شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار عرضه اولین نهج البلاغه صوتی اندروید

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

عرضه اولین نهج البلاغه صوتی اندروید

alt

کاربران محترم نرم افزارهای موج همراه؛

بدينوسيله مفتخريم به اطلاع برسانيم بنا به درخواست فراوان کاربران به لطف حق و تلاش بي وقفه دست اندرکاران مجرب واحد توليد، موسسه موج همراه نور موفق به عرضه نرم افزار ارزشمند "نهج البلاغه صوتی کیمیا" مبتني بر سيستم عامل اندرويد گرديده است.

دانلود نرم افزار نهج البلاغه کیمیا

اميد که بتوانيم با تکيه بر الطاف الهي و تجارب ارزنده گذشته که سابقه درخشاني در نرم افزار بادصبا، حبل المتين و باب النعیم را براي خود ساخته است و همچنين لطف بي پايان شما عزيزان، گامي موثر در جهت ترويج فرهنگ اسلامي کشور عزيزمان برداريم.

پايدار باشيد
موج همراه
آخرین بروزرسانی ( شنبه, 22 فروردین 1394 ساعت 17:47 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (51)
سوال
51 جمعه, 14 مهر 1396 ساعت 08:10
سلام
سلام علیکم
ما خارج از ایران هستیم چطور ی میتوانم ارتقای نسخه بدیم؟
پاسخ مدیر :
فعالسازی
شنبه, 15 مهر 1396 ساعت 09:04
رحیمیان
سلام

کاربر گرامی در این خصوص میتوانید از راههای زیر ارتباط گرفته تا راهنمایی شوید.

ایمیل: info@mth-co.ir
تلگرام: t.me/mojehamrah
پشتیبانی داخل خود برنامه

موفق باشید.
شرح صوتی نهج البلاغه
50 جمعه, 19 آذر 1395 ساعت 02:30
حسین110
با سلام. لطفا شرح صوتی که در سایت www.ali121.con هستش رو هم بزارید خیلی کامل و جامع هست.و خلاصه تمام شرح هاس...
پاسخ مدیر :
نهج البلاغه
دوشنبه, 22 آذر 1395 ساعت 08:29
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن تشکر از توجه شما، مورد ذکر شده ثبت و بررسی خواهد شد.

پیروز باشید.
ترجمه زبانش قدیمی مال فارسی پهلوی
49 چهارشنبه, 26 خرداد 1395 ساعت 14:56
اامیر
ترجمه صوتی روان تری بگذارید این ترجمه خیلی قدیمی
پاسخ مدیر :
کیمیا
پنجشنبه, 27 خرداد 1395 ساعت 09:39
رحیمیان
سلام و احترام؛

از پيشنهادات و مطالب شما سپاسگزاريم.موارد بررسي خواهند شد.
پيروز باشيد.
درود بی پایان
48 شنبه, 08 خرداد 1395 ساعت 06:21
حسام 63
خوشابحالتون که روزهاتونو بیهوده نمیگذرونید .. همیشه پربار و پر توشه باشید به امید خدا
سپاسگذاری
47 یکشنبه, 17 آبان 1394 ساعت 21:38
فنا
سلام
درودخدا برشما
بابت زحمات شما بسیار سپاسگذارم
تمام برنامه های شما عالیه
ان شاالله خدادر دنیا اخرت به شما خیر بده
با آرزوی توفیق روز افزون شما
.
46 دوشنبه, 06 مهر 1394 ساعت 08:30
خاطره
ازتون متشکرم.
درخواست اضافه كردن شروح و تفاسير نهج البلاغه
45 چهارشنبه, 25 شهریور 1394 ساعت 13:50
محمد مهدي
سلام
خسته نباشيد
چرا تفاسير و شروح مختلفي كه براي نهج البلاغه است رو در اين نرم افزار اضافه نمي‌كنيد؟
پاسخ مدیر :
درخواست اضافه كردن شروح و تفاسير نهج البلاغه
پنجشنبه, 26 شهریور 1394 ساعت 10:02
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر از توجه شما ، کلیه پیشنهادهات بررسی خواهد شد و در زمان مناسب پیاده سازی میگردد .

پیروز باشید .
آیکون
44 یکشنبه, 22 شهریور 1394 ساعت 22:58
سید داود حسینی
عرض سلام
بنده برنامه نویس اندروید هستم. به نظرم آیکون برنامه درست طراحی نشده قسمت بالاش خم داره ولی پایینش نه. فکر میکنم قواعد زبان طراحی متریال توش رعایت نشده. اگر اشتباه میکنم لطفا بگید. موفق باشید.
پاسخ مدیر :
آیکون
دوشنبه, 23 شهریور 1394 ساعت 08:27
رحیمیان
با سلام

چنین موردی در آیکون مشاهده نشد ؛ و ممکن است به دلیل تنظیمات لانچر یا گوشی شما این مورد بوجود امده باشد.

پیروز باشید .
اذان
43 سه شنبه, 13 مرداد 1394 ساعت 20:15
فخرالدین
با سلام وخسته نباشید.لطف کنید در ورژن جدید اذان اقای رضاییان را هم در لیست دانلود قرا ر دهید ویا راهنمایی فرمایید تاخودمان قرار دهیم.متشکرم.
پاسخ مدیر :
اذان
شنبه, 17 مرداد 1394 ساعت 13:53
رحیمیان
با سلام

امکان انتخاب از صداهای گوشی در برنامه گنجانده شده است (انتخاب گزینه ی صداهای گوشی)

موفق باشید.
نهج الفصاحه
42 سه شنبه, 16 تیر 1394 ساعت 06:50
حسین1345
با سلام و احترام لطفا به منظور تنوع بیشتر محصو لات موسسه نهج الفصاحه و صحیفه سجادیه هم محصولات آن ها تهیه گردد . محصولات موسسه شما کم نظیر است.
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
سه شنبه, 16 تیر 1394 ساعت 09:04
رحیمیان
با سلام
ضمن تشکر از حسن نظر جنابعالی ؛ مطالب بررسی میگردند.

پیروز باشید.
پیشنهاد
41 شنبه, 30 خرداد 1394 ساعت 09:33
حکمت
شرح علامه جعفری را اضافه کنید
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
شنبه, 30 خرداد 1394 ساعت 12:27
جوان
با سلام
ضمن تشکر از پیشنهاد شما، مطلب بررسی خواهد شد.

موفق باشید
زنگ یادآوری
40 یکشنبه, 17 خرداد 1394 ساعت 18:11
حیین
باسلام هروقت زنگ یادآوری تنظیم میشود صدای رسانه گوشی صفر میشود وصدای زنگ شنیده نمیشود نسخه های قبلی چنین مشکل نداشتند گوشی من مینی گلکسی است
پاسخ مدیر :
یادآوری
یکشنبه, 17 خرداد 1394 ساعت 18:58
جوان
با سلام
ابتدا چه خوب بود سوال خود را در صفحه مربوط به همان نرم افزار مطرح می کردید.
لطفا در ساعات اداری با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

موفق باشید
سجاد صدر
سلام
بی نهایت از زحمات زحمت کشان این سایت تشکر میکنم.مطالبتان و نرم افزارهایتان بسیار خوب و عالی میباشد.
اجرتان با امام حسین علیه السلام
نظر خواهی . از طرف یک آموزش و پرورشی .
38 سه شنبه, 22 اردیبهشت 1394 ساعت 18:29
پروین توتونچی
این فعالیت ها جهادی در راه اعتلای دین است . بالاخص توصیه به بررسی نهج البلاغه که برادر قرآن کلام الهی است . موئید باشید .
فعال سازی
37 دوشنبه, 21 اردیبهشت 1394 ساعت 20:03
حسین1345
با سلام و احترم پرداخت را از طریق کوشی انجام دادم ولی نرم افزار کیمایا صوت آن فعال نشد چه مدت طول می کشد فرایند آن را توضیح دهید
پاسخ مدیر :
فعالسازی
سه شنبه, 22 اردیبهشت 1394 ساعت 07:45
جوان
با سلام
مشکل شما ممکن است مربوط به موارد ذیل باشد:
1- یا پرداخت شما با مشکل مواجه شده و پول شما توسط خود بانک برگشت داده می شود.
2- پرداخت صحیح انجام شده و شما می بایست صوت ها را از داخل برنامه یا سایت دانلود نمایید.

موفق باشید
اطلاعیه
36 جمعه, 18 اردیبهشت 1394 ساعت 12:21
بهارk
سلام من از همه برنامه هاتون راضیم و از شما بسیار تشکر میکنم اما یه مورد هست که باید در نظر گرفت.شما با وجود اینکه 4 تا برنامه ارائه دادین ولی اطلاعیه ها و آپدیت هاتون اکثراً واسه باد صبا و حبل المتینه لطفا واسه کیمیا و باب النعیم هم اطلاعیه مذهبی بفرستید و آپدیت واسشون بذارین،خیلی خیلی ممنون،یه تشکر ویژه هم بهتون بدهکارم چون توی مکه و مدینه که امکان حمل کتابای دعا نیست به کمک باب النعیم توانستم اکثر زیارتا رو بخونم
پاسخ مدیر :
اطلاعیه
شنبه, 19 اردیبهشت 1394 ساعت 20:11
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، مطلب به دوستان بخش اطلاعیه منتقل می گردد.

موفق باشید
پیشنهاد
35 سه شنبه, 01 اردیبهشت 1394 ساعت 18:49
muhammad7987
سلام
میخواستم بگم زبان انگلیسی و عربی رو به نرم افزار هاتون اضافه کنید و قدمی در جهت جهانی شدن نرم افزارهاتون بردارید (فکر کنم هیچ نرم افزار قرآن، نهج البلاغه، مفاتیح، رساله و... به زبان انگلیسی وجود نداره و این جای تاسف داره.خصوصا اینکه الان با یک نسخه قرآن به زبان انگلیسی میشود قرآن صحیح رو به دست دنیا برسانیم چون در جهان خیلی جاها قرآن های انگلیسی تحریف شده هست، وهابیت مانع دست رسی مردم به قرآن بدون تحریف میشود مثلا آیاتی مثل آیه ولایت و آیه وضو و ... رو در ترجمه، تحریف کردن پس نیاز به نرم افزارهایی به زبان انگلیسی و عربی و ... به شدت احساس میشود. )
با تشکر از زحماتتون
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
چهارشنبه, 02 اردیبهشت 1394 ساعت 13:58
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، سعی می گردد در آینده این مورد انجام شود.

موفق باشید
پیشنهاد
34 شنبه, 29 فروردین 1394 ساعت 13:39
زهراا
با سلام و تشکر
در مورد برنامه باد صبا یک پیشنهاد داشتم.اگر امکان داشته باشد قابلیت برنامه ریزی روزانه مثل نرم افزار schedule planner pro به این نرم افزار اذافه شود خیلی خوب است
البته قابلیت یادداشت دارد ولی مثلا بخواهیم یک کار را در بیست روز پشت سر هم انجام دهیم باید جداگانه هر روز تایپ کنیم

در مورد حبل المتین هم اگر امکان نمایش یک صفحه کامل با فونتذعثمان طه فراهم شود خیلی خوب است.همین طور هایلایت کردن یک کلمه که در حفظ آن مشکل داریم کمک بزرگی میکند.
اگر برنامه حفظ قرآن با جعبه لایتنر هم طراحی فرمایید ممنون میشویم.
با تشکر
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
یکشنبه, 30 فروردین 1394 ساعت 08:17
جوان
با سلام
ضمن تشکر از پیشنهاد شما، چه خوب بود مطلب هر نرم افزار را در صفحه مربوط به آن ذکر می کردید.
در خصوص بادصبا می توانید یک کار را 20 روز تنظیم نمایید. به عنوان نمونه روز شروع رویداد را اول برج در نظر گرفته و تاریخ اتمام را 20 روز بعد آن ثبت نمایید.
همچنین می توانید از بخش تکرار روزانه گزینه "تکرار" را فعال نموده تا رویدادی به تعداد دلخواه روز تکرار گردد.

در مورد حبل المتین نیز مطالب ذکر شده بررسی خواهند شد.

موفق باشید.
شروح و تفاسیر
33 سه شنبه, 11 فروردین 1394 ساعت 11:49
آقایی
سلام.خدا قوت.شرح نهج البلاغه آیت الله مکارم شیرازی که پانزده جلدی هست اگر به برنامه اضافه بکنید خیلی عالی میشه که این شرح داخل نرم افزار رایانه ای تحت عنوان مجموعه آثار آیت الله مکارم شیرازی 2 محصول موسسه تحقیقات علوم اسلامی(نور)هست.دومین شرحی که جادارد به این نرم افزار اضافه شود شرح علامه جعفری میباشد.خدا انشاءالله بهتون توفیق بدهد.
پاسخ مدیر :
شرح
چهارشنبه, 12 فروردین 1394 ساعت 17:59
جوان
با سلام
ضمن تشکر از پیشنهادهای خوبتان، مطالب بررسی خواهند شد.

پایدار باشید
فعالسازی
32 یکشنبه, 09 فروردین 1394 ساعت 13:26
عبدالله حسینپور
با سلام عرض خسته نباشیدو خدا قوت میخواستم بدونم اگه بعداز خرید گوشیمو عوض کنم برنامه را میتونم روی گوشی جدید فعال کنم یا نه؟ در صورت تعویض سیم کارت بدون تعویض گوشی چطور؟ ممنون
پاسخ مدیر :
فعالسازی
دوشنبه, 10 فروردین 1394 ساعت 08:50
جوان
با سلام
ضمن تشکر از خرید شما، فعالسازی محصولات شرکت روی هر گوشی مربوط به همان گوشی بوده و در صورت نصب روی گوشی دیگر می بایست خرید مجددا صورت گیرد. اما نصب مجدد روی همان گوشی بدون هزینه می باشد.
این مطلب در ابتدای خرید به رنگ قرمز به اطلاع کاربر می رسد تا خدای نکرده باعث شبهه در خرید نشود.

پایدار باشید
مشکل
31 یکشنبه, 09 فروردین 1394 ساعت 13:24
بخشایش از تهران
باد صبا نسخه بهار در گوشی من قسمت نمایش ساعات شرعی از صفحه بیرون میماند و قابل دیدن نیست و صفحه حرکت هم نمیکند که ساعات شرعی قابل دیدن شود لطفا اصلاح شود با تشکر فراوان و التماس دعا
پاسخ مدیر :
نمایش اوقات شرعی
دوشنبه, 10 فروردین 1394 ساعت 08:49
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، این مشکل در برخی گوشیها بوده و در حال بررسی و رفع می باشد.

پایدار باشید
یا مهدی
ممنون واقعا که عالیه
تذکر
29 جمعه, 29 اسفند 1393 ساعت 17:41
MoHo
لازم به ذکر است که برنامه شما اولین نیست و شرکت سوشیانت حدود دو الی سه سال پیش نسخه ای از نهج البلاغه صوتی را تحت بسته نرم افزاری 14x4 عرضه نمود.
پاسخ مدیر :
آندروید
یکشنبه, 02 فروردین 1394 ساعت 15:34
جوان
با سلام
ضمن تشکر از تذکر شما، نسخه شرکت سوشیانت برای جاوا بوده و نرم افزار کیمیا برای آندروید می باشد.

پایدار باشید
درخواست صحیفه سجادیه
28 جمعه, 22 اسفند 1393 ساعت 14:57
عباس باقرزاده
سلام
ضمن تشکر از محضر شما به خاطر تولید محصولات مذهبی صوتی با کیفیت عالی از شما استدعا داریم در صورت امکان صحیفه سجادیه صوتی هم برای آندروید تولید نمایید
با تشکر و دعای خیر
پاسخ مدیر :
صحیفه
پنجشنبه, 28 اسفند 1393 ساعت 13:21
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن تو شما، انشاالله در سال آینده اقدام به تولید صحیفه نیز می گردد.

پایدار باشید
تهیه نسخه ی ios
27 چهارشنبه, 20 اسفند 1393 ساعت 19:21
هدایت
سلام برنامه هاتون عالین اما ایکاش علاوه بر اندروید نسخه ی ios آنها نیز موجود بود
باشکر
پاسخ مدیر :
IOS
پنجشنبه, 21 اسفند 1393 ساعت 07:54
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، انشاالله در صورت تکمیل تیم بخش فنی سعی می گردد در زمینه IOS نیز فعالیت شود.

پایدار باشید
رفع مشکل چرخش صفحه
26 چهارشنبه, 13 اسفند 1393 ساعت 22:24
امیرمحمد
با سلام برنامه های شما با چرخش صفحه مشکل داره به گونه ای که وقتی برنامه رو باز میکنم صفحه بصورت عمودی باز میشه (بطوریکه فهرست برنامه بصورت عمودی است و بعد از انتخاب یکی از گزینه ها میشه صفحه رو افقی کرد) و خلاصه با صفحات بعضی تبلت ها که بصورت پیشفرض تصویر افقی است مشکل داره اگه امکان داره این مشکل رو مرتفع کنید و سازگاری برنامه هارو با تبلت ها بیشتر کنید.
پاسخ مدیر :
چرخش گوشی
پنجشنبه, 14 اسفند 1393 ساعت 09:39
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، مطلب پیگیری خواهد شد.

پایدار باشید
پرداخت
25 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 23:38
reza.f.p
سلام پرداخت را انجام دادم و از صفحه بانک به نرم افزار هم منتقل شدم اما قفل باز نشده است
reza.fazaelipour@gmail.com
پاسخ مدیر :
فعالسازی
شنبه, 02 اسفند 1393 ساعت 09:13
جوان
با سلام
پرداختی با شماره تلفن همراه شما ثبت نشده است. خرید شما ناموفق بوده و پول توسط خود بانک به حساب شما برگشت داده می شود.

پایدار باشید
پیشنهاد
24 دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 17:05
ابراهیمی
سلام
خداقوت
1- گوشی بنده از گوشیهای با کیفیت است لذا از این زمینه مطمئن هستم... عرض بنده رنگ بندی و انتخاب رنگها بود که واقعا نسبت به برناه های قبلی افت دارد(نظرسنجی هم بکنید و ..) لا اقل دو یا سه پوسته و رنگ گرافیکی برای برنامه تهیه نمایید
2- درست است که برای عموم طراحی شده(که شکرالله مساعیکم) اما با در نظر گرفت مواردی که عرض شد خواص و افرادی که تخصصی در این زمینه کار میکنند میتوانند بهره فراوان و مضاعفی ببرند
3- خداخیرتان بدهد که صحیفه سجادیه را از یاد نبرده اید
4- در صورت امکان برنامه ای مجزا برای کتب دعائی اماده نمایید کتبی مثل صحیفه مهدیه و صحیفه های دیگر معصومین و مهج الدعوات(که به تازگی ترجمه شده) و اقبال الاعمال (جهت استفاده عموم) و مصباح کفعمی و فلاح السایل و ....
تشکر از زحمات شما.البته این ها همه پیشنهاد است و به خوبی ، سختی ها و کمبود امکانات و ...را متوجه هستم
انشاالله موفق باشید
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 18:58
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه و پیشنهادات خوبتان، مطالب بررسی خواهند شد.

پایدار باشید
تبریک وتشکر
23 دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 16:23
حمید و عزیز
باسلام و خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران شرکت موج همراه
تبریک بایت اینکه این کتاب جامع که قرآن دوم نامیده می شود را نیز در لیست نرم افزارهایتان قراردادید
بنده خودم در حد توان ، مبلغ و ناشر این نرم افزارها هستم
یک خواهش و یک پیشنهاد
اول اینکه خواهشمندم نرم افزارهای جدید که ارائه می دهید حتما اطلاع رسانی نمائید
دوم اینکه پیشنهاد می کنم محتوای اسن نرم افزار هم همانند نرم افزارهای دیگرتان در سایت برای دانلود قرار دهید
خداند از برکاتش شما را متنعم سازد
انشاءالله
یا حق
پاسخ مدیر :
محتوا
دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 18:51
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، خبر تولید نرم افزار کیمیا از طریق بادصبا اطلاع رسانی شده است.
جهت دانلود محتوا از طریق سایت به صفحه توضیحات برنامه مراجعه نمایید (در صفحه اول سایت آیکون کیمیا را انتحاب نمایید.)

پایدار باشید
تشکر وپیشنهاد
22 یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 23:20
ابراهیمی
سلام
خداقوت و برکت
رحمت خدا بر شما و پدر و مادر شما

1- گرافیک برنامه جذاب نیست برخلاف برنامه حبل المتین و باب النعیم ... رنگها گرفته و حالت سردس و مردگی دارد ...بانشاطش کنید
2- ترجمه و شرح آیت الله العظمی مکارم شیرازی دامت برکاته از بهترین ترجمه ها و شروح است لطفا حتما اضافه فرمایید
3- از آنجا که لغات این کتاب شریف بسیار مشکل است حتما فکری برای این مساله و گنجاندن آن در برنامه به صورت کابردی بفرمایید ...پیشنهاد میکنم نرم افزار منهج النور(اگراشتباه نکنم اسمش را) که تولید مرکزتحقیقات کامپیوتری نور میباشد را ملاحظه بفرمایید و حتی المقدور شیوه ارجاع لغات آن را پیاده کنید(رنگی شدن لغات مشکل در متن با کلید مشخص و ...)
4- از آنجا که سید رضی رحمه الله تعالی با غرض خاصی به جمع اوری این فرمایشات نموده لذا بسیاری از این موارد تقطیع شده .... کتاب تمام نهج البلاغه جهت دسترسی به متن کامل این فرمایشات تدوین شده است.... لذا از بایسته ها و ضروریات تحقیق و... در نهج البلاغه رجوع به این کتاب است که دسترسی دیجیتال هنوز میسر نیست لطفا این کتاب را به نرم افزار اضافه و متصل به کتاب شریف نهج البلاغه بفرمایید
5- انشاالله تولید نرم افزار جهت صحیفه سجادیه سلام الله علیه را در دستور کار قرار دهید که بسیار به جا لازم و مفید است
خداخیرتان دهد
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 10:48
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، نکات ذیل بعرض می رسد:
1- گرافیک برنامه بسته به نوع گوشی ممکن است کمی تغییر کند. گرافیک برنامه با توجه به پیشنهادات دیگر دوستان طراحی شده و از آن استقبال نموده اند.
2- ترجمه آیت الله مکارم شیرازی هم اکنون در نرم افزار جهت استفاده قرار دارد.
3- انشاالله در آینده ترجمه ها و شرح های دیگری نیز افزوده می گردد.
4- سعی ما تولید نرم افزاری برای استفاده عموم بوده و برخی امکانات مانند لغات یا کتاب تمام نهج البلاغه به دلیل خاص بودن در حال حاضر در نرم افزار قرار ندارد که دوستان می توانند به محصولات رایانه ای موسسه نور مراجعه نمایند.
5- انشاالله صحیفه سجادیه نیز در آینده تولید خواهد شد.

پایدار باشید
قرار دادن نرم افزار در کافه بازار
21 یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 18:28
حیدری
با سلام و خسته نباشید . امید است تولید این برنامه های ارزشمند دوباره ادامه پیدا کند . دو درخواست داشتم : 1- لطفا در تولیدات بعدی خود ، صحیفه سجادیه صوتی را نیز قرار دهید . زیرا این کتاب هم مانند قرآن و نهج البلاغه اهمیت دارد . 2- لطفا نرم افزار نهج البلاغه صوتی کیمیا را در کافه بازار نیز قرار دهید تا بتوان با استفاده از اعتبار کافه بازار ، آن را فعال کرد . با تشکر
پاسخ مدیر :
کافه بازار
دوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 10:25
جوان
با سلام
نرم افزار در اپ استور کافه بازار قرار گرفته و منتظر تایید از سوی آنها می باشد.

پایدار باشید
اشکال در ترجمه دشتی
20 یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 13:42
آفتاب پنهان
با تشکر از از تولید نرم افزار ارزشمند کیمیا
ترجمه دشتی دارای اشکال می باشد
پاسخ مدیر :
ترجمه
یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 15:10
جوان
با سلام
ضمن عذرخواهی از دوستان، فایل ترجمه استاد دشتی مشکل داشته که بزودی نسخه صحیح آن جایگزین می گردد.

پایدار باشید
پیشنهادات نهج البلاغه
19 یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 13:14
Amir jorfi
با سلام. دست شما درد نکنه برنامه خوب و عالی است .چگونه میتوان محتویات داخل نرم افزار را دانلود کرد ؟ Dvd محصول را چگونه میتوان تهیه کرد؟ در ضمن تفاسیر و شروح دیگری هم در برنامه اضافه کنید.
با تشکرعبدالامیر جرفی ازهویزه
Amir_jorfi@yahoo.com
پاسخ مدیر :
محتوا
یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 13:41
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، محتویات را می توانید از داخل خود نرم افزار دانلود نمایید. طی چند روز آینده محتوا بر روی سایت جهت دانلود قرار خواهد گرفت.
هنوز CD برنامه جهت انتشار آماده نشده که به محض تکمیل اطلاع رسانی می گردد.

در خصوص شرح های نیز انشاالله در نسخه های بعدی شرح های بیشتری افزوده می گردد.

پایدار باشید
پیشنهاد
18 یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 11:48
شریفی فرد
با سلام
ضمن تقدیر و تشکر از شما عزیزان من از این نرم افزار استفاده میکنم و یک نقص دارد و ان هم عدم وجود تفاسیر و شروح نهج البلاغه زیاد است شروح و تفاسیری همچون پیام امام آیت الله مکارم . شرح ابن ابی الحدی و ..... جایشان در این نرم افزار غنی خالی می باشد
با تشکر سید حسن شریفی فرد
hasafat@yahoo.com
پاسخ مدیر :
شرح
یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 13:34
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه و پیشنهاد شما، انشاالله در نسخه های بعدی شرح های بیشتری اضافه خواهد شد.

پایدار باشید
پیشنهاد
17 شنبه, 25 بهمن 1393 ساعت 21:40
yaasin
با عرض سلام و خدا قوت.
همه ی برنامه هاتون عالی و جامع اند به نظرم خیلی عالی تر بود اگر برای برنامه های قرآن و نهج البلاغه ویجت مناسب نیز طراحی میشد
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
یکشنبه, 26 بهمن 1393 ساعت 09:14
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه و پیشنهاد شما، مطلب بررسی خواهد شد.
در نرم افزار نهج البلاغه ویجت موجود می باشد.

پایدار باشید
چگونگی خرید محتوا
16 شنبه, 25 بهمن 1393 ساعت 17:41
موسویان
سلام
خدا قوت
۱ - چرا خرید پکیج رو از طریق سایت برداشتین
۲ - پکیج کیمیا کی روی سایت میاد ؟
پاسخ مدیر :
خرید
شنبه, 25 بهمن 1393 ساعت 20:03
جوان
با سلام
برای خرید پکیج می بایست با بحش فروش تماس حاصل نمایید.
محتوای برنامه کیمیا نیز طی چند روز آینده روی سایت جهت دانلود قرار خواهد گرفت.

پایدار باشید
ترجمه گویا
15 شنبه, 25 بهمن 1393 ساعت 16:08
farid
سلام تو خطبه شماره 3ترجمه گویای فارسیش اشکال داره از وسط ها حدودا تبدیل میشه به عربی ونسبت به برنامه های قبلی یه کم دیر دانلود میکنه و برای هر بار میزنه برقراری ارتباط و طول میکشه اگه مثل قران بشه عالی میشه ممنون
پاسخ مدیر :
ترجمه گویا
شنبه, 25 بهمن 1393 ساعت 20:01
جوان
با سلام
ترجمه گویای خطبه 3 بررسی و مشکلی مشاهده نشد.

پایدار باشید
مشکل
14 جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 16:02
علی11
شرمنده ترجمه دشتی کلا مشکل داره.قسمت نامه ها هم قاطی پاتیه.نامه78.79.و...
پاسخ مدیر :
مشکل ترجمه
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 19:17
جوان
با سلام

پایدار باشید
مشکل
13 جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 15:57
علی1
سلام
در قسمت ترجمه دشتی در حکمتها مشکل وجود دار
بجای ترجمه حکمت1 ترجمه نامه79میاد واز حکمت 2 ارور میده
پاسخ مدیر :
مشکل ترجمه
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 19:19
جوان
با سلام

پایدار باشید
حسن حسن
مدتها بود که منتظر این نرم افزار بودم دست مریزاد.
با این حال هر کار خوبی خالی از اشکال نیست. ای کاش همه فایلها را (حتی ترجمه‌ها را) در سایت هم بگذارید تا برای دانلود دچار مشکل نباشیم.
کاش در انتخاب ترجمه‌های برتر از متخصصین نظرخواهی کنید. مثلا در ترجمه‌های قرآن خبری از ترجمه درخشان آقای فولادوند نیست. ترجمه آقای خرمشاهی هم ارزش اضافه کردن دارد.
در ترجمه نهج البلاغه هم هرچند ترجمه آهنگین و زیبای مرحوم دکتر شهیدی را به عنوان پیشفرض گذاشته‌اید اما به نظر من این انتخاب درستی نیست. برای پیشفرض ترجمه دقیق‌تر بهتر از ترجمه ادبی‌تر است. ای کاش ترجمه استاد عبد المحمد آیتی را اضافه کنید و به عنوان پیشفرض هم بگذارید. همچنین شایسته است که ترجمه آقای فولادوند نیز افزوده گردد
در قسمت ترجمه هم همان مشکل نرم افزار حبل المتین وجود دارد یعنی بجای آنکه بخشهایی از متن در قسمت نتایج بیاید فقط به دادن آدرس اکتفا شده است این یعنی آنکه شما باید یکی یکی موارد را چک کنید تا مراد خود را بیابید در حالی که قاعدتا همه جوابها باید در همان صفحه جستجو بیاید.
من از باب امتحان کلمه «الفتنه» را یک بار در قسمت حکمت‌ها جستجو کردم که سه نتیجه آمد و بار دیگر در همه قسمتها که این بار اصلا در قسمت حکمتها نتیجه‌ای نیامد که این قاعدتا یک باگ نرم افزاری است.
همه این انتقادها از آن روست که کار شما آنقدر خوب است که کاملتر می‌خواهیمش. بواقع شیفته کار زیبایی هستم که انجام داده‌اید و به غایت سپاسگزار، اما می‌خواهم این ایرادها هم نباشد تا بیشتر از کیفیت کار شما لذت ببریم
شاد باشید
پاسخ مدیر :
پیشنهاد و انتقاد
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 20:25
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه و مطالب مفیدتان، نکات ذیل بعرض می رسد:
1- نرم افزار کیمیا به تازگی ساخته شده و انشاالله محتوای آن در سایت نیز قرار خواهد گرفت.
2- برای استفاده از ترجمه ها در نرم افزارهای شرکت نیاز به گرفتن مجوز می باشد که تاکنون انتشاراتی که ترجمه آقای فولادوند را دارند به ما اجازه ستفاده از این ترجمه را نداده است.
3- ترجمه استاد شهیدی بنا به مشورت دوستان اهل فن در زمینه نهج البلاغه و همچنین به دلیل وجود صوت ترجمه ایشان به عنوان پیش فرض در نرم افزار قرار گرفته است.
4- در خصوص مشکل در جستجو مطلب بررسی خواهد شد.

در پایان بازهم از پیشنهادات و انتقادات شما کمال تشکر را داریم و انشاالله با کمک شما دوستان نرم افزار شاهد پیشرفت کار باشیم.

پایدار باشید
صالحون
11 جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 10:35
فرهنگ
ممنون عالی بود
ذکر یک اشکال در نهج البلاغه
10 جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 09:45
همدانی
سلام علیکم
ضمن تشکر فراوان؛
متنی که قرار داده شده به صوت در بعضی جاها مطابقت نداره .یعنی در متن کلمه ای هست که در صوت همون کلمه رو یهچیز دیگه میخونه.
البته بنده نهج البلاغه رو کار کردم و صوت درست ادا میکنه و متن اشتباه هست.شما باید برای متن از نسخه فیض الاسلام استفادع میکردین که در نسخه بعدی ان شاءلله اصلاح بشه
پاسخ مدیر :
صوت عربی
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 20:39
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن دقت و اطلاع رسانی شما، با توجه به اینکه صوت ترجمه گویا (دکتر شهیدی) بر اساس نسخه صبحی صالح بوده و همچنین به دلیل عام تر بودن نسخه صبحی صالح در بین مردم، از این نسخه استفاده شده است. انشاالله این نکته را به بزرگی خودتان عفو نمایید.

پایدار باشید
سوال
9 جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 02:03
صفرزاده
سلام و خسته نباشید.
این نرم افزار عالیه.من دیروز نسخه اصلیش رو خریدم اما با مشکلی مواجه شدم.اینکه موقع انتخاب بعضی از حکمت ها و یا خطبه ها ارور میده و خود به خود از نرم افزار خارج میشه و دیگه جواب نمیده.گوشیمم مشکلی نداره.رم و سی پی یوش هم بالاس.لطفا حتما راهنمایی کنید.منتظرم
پاسخ مدیر :
خطبه
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 21:00
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه و اطلاع رسانی، مشکل ذکر شده پیگیری خواهد شد.

پایدار باشید
سید مهدی واثق
سلام....با تشکر از این برنامه عالی....بلافاصله دانلود و خرید هم انجام دادم....خیلی وقت بود منتظر چنین برنامه ای بودیم
تشکر-دیتای برنامه تو سایت کی میگذارید- انتقال فایل دیتا به مموری کی مقدور میشه.
7 پنجشنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 18:50
صادق حقگو
سلام با تشکر بسیار بسیار ویژه خدمت همه زحمت کشان محترمتان واقعا کارتان بی نظیر و قابل قدر دانی است و میشه گفت کارتان بی نظیر هست و انشاالله علاوه بر گسترش بیشتر برنامه امید به ساخت نرم افزار کتاب مقدس آقامون امام سجاد صحیفیه سجادیه ایم.
خواستم بپرسم کی دیتای برنامه رو تو سایت میگذارید.
خواهشا حتما تدابیری واسه انتقال فایل دیتا به مموری بدهید آخه این امر برای دوستاران این کتاب مقدس مشکلی بزرگ است چون اکثر گوشی ها گنجایش کامل محتوا رو ندارن .با تشکر
پاسخ مدیر :
محتوا
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 21:18
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، انشاالله محتوا نیز طی روزهای آتی در سایت قرار خواهد گرفت.
در خصوص انتقال پوشه محتوا به مموری کارت، به راهنمای داخل برنامه مراجعه نمایید.

پایدار باشید
انتقال صوت ها به مموري كارت
6 پنجشنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 17:22
آيدين
سلام اولا بابت نرم افزارهاي خوبي كه ارائه ميديد از همه تون كمال تشكر رو دارم. ميخواستم بپرسم در نرم افزار كيميا مي تونيم محل ذخيره صوت ها رو به مموري كارت انتقال بديم.
پاسخ مدیر :
انتقال پوشه
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 21:19
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، در خصوص انتقال پوشه محتوا به مموری کارت، به راهنمای داخل برنامه مراجعه نمایید.

پایدار باشید
خرید!
5 پنجشنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 16:29
علیخ
سلام علیک
احسنتم.تبارک الله.
واقعا عالی ولی...
بنده هزینه رو پرداخت کردم وبعد از پرداخت،صفحه ارور داد و هزینه پرداخت شد ولی نرم افزار فعال نشد!!
شماره تلفن:09148984569
باز هم بابت همه نرم افزار ها ممنو
یاعلی
پاسخ مدیر :
خرید ناموفق
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 21:24
جوان
با سلام
در خصوص خرید ناموفق، به راهنمای داخل برنامه مراجعه نمایید.

پایدار باشید
خداقوت
4 پنجشنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 15:59
مینا
سلام کاراتون واقعا همه جوره کامل و عالی هست..، گروه خوش فکری هستید خداروشکر. آرزوی موفقیت دارم براتون و یک درخواست. میشه برنامه اندرویدی کتاب اصول کافی رو هم تهیه کنید که امکان کپی متن هم داشته باشه. چنین برنامه ای گویا هنوز نیست.، من پیدا نکردم. ممنون و خداقوت
پاسخ مدیر :
اصول کافی
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 21:31
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، در کافه بازار چندین نرم افزار اصول کافی وجود دارد.

پایدار باشید
خداقوت
3 پنجشنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 13:58
هاشم دهقانیان
سلام
اجرکم عند الله و عند الرسول و عند الولی
نظر
2 پنجشنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 11:30
حمید777
خیلی ممنون عالیه
نظر
1 چهارشنبه, 22 بهمن 1393 ساعت 17:03