شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار دعوت به همکاری

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

دعوت به همکاری

استخدام برنامه نویس

بدينوسيله به اطلاع مي رساند مجموعه موج همراه در حال توسعه نرم افزارهاي خود در بستر سيستم عامل هاي ديگر می باشد. لذا بدينوسيله از تمامي دوستاني که داراي تسلط کافي به برنامه نويسي IOS و WinPhone مي باشند و مي توانند ما را در توليد محصولات اين مجموعه در این سیستم عامل ها ياري نمايند دعوت به همکاري مي گردد. 

شما مي توانيد با ارسال اطلاعات شخصي و سوابق فعاليتي و پیشنهادات خويش به ايميل estekhdam @ mth-co . ir ما را در جهت ارتقاي هر چه بيشتر خدماتي که ارائه مي نماييم، مساعدت نماييد.
آخرین بروزرسانی ( شنبه, 10 بهمن 1394 ساعت 13:57 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (6)
مشکل در اجرای برنامه
6 چهارشنبه, 12 اسفند 1394 ساعت 20:25
Parham seyedtalebi
با عرض سلام و متشکر از برنامه ی خوب قران حب المتین.من مدتی از قران ابن برنامه استفاده میکنم اما الان هر وقت گزینه پخش صوت رو میزنم فقط سریع ایه هارو رد میکنه و صوتی پخش نمیشه حتی طوریه که نمیتونم ایه ها رو بخونم و سرعت رد کردنش بالاس برنامه رو دوباره حذف و نصب و فعال سازی کردم اما هنوز این مشکل رفع نشده ممنون میشم اگر سازندگان این برنامه بهم راهنمایی بدن ممنون.اگه میشه ایمیل پاسخ خودتو رو به این ایمیل ارسال کنید ممنونtvahid156@gmail.com
پاسخ مدیر :
پخش صوت حبل المیتن
پنجشنبه, 13 اسفند 1394 ساعت 09:05
مرتضی ذبیحی
با سلام;

برای اصلاح پخش صوت مسیر زیر را در تنظیمات برنامه طی نمائید :
تنظیمات حبل المتین >> مدیریت پخش صوت >> الگوریتم پخش صوت در این قسمت "گسسته" را انتخاب و تائید نمائید . ضمنا این پیام به ایمیل شما نیز ارسال شد.

پیروز باشید.
باد صبا
5 جمعه, 30 بهمن 1394 ساعت 18:11
هانی
با سلام و خدا قوت
در صورت امکان ماه های رومی و نحوست و نیک بودن برخی کارها در ایام خاص طبق تقویم های نجومی به باد صبا افزوده شود.
با تشکر
پاسخ مدیر :
باد صبا
دوشنبه, 03 اسفند 1394 ساعت 13:04
رحیمیان
با سلام؛

از توجه و پیشنهاد شما سپاسگزاریم.

پیروز باشید.
قاریان ملی
4 پنجشنبه, 29 بهمن 1394 ساعت 20:08
رامین
سلام علیکم
ببخشید در صورت امکان صوت قاریان مطرح کشور مثل استاد کریم منصوری، حامد شاکرنژاد، حمید شاکرنژاد، حسن دانش، سعید طوسی و ... را هم در لیست نرم افزار حبل المتین برای دانلود قرار دهید

از بابت محصولات خوبتون ممنون. اجرتون با خدا
پاسخ مدیر :
حبل المتین
شنبه, 01 اسفند 1394 ساعت 08:53
مرتضی ذبیحی
با سلام;

با تشکر از پیشنهادات شما، موارد ذکر شده بررسی خواهند شد.

پیروز باشید.
فرم نمایش تاریخ
3 جمعه, 23 بهمن 1394 ساعت 12:11
Mohammad ghasemi
با سلام
شکل و فرم نمایش تاریخ در صفحه نمایش گوشی تلفن اندروید به شکل یک دایره رنگی و در وسط آن عدد روز می باشد که به نظر من جالب نیست و پیشنهاد من این است که شکل نمایش با امکان نمایش سال و روز و ماه با سه نوع فرمت تغییر و ارتقا یابد به نحوی که در زیر تاریخ میلادی صفحه نمایش و یا در محل دیگری با انتخاب کاربر فراهم گردد.
مثال : 13941123 یا 23-11-1394 یا 23/11/1394 یا 23 بهمن 1394
در مورد نسخه های جاوا نیز هم ا کنون امکان نمایش تاریخ روی صفحه نمایش گوشی وجود ندارد و کاربر باید وارد نرم افزار شده و تاریخ را مشاهده کند و با خارج شدن از نرم افزار نیز امکان مشاهده تاریخ وجود ندارد. پیشنهاد نحوه نمایش با فرمت های مختلف به شرح بالا را برای نسخه های جاوا هم دارم و خواهش می کنم کارشناسان محترم شما آن را مورد بررسی قرار دهند. مثال : 13941123 یا 23-11-1394 یا 23/11/1394 یا 23 بهمن 1394
به علاوه در صورت امکان نمایش اوقات شرعی برای جاوا هم فراهم گردد.
متشکرم
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 24 بهمن 1394 ساعت 12:15
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، مورد ذکر شده بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
ویندوز پی سی
2 یکشنبه, 18 بهمن 1394 ساعت 21:54
مجید رضا
سلام علیکم
شما که دارید کاری رو پایه ریزی میکنید . لطفا اگر امکان دارد نسخه پی سی هم تولید کنید ...

ممنون
پاسخ مدیر :
ویندوز پی سی
یکشنبه, 25 بهمن 1394 ساعت 09:58
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از توجه شما، ان شا الله در اینده نسخه ویندوز فون نیز تهیه خواهد شد.

پیروز باشید.
سیستم عامل ویندوز فون
1 یکشنبه, 18 بهمن 1394 ساعت 10:14
احمد س
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خسته نباشید
سایت وینفون (winphone.ir) اولین و بزرگ ترین مجموعه پیرامون سیستم عامل ویندوز فون می باشد و تمام برنامه نویسان از کاربران این سایت می باشند لذا شما می توانید با مسئولان این سایت هماهنگ شوید و با درج یک آگهی یا اطلاع رسانی در این سایت بهترین برنامه نویسان سیستم ویندوز فون را در جریان قرار دهید.
اجرکم عند الله
پاسخ مدیر :
سیستم عامل ویندوز فون
یکشنبه, 25 بهمن 1394 ساعت 09:55
رحیمیان
با سلام؛

از توجه و اطلاع رسانی شما متشکریم.

پیروز باشید.

پشتیبانی آنلاین