نرم افزار گرديده اعلان نماييد تا پیگیری کرده و یا در صورت قابل حل بودن راهنمایی لازم برای شما ارسال شود.

موفق باشید.
سلام
37 سه شنبه, 13 مهر 1395 ساعت 23:32
آرش
سلام
لطفا برای هر وقت اذان دوتا هشدار پیام بذارید تو رو خدا خیلی ضروریه مثلا من میخوام 15 دقیقه قبل اذان و 5 دقیقه بعد اذان صبح بم هشدار بده ولی فقط یک هشدار میتونم تنظیم کنم
و اینکه تمام تنظیمات و امکاناتی که برای اذان ها در نظر گرفتید برای هشدارهای اذان هم در نظر بگیرید مثل زنگ افزایشی و غیره
کیفیت فایلهای دعا و اذان رو هم بیشتر کنید و اذانهای جدیدی که از تلویزیون پخشمیشه رو اضافه کنید با کیفیت 320
ممنون
نسخه دسکتاپ هم بزنید و نسخه جدید هم زودتر منتشر کنید
پیشنهادات
پنجشنبه, 15 مهر 1395 ساعت 10:00
رحیمیان
کاربر عزیز سلام؛

ضمن تشکر از توجه و نصب این محصول، پیشنهادات بررسی خواهد شد.
نسخه جدید باد صبا
36 سه شنبه, 13 مهر 1395 ساعت 19:37
محمدرضا شرفی
با عرض سلام و خسته نباشید
لطفا نسخه جدید باد صبا رو زودتر منتشر کنید . مهر ماه به نیمه خودش نزدیک شده.
همچنین چند پیشنهاد داشتم :
1-امکان شخصی سازی بیشتری برای ویجت فراهم بشه مثل موارد ذیل:
1-1-تغییر فونت نوشته ها
1-2-امکان انتخاب و شخصی سازی نمایش یا عدم نمایش ساعت ، تاریخ شمسی ، تاریخ قمری ، تاریخ میلادی ، مدت زمان مانده تا وقت شرعی بعدی به طور مستقل برای هر کدام
1-3-امکان انتخاب و شخصی سازی نمایش یا عدم نمایش اوقات شرعی ، مناسبت ها ، رویدادها و یادداشت ها در همه ویجت ها
1-4-امکان شخصی سازی بیشتر (و موارد فوق) و همچنین امکام تغییر شفافیت ویجت های "بادصبا پیش فرض" و "بادصبا ساده" و "بادصبا تاریخ 1"
2-شخصی نمایش موارد قابل نمایش در نوتیفیکیشن
3-درج مناسبت های ایران باستان مانند جشن های مهرگان و تیر گان و ... که فکر می کنم منافاتی با اسلامی بودن تقویم نداشته باشه
4-نمایش ذکر روزانه در تقویم و در صورت امکان در ویجت ها و شخصی سازی آن در ویجت
با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران پیشگامان موج تلفن همراه
محمدرضا شرفی - زنجان
پاسخ مدیر :
پیشنهادات
پنجشنبه, 15 مهر 1395 ساعت 09:56
رحیمیان
کاربر عزیز سلام؛

ضمن تشکر از توجه و نصب این محصول، پیشنهادات بررسی خواهد شد.
جباری
35 سه شنبه, 06 مهر 1395 ساعت 17:44
لالا
با عرض سلام و خسته نباشید وبا تشکر از برنامه خوب باد صبا
من و دوستان در آلمان از برنامه خوب باد صبا استفاده میکنیم ولی از اول مهر که ساعت به وقت ایران یک ساعت تغییر کرده ساعت پخش اذان به وقت اوقات این شهر هم تغییر کرده
دقیقا یک ساعت زودتر اذان پخش میشه
لطفا رسیدگی کنید چون همه ما دیگه همین موقع که اذان پخش میشه نماز رو اقامه نمیکنیم
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 07 مهر 1395 ساعت 09:59
رحیمیان
با سلام

وضعیت ساعات تابستانه در بادصبا را تغییر دهید.

مسیر: تنظیمات بادصبا>>مدیریت مکان و زمان>>ساعات تابستانه

موفق باشید.
روزهای تعطیل
34 جمعه, 02 مهر 1395 ساعت 00:32
نی وحید
در نسخه جدید در اندروید ۵/۱ روزهای تعطیل و جمعه مشخص نیست.همه روزهای تقویم یک رنگ است.
چندین مرتبه نصب کردم و پاک کردم،فایده نداشت،همه بخش ها عالیه فقط همین ایراد رو داره،نسخه قدیمی این جور نبود.
پاسخ مدیر :
روزهای تعطیل
دوشنبه, 05 مهر 1395 ساعت 10:19
رحیمیان
با سلام

جهت بررسی مدل گوشی و شماره همراه خود را به همراه یک اسکرین شات از مورد عنوان شده به ایمیل پشتیبانی و یا تلگرام ما ارسال نمایید.

ایمیل: support@mth-co.ir

موفق باشید.
عکس برگه
33 پنجشنبه, 01 مهر 1395 ساعت 14:14
س.علی
کنار هر روز برگه زدید معنیه این کار چیه خیلی زشت شده کاغذها بیشتر از روزها خودنمایی میکنه هر کسی خودش میتونه مثلا با یه دو بار کلیک صفحه یادداشت رو بیاره
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 03 مهر 1395 ساعت 09:04
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامی این مورد به بادصبا مربوط نمیباشد. جهت مدیریت سینک یا همگام سازی دستگاه خود به بخش تنظیمات تقویم پیش فرض گوشی خود مراجعه نمایید. یا تیک استفاده از تقویم گوشی را در مدیریت برنامه ی بادصبا غیر فعال کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: 05136067323

موفق باشید.
منتظر
32 چهارشنبه, 24 شهریور 1395 ساعت 01:08
آرش
سلام
اول مهر نسخه پاییز رو منتشر میکنید دیگه نه؟؟؟؟
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 27 شهریور 1395 ساعت 12:17
رحیمیان
با سلام،

ضمن تشکر از توجه شما، همه ی سعی و تلاش ما اینست که نسخه های بروز رسانی برنامه ها، در زمان مناسبی منتشر شوند.

موفق باشید.
منتظر
31 پنجشنبه, 18 شهریور 1395 ساعت 23:06
آرش
سلام
ما همچنان منتظر انتشار نسخه ویندوز باد صبا هستیم
30 پنجشنبه, 18 شهریور 1395 ساعت 02:50
ادریس قریشی
بسیار ممنونم از برنامه تون بسیار عالیه ولی تنها مشکلی که داره نمیدونم چرا اذان رو به موقه نشون نمیده البته نگفته نمونه که من این نرم افزار رو در المان استفاده میکنم و وزیت خودم رو در این مکان مشخص کردم و شهر خوم رو بهم نشون میده ولی بطور مثال اذان مغرب به وقت اینجا ساعت 7 . ولی اینجا هوا روشن روشنه نمیدونم چرا تا ماه رمضون درست کار میکرد اگه ممکنه دلیلشو برام بگین ممنون انشا الله موفق باشید به قول المانیا viel danke
پاسخ مدیر :
بادصبا
پنجشنبه, 18 شهریور 1395 ساعت 08:08
رحیمیان
سلام،

کاربر ارجمند ضمن تشکر از نصب برنامه ی بادصبا، جهت بررسی لطفا نام شهر مربوطه را به همراه اوقات شرعی درج شده در بادصبا و اوقات شرعی صحیح شهر مربوطه، برای یک روز کامل را به ایمیل support@mth-co.ir ارسال نمایید.
تشکر و شماره حساب
29 سه شنبه, 16 شهریور 1395 ساعت 04:07
حسن شنوایی قناد
سلام
باد صبا برنامه ای عالیست. نمیدانستم حبل المتین هم از شماست.
خدا خیرتون بده. همیشه موفق باشید.
حساب بانکیتان باز نیست. میخواستم مبلغی بفرستم هرچند ناچیز.
البته نسخه بهار جالبتراز تابستان بود.
یک اذان فقط 2 الله اکبر هم بذارید.
حمیدرضا J
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام خیلی ممنون
ان شاءالله سربلند باشید
اشکال بادصبا
27 یکشنبه, 14 شهریور 1395 ساعت 19:16
حمیدشبانی
سلام ایامتان خوش نرم افزار بادصباباگوشی هوای p8اینجانب سازگارنیست چند دقیقه بعدازفعالسازی حذف میشود لطفاراهنمایی فرمایید .ازسالیان قبل قدردان زحمات شما هستم.شبانی
پاسخ مدیر :
بادصبا
دوشنبه, 15 شهریور 1395 ساعت 09:36
رحیمیان
سلام؛

مشکل شما مربوط به بادصبا نبوده و بطور کلی در گوشی های هواوی برای پخش اذان میبایست در تنظیمات گوشی و برنامه های محافظت شده باد صبا را فعال و یا مجوز دهید.
در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر میتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید.
تلفن:05136067323
ایراد
26 سه شنبه, 09 شهریور 1395 ساعت 13:15
آریا فروزان فر
باد صبا برای پخش اذان، صفحه را روشن می کند(به اصطلاح گوشی را بیدار می کند) و همان گونه هم نگه می دارد! این برای باتری بد است، و واقعا نیز بی جاست. خواهشمندم پخش اذان را به یک Notification صدا دار تغییر دهید که صفحه را نیز روشن نکند. پیش تر به چنین چیزی بر خورده ام و آرزو نمی کنم!
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 13 شهریور 1395 ساعت 08:00
رحیمیان
سلام،

کاربر گرامی؛ کافیست در تنظیمات برنامه گزینه صفحه نمایش را غیر فعال نمایید تا صفحه خاموش گردد. دقت نمایید در این حالت نور صفحه ی نمایش شما پس از زمانی که در تنظیمات گوشی و کاربر تعیین کرده باشد خاموش میگردد.
کند بودن عملکرد گروه
25 جمعه, 29 مرداد 1395 ساعت 01:28
محمدرضا عباسی مقدم
با سلام
همه چیزا عالیه جای ایراد نداره بجز یک مورد که مربوط به برنامه نیست !
شما در ارایه آپدیت بسیار کند هستید به طوری که نسخه بهار رو تقریبا وسطای بهار حدود ۱۵ روز با تاخیر گزاشتید و تابستان هم بعد از یک ماه تاخیر گزاشتید من خواهش میکنم اگر این کار آپدیت که بسیار ضروری هم هست طول میکشه قبلش شروع کنید به انجام کار ! مثلا ماه محرم ۹۵ نزدیکه از الان آماده کنید و چون بازار باید تایید کنه که تاییدش چند روز طول میکشه یک هفته قبل محرم آپدیت کنید و .... تا یکم یا یک روز قبل از تاریخ مورد نظر آماده باشه نه اینکه بخواید نسخه زمستان رو در دی شروع کنید بلکه باید آذر کلید بزنید و نهایت تا دی آماده باشه نه اینکه نصف ماه رفت بعدش بزارید شاید الان بگید طول میکشه کار سختیه اما باور کنید اگر به موقع و منظم کار کنید خیلی بهتره اگر بازار دیر تایید میکنه شما زودتر بزارید تا خنثی بشه ایشالا نسخه جدید محرم روز یکم محرم بیاد نه شب عاشورا

با تشکر
پاسخ مدیر :
بروزرسانی
شنبه, 30 مرداد 1395 ساعت 10:44
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از پيشنهاد شما، مطلب مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

پيروز باشيد.
اضافه کردن نام شهر
24 چهارشنبه, 27 مرداد 1395 ساعت 15:57
محمدرضا زارع
با سلام
ضمن خسته نباشی و تشکر از مدیریت محترم سایت در عرضه نرم افزار باد صبا که الحق و الانصاف کار قابل ستایش و تقدیری است و واقعا مورد نیاز ضروری جامعه ما بود .
از بدو راه اندازی این نرم افزار در لیست شهرها مربوط به استان بوشهر ، شهرستان دیلم نام تنها شهر و بندر شهرستان دیلم بنام "شهر امام حسن " قید نگردیده است که امید است در آپدیت کردن نسخه جدید باد صبا این شهر نیز به شهرستان دیلم استان بوشهر اضافه گردد.
شهر امام حسن ، مرکز بخش امام حسن از توابع شهرستان دیلم استان بوشهر از شمالی ترین بنادر استان بوشهر می باشد که تاسیسات عظیم نفتی بهرگان و سکوهانی نفتی نوروز، بهرگانسر،سروش و تلمبه خانه نفتی گوره در این شهر و بخش قرار دارد .
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 30 مرداد 1395 ساعت 10:40
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از توجه شما، مطلب مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
درخواست
23 شنبه, 23 مرداد 1395 ساعت 00:33
آرش
جون من نسخه ویندوز تولید کنید
پاسخ مدیر :
باد صبا
شنبه, 23 مرداد 1395 ساعت 10:30
رحیمیان
با سلام

از توجه و پیشنهاد شما سپاسگزاریم.
پایدار باشید.
انتقاد ازطراحی و درج اشتباه اسم شهر
22 جمعه, 22 مرداد 1395 ساعت 23:47
mers 77
سلام و عرض ادب
نسخه جدید باد صبا با وجود قدمت این نرم افزار از زمان سیستم عامل جاوا تا به حال تغییر گرافیکی قابل قبولی نداشته، حتی نسخه جاواش با وجود محدودیت های این سیستم عامل شخصی سازیش بیشتره:|
خب همه که رنگ سبز مایل به فیروزه ای رو دوست ندارن مثه خود من که ترجیح میدم آبی پر رنگ یا آبی لاجوردی رو قرار بدم برا رنگ صفحات، شما میتونید خیلی راحت چنین آپشنی رو برای تغییر قرار بدید!!!
تقویم شمیم یاس رو که لابد دیدید؟ با اینکه خیلی ساده تره و تقویم نوظهوری هم هست امکان سفارشی کردن رنگ صفحات رو داره:(
واینکه شما سالهاست اسم شهرستان علی آباد کتول رو به لیست شهرها اضافه نکرده بودید و ما مجبور بودیم به جای شهرمون فاضل آباد رو اضافه کنیم در صورتی که علی آباد کتول بزرگتر و پرجمعیت تر از فاضل آباد هست:|
تو آپدیت های جدید اسم این شهر اضافه شده اما به صورت ناقص و فقط علی آباد هست:( در صورتی که باید به صورت کامل " علی آباد کتول " تایپ بشه!!!
لطفا" تو آپدیت بعدی پیشنهاد و انتقادم رو لحاظ کنید، سپاسگزارم
پاسخ مدیر :
باد صبا
شنبه, 23 مرداد 1395 ساعت 10:42
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از مطالب و پیشنهادات شما، موارد مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پایدار باشید.
عدم پخش اذان
21 چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 10:51
عباس زاده
با سلام یکی از بهترین نرم افزارهایی که خیلی به آن علاقه دارم با صبا است ولی بعد از اینکه رام گوشی ام رو که G8 هواوی هست رو از 5 به6 ا تقاء دادم باد صبا اذان پخش نمی کنه و عدد روز هم بالای صفحه گوشی نمایش داده نمیشه همه تنظیمات هم درسته حتی گوشی رو زده ام تنظیمات کارخانه و اولین برنامه هم باد صبا رو نصب کردم ولی این مشکل همچنان پا برجاست لطفا راهنمایی کنید
پاسخ مدیر :
گوشی هواوی
پنجشنبه, 21 مرداد 1395 ساعت 08:54
رحیمیان
با سلام

تنظیمات گوشی>>مدیر باتری>>برنامه های محافظت شده>>باد صبا را فعال نمایید.
سده لنجان
20 جمعه, 15 مرداد 1395 ساعت 07:50
مرصاد
شهر سده لنجان را هم به برنامه اضافه کنید. شهر های اطراف آن مانند ورنامخواست موجودند. سهراب مرادی وزنه بردار المپیکی ریو مال این شهر است.
پاسخ مدیر :
شهر
شنبه, 16 مرداد 1395 ساعت 09:09
رحیمیان
با سلام،

ضمن تشکر از توجه شما، مطلب بررسی خواهد شد.
درخواست
19 چهارشنبه, 13 مرداد 1395 ساعت 21:35
آرش
سلام
بابا یه نسخه موقتی برای ویندوز بسازید تا بعد کم کم ارتقاش بدین
منتظریم
ویجت و برنامه ریزی هفتگی
18 چهارشنبه, 13 مرداد 1395 ساعت 13:53
بهزاد۱۲۳۴
با سلام و تشکر بابت زحماتتون
ویجت ساعت گاها دقیق نیست مثلا ساعت ۸.۳۷ هست ولی ویجت هنوز۸.۳۳ مونده
به نظرم اگر تقویم رو به سمت یک ابزار برنامه ریزی روزانه و هفتگی پیش ببرید فوق العاده جذاب بشه به شخصه ویجت وظایف رو خیلی دوست دارم که اضافش کردین ولی حرفه ای نیست مثلا اگر بخوای وظیفه پرداخت قسط رو وارد کنید باید آخر هر ماه بنویسیش در صورتی که میشه خیلی راحت همون بار اول که وارد می کنی بشه تو تنظیمات وارد کرد مثلا وظیفه آب دادن باغچه شنبه دوشنبه و.... البته تو قسمت رویداد تقریبا میشه اینکار رو کرد ولی وظیفه بخاطر تیک خوردنش جذابتره
پاسخ مدیر :
ویجت و رویداد
پنجشنبه, 14 مرداد 1395 ساعت 10:36
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از نظرات شما، در مورد ویجت مشکلی مشاهده نشد. لازم به ذکر است نرم افزارهای بهینه سازی گوشی باعث تداخل در عملکرد ویجت میگردند. (CleanMaster-360 security....)
در مورد تعریف روزانه و یا هفتگی همانطور که اشاره نمودید میتوانید از رویداد استفاده کنید. پیشنهاد شما نیز بررسی خواهد شد.

موفق باشید.
تعطیلی ولایت عهدی ولی عصر عج الله تعالی فرجه شریف
17 شنبه, 09 مرداد 1395 ساعت 00:12
محمد پلدختر لرستان
با سلام و خسته نباشید طبق مصوبه شورای انقلاب فرهنگی روز ولایت عهدی امام زمان روحی فداه انشاءالله تعطیل باشد انشاالله در نسخه پاییز لحاظ گردد
نسخه ویندوز
16 جمعه, 08 مرداد 1395 ساعت 23:42
آرش
سلام/نسخه ویندوز رو میسازید؟/تشکر
پاسخ مدیر :
نسخه ویندوز
یکشنبه, 10 مرداد 1395 ساعت 09:01
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از توجه و پیشنهاد شما؛ مطلب بررسی خواهد شد.
مشکلات تکراری
15 پنجشنبه, 07 مرداد 1395 ساعت 13:16
سیدمصطفی حسینی
شما می فرمایید (هر نرم افزار تقویم دیگر نیز در این گوشی ها، رنگ روز های تعطیل را نشان نمی دهد)
پس چرا تقویم بهار این مشکل را نداشت
پاسخ مدیر :
اسکرین شات
یکشنبه, 10 مرداد 1395 ساعت 08:29
رحیمیان
با سلام؛

لطفا اسکرین شات بهمراه نوع و مدل گوشی را به تلگرام و یا ایمیل شرکت ارسال نمایید.
تلگرام: telegram.me/mojehamrah
مشکلات تکراری
14 پنجشنبه, 07 مرداد 1395 ساعت 07:46
سیدمصطفی حسینی
با سلام
شما و برنامه تون مثل خودرو سازهای وطنی هربار بعد مدل جدید و ارتقا برنامه مشکلات ده ورژن قبل رو دوباره تکرار می کنید.واقعا براتون متاسفم که برای چندمين بار روزهای تعطیل در برنامه مشخص نیست.ورژن بهار این مشکل رو نداشت.
پاسخ مدیر :
گوشی
پنجشنبه, 07 مرداد 1395 ساعت 11:56
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از توجه شما؛ اين مورد در برخي دستگاهها، گزارش شده بود که طبق بررسي انجام شده، هر نرم افزار تقويم ديگر نيز در اين گوشي ها، رنگ روزهاي تعطيل را نشان نمي دهد.

البته ما نيز مطلب را پيگيري کرده و در صورت راهکار؛ آن را در نسخه هاي بعدي لحاظ خواهيم نمود.

موفق باشید.
تشکر و پیشنهاد
13 پنجشنبه, 07 مرداد 1395 ساعت 05:29
ح انوری
به نام خدا و با سلام و عرض ادب و احترام
ابتدا یه تشکر ویژه از زحماتتون دارم و آرزوی توفیق روزافزون برای شما بادصبایی ها و در آخر هم یه پیشنهاد دارم
من از تم نسخه قبلیتون خیلی خوشم میومد ولی به محض ارتقا به نسخه بالاتر متاسفانه تم هم عوض شد و راستش این تم جدید زیاد با سلیقه من سازگار نیست میخواستم پیشنهد بدم اگه ممکنه در بخش تنظیمات قسمتی رو هم به تم تخصیص بدید و امکان انتخاب یک تم از بین چند تم مختلف رو به کابر بدید. متشکرم - و من الله توفیق
پاسخ مدیر :
تشکر و پیشنهاد
پنجشنبه, 07 مرداد 1395 ساعت 11:10
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از پيشنهاد شما، اين مورد ثبت و بررسي خواهد شد.
88878
12 دوشنبه, 04 مرداد 1395 ساعت 19:25
حمید8889
سلام
درست میفرمایین ولی مثل ورژنهای قبلی که آیکن آلارم ساعت نبود و اذان هم دقیق میگفت لطفا تلاش مجدد کنید در اندروید 5 به بعد مثل قدیم آیکون ساعت حذف شود. ممنون
پاسخ مدیر :
باد صبا
چهارشنبه, 06 مرداد 1395 ساعت 09:27
رحیمیان
با سلام؛

مورد تاخیر با توجه به گزارشات زیاد و بررسی مورد توسط بخش فنی، کاملا اثبات شد . سپس راهکار لازم ایجاد شده است. البته تحقیقات در این مورد ادامه دارد و پیشنهاد شما حتما لحاظ خواهد شد.
موفق باشید.
درخواست سایت
11 یکشنبه, 03 مرداد 1395 ساعت 00:56
آرش
سلام ادمین
آدرس سات موسسه ژئوفیزیک رو میخاستم که اوقات شرعی رو ازونجا درمیاری
پاسخ مدیر :
ژئوفیزیک
دوشنبه, 04 مرداد 1395 ساعت 08:10
رحیمیان
با سلام؛

لينک سايت موسسه ژئوفيزيک: calendar.ut.ac.ir/Fa
جواب
10 شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 18:19
حمید9999
عزیز دسترسی به نهج البلاغه و... رو میخواین از همینجا دانلود کنید و بریزید... این برنامه رایگانه و تا الان هم زیاد شلوغ شده... کلا برنامه های رایگان در سطح جهان بروزرسانی های در این زیاد ندارن این بنده خداها که نمیتونن همش فرمایشات یه عده کم رو گوش بدن. همین الان منو و خیلی از دوستان سر آیکون ساعت و... برنامه رو حذف کردیم. هندونه پرواز میکنه تو صفحه و... اینا از درخواستهای شما کاربران هستش... لطفا انقدر سازندگان رو اذیت نکنید . بگید ممنون . خسته نباشید..
دسترسی به قران و نهج البلاغه و مفاتیح و ان شا ا... صحیفه سجادیه در اینده
9 شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 16:46
ادمین
باسلام؛

به نظر بنده اگه دسترسی به برنامه های قران و نهج البلاغه و مفاتیح و ان شا ا... در اینده ، برنامه صحیفه سجادیه ،در برنامه باد صبا وجود داشته باشه هم میتونه باعث ترویج فرهنگ تشیع بشه و بعد از اونم اینکه باعث مشهور شدن برنامه هاتون و علاقه مندی بیشتر کاربراتون به اون میشه.

جزائکم ا...
پاسخ مدیر :
باد صبا
دوشنبه, 04 مرداد 1395 ساعت 08:24
رحیمیان
با سلام؛

برای این امکان باد صبا را از همین سایت دریافت و نصب نمایید.
صحیفه سجادیه ،قبله نما باد صبا و برنامه های دیگر این مجموعه
8 شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 16:36
ادمین
با سلام؛

از زحمات دست اندر کاران این مجموعه نهایت تشکر و قدر دارنی را میکنم. ان شا ا... که پیش خدا ماجور باشید.

به نظر من جای خالی نرم افزار صحیفه سجادیه ، بین این نرم افزار های خوبتون خیلی خالیه.....

یک نظر هم درباره ی قبله نمای باد صبا ، نسخه 7.3.2 این مجمومه داشتم و اونم اینه که وقتی یک گوشی که سنسور قطب نما نداره ، وقتی کاربر وارد قبله نما میشه مستقیما به قبله یابی از طریق نقشه هدایت میشه ، که اونم باید کاربر اینترنت داشته باشه ، والا اگه اینترنت نداشته باشه نمیتونه جهت قبله رو تو مکان خودشون بدونه ولی قبله نمای نسخه قبل این مشکلو نداشت

....( مزیت قبله نمای نسخه قبل این بود که اگه یک گوشی سنسور قطب نما نداشت و به اینترنت هم دسترسی نداشت کاربر میتونست با استفاده از قطب نمای دستی و برنامه شما جهت قبله رو تو مکان خودش بدونه . ).....

لطفا این مورد رو تو نسخه های بعد بهش توجه کنید.
پاسخ مدیر :
باد صبا
چهارشنبه, 06 مرداد 1395 ساعت 09:38
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از پیشنهاد شما در مورد قبله نما به اطلاع میرساند تغییری در این زمینه انجام نشده است. برای بار اول موقعیت یابی مکان شما به اینترنت و جی پی اس نیازمند میباشد.
موفق باشید.
مهم 3
7 شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 14:54
حمید9999
سلام
1.مشکل دانلود اذان ها حل شد. ممنون
2. لطفا آیکون ساعت رو حذف کنید از ادروید 5 به بعد بدون اینکه اذان را غیر فعال کنیم. حالا هشدارها اگر غیر فعال باشد مهم نیست
3.تم برنامه شبیهه برنامه های کودک و نوجوان شده و اصلا زیبا و برازنده نیست. ورژن 5 بسیار شیک و سنگین بود ورژن 6 افت کرد و این ورژن خیلی ضعیف و سطحی شده است.
4.این برنامه از ابتدا یک تقویم بود و ساده و شیک ولی متاسفانه الان به یک برنامه همه کاره تبدیل شده و دارای نقاط ضعف شده است برنامه هایی که خیلی مثل من از آنها استفاده نمیکنند. پیشنهاد میکنم مثل قدیم ساده تر و خلوت ترش کنید از طرفی انقدر شلوغ نباشه بسیار بهتره... مایکروسافت اگه میخواست به پیشنهادات همه کاربراش عمل کنه الان مایکروسافت نبود.... شما هم با اضافه کردن امکانات غیر ضروری فقط باعث آسیب پذیر شدن و ضعیف تر شدن برنامه خود شدید... بهتر است تامل بیشتری بفرمایید.

یا علی
پاسخ مدیر :
باد صبا
دوشنبه, 04 مرداد 1395 ساعت 12:37
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از توجه شما، در صورت امکان و جهت بررسی دقیقتر نظرات، لطفا با تلگرام شرکت مکاتبه نمایید.

telegram.me/mojehamrah
موفق باشید.
مهم 2
6 شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 14:42
حمید999
سلام
لطفا آیکون ساعت را در اندروید 5 به بعد حذف کنید. همش فکر میکنم آلارم گوشی روشنه و میخوام خاموشش کنم. خیلی ها به اشتباه افتادن
پاسخ مدیر :
باد صبا
دوشنبه, 04 مرداد 1395 ساعت 12:48
رحیمیان
با سلام؛

مورد اشاره شده مشکلي در برنامه نبوده و صرفا جهت پخش دقيق اذان در اندورید 5 به بعد از روش جديدي استفاده شده که با تنظيم برنامه براي پخش اذان و يا هشدار، نماد "آيکون آلارم" در بالاي صفحه نمايش داده مي شود. اهتمام به پخش دقيق اذان و ايجاد تسهيلات براي نمازگزاران از اولويت هاي اصلي ماست و در اين راستا همواره در حال تحقيق و توسعه هستيم و خواهيم بود.
موفق باشيد.
سلام
5 شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 13:55
مهدي207
از چه طريق از برنامه خوبتان حمايت كنيم از نظر مالي منظورم هست
نسخه ویندوز2
4 شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 01:43
آرش
سلام مسئولین عزیز سایت تو رو خدا جون هرکی دوست دارید یه نسخه هم از باد صبا برای ویندوز7 درست کنید فقط همینکه تاریخ شمسی و قمری و میلادی با اوقات شرعی کل شهرها رو داشته باشه کافیه خیلی مورد نیازه
منتظر جوابتون هستم
پیشنهاد
شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 09:19
رحیمیان
با سلام؛

از توجه و پیشنهاد شما سپاسگزاریم. مطلب بررسی خواهد شد.
مهم 2
3 جمعه, 01 مرداد 1395 ساعت 20:47
حمید44
سلام. گوشی j7 اندروید 5.1.1 رام و فلش رسمی سامسونگ... اذان ها از بالای منو سومی به بعد دانلود نمیشه و کد خطا 110 میزنه. درست کنین... اذانهارو میخوام
پاسخ مدیر :
دانلود
شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 09:30
رحیمیان
با سلام؛

جهت بررسی مورد، لطفا یک اسکرین شات به ایمیل و یا تلگرام ما ارسال نمایید.

تلگرام: telegram.me/mojehamrah
تقدیر
2 پنجشنبه, 31 تیر 1395 ساعت 07:34
سیدشیرحسین موسوی
بسیار تشکر ازحمات وخدمات مفیدتان
نسخه ویندوز
1 پنجشنبه, 31 تیر 1395 ساعت 00:41
آرش
سلام و تشکر از نسخه جدید
لطفا نسخه ویندوز هم منتشر کنید/میدونم سخته ولی یک نسخه ساده برای ویندوز درست کنید
نسخه ویندوز
شنبه, 02 مرداد 1395 ساعت 09:03
رحیمیان
سلام؛

از توجه و پیشنهاد شما سپاسگزاریم. مطلب بررسی خواهد شد.