شما اینجا هستید : صفحه اصلی اخبار نکات مهم در استفاده از برنامه بادصبا

شرکت پیشگامان موج تلفن همراه

نکات مهم در استفاده از برنامه بادصبا

باد صبا

1. جهت نمايش صحيح تقويم نرم افزار مي بايست از تنظيم بودن تاريخ ميلادي گوشي اطمينان حاصل نماييد.
  2. جهت پخش اذان در زمان مقرر و نبود اختلاف زماني (در صورت وجود) مي بايست موارد زير را به دقت بررسي نماييد:
  • ساعت گوشی بر اساس ساعت رسمي کشور به طور دقيق تنظيم باشد.
  • در تنظيمات گوشي و بخش تنظيم تاريخ و زمان، گزينه خودکار (Automatic time zone) را غير فعال نموده و سپس از منوي انتخاب منطقه زماني ايران يا تهران را انتخاب کنيد.
  • اگر در نيمه اول سال شمسي هستيد (زمان اجراي ساعت تابستاني)، گزينه ساعت تابستاني را فعال و در غير اينصورت غير فعال نمايید.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 04 شهریور 1392 ساعت 10:51 )  

ارسال نظرات شما

نام شما:
عنوان:
نظر:
نظرات (252)
اولایی
252 جمعه, 08 شهریور 1398 ساعت 17:49
قدسی
سلام
روز شما به خیر
امروز از طریق نرم افزار باد صبا بسته اینترنت ۵۰ گیگ شش ماه برای سیم کارت دائمی همراه اول خریداری کردم ، آخرین نسخه نرم افزار رو هم استفاده می کنم، اما زمان اتصال به دیتا و یا نرم افزار همراه من ، پیغام "شما بسته اینترنت فعال ندارید" رو می ده.
از طریق بخش پشتیبانی نرم افزار هم نتونستم سوالم را بپرسم
باد صبا
251 چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 22:07
اسکندری
سلام و خسته نباشید . نرم افزار باد صبای من تقویم رو بالای صفحه گوشیم نشون نمیده ولی برا دوستام هست و نشون میده .لطفا راهنمای کنید چطو درست کنم این مشگل رو
عدم صحیح نشان دادن ساعت در نرم افزار بادصبا
250 دوشنبه, 07 مرداد 1398 ساعت 18:58
حسین برابادی
در ویجت بادصبا ساعت نرم افزار از ساعت گوشی عقب می ماند
دسترسی به اینترنت
249 یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 08:10
مجتبی 11
با عرض سلام
اولا از نرم افزار خوب شما تشکر میکنم.
مشکلی که هست هر 4 نرم افزار شما (بادصبا، حبل المتین، باب النعیم و مکیال) بدون اجازه به اینترنت متصل میشه و دانلود میکنه که این موجب نگرانی است. حتی بهترین نرم افزارها در تنظیمات برای آپدیت خودکار اجازه میگیرند.
امروز صبح کار ضروری با دیتا داشتم ، سریعا اعتبارم تمام شد از تنظیمات دیتا دیدم حبل المتین 14 مگ دانلود کرده و اعتبارم تمام شده. در حالیکه من استفاده از پس زمینه دیتا را در تنظیمات موبایل برای آن بسته بودم.
لطفا پی گیری شود.
متشکر
عدم پخش اذان
248 یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 08:07
رهگذر
مشکل عدم پخش اذان هنوز حل نشده.. چه زمانی که هشدار قبل از اذان تنظیم شده باشه و چه نشده باشه..
جالبه که با تنظیمات یکسان اذان صبح رو میگه اما اذان ظهر و مغرب رو نمیگه
خورشید میاد روصفحه
247 یکشنبه, 16 تیر 1398 ساعت 16:16
سحری
سلام ببخشیدچرا گوشی من جدیدا اذان نمیگه فقط عکس یه خورشید میاد تو صفحه؟ عصبیم کرده
آیفون
246 چهارشنبه, 08 اسفند 1397 ساعت 18:25
میثاق
سلام و خسته نباشید
باد صبا هیچ برنامه ای برای نسخه آی او اس نداره ؟؟؟؟؟؟
پخش نشدن اذان و پنهان شدن ويجت ها
245 دوشنبه, 06 اسفند 1397 ساعت 18:54
A.R hajipour
با سلام
گوشي من سامسونگ j2 core 2018 است با اندرويد 8.1 . باد صبا در گوشيم اذان نمي گويد و در قسمت ويجت هاي موبايلم هم ويجت هاي باد صبا وجود ندارد.
لطفا كمكم كنيد.
بسته شدن خودکار برنامه باد صبا
244 سه شنبه, 02 بهمن 1397 ساعت 12:20
شریفات
با سلام
گوشی بنده نوکیا 1 با آندرید8.1 می باشد
و متاسفانه این مدتی که آپدیت شده برنامه ها من جمله باد صبا رو اتوماتیک می بنده و اذان نمی گه و تمام توضیحاتی که در برنامه هم بود ه رو انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم.
لطفا راهنمایی کیند.
عدم نمایش تاریخ
243 یکشنبه, 23 دی 1397 ساعت 20:26
محمدجوادانجمنی
با سلام. در گوشی بنده که هواوی p8 lite هستش تاریخ در بالای صفحه نمایش داده نمیشود و فقط آرم باد صبا نمایش داده میشود
عدم متمایز بودن رنگ روزهای جمعه و تعطیل
242 جمعه, 30 آذر 1397 ساعت 07:01
کاظمینی
با سلام. برنامه تون عالیه و من از ابتدای ساخت دارم ازش استفاده میکنم. اما مدتیه روزهای جمعه و تعطیل رو به رنگ متمایز نشون نمیده و این خیلی برای برنامه ریزی کاری مهمه. گوشی من سامسونگ نوت ۴ هست. با تشکر
عدم پخش اذان
241 دوشنبه, 26 آذر 1397 ساعت 09:54
علي كبيري
سلام گوشيم نوت3 هست اندرويد 5 اذان پخش نميشه
باد صبا
240 دوشنبه, 26 آذر 1397 ساعت 09:47
علي تاجيك
سلام چرا تو گوشي من اذان پخش نميشه لطفا كمك كنيد با تشكر از مديران باد صبا
گوشيم نوت3 اندرويد 5 هست
عدم نمایش تاریخ در گوشی p8 lite
239 یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 13:13
امیرعباس محمدی
با سلام. در گوشی بنده که هواوی p8 lite هستش تاریخ در بالای صفحه نمایش داده نمیشود و فقط آرم باد صبا نمایش داده میشود
نمایش تاریخ
238 شنبه, 20 مرداد 1397 ساعت 11:03
میثم سعادت
باسلام،تاریخ بعد از چند دقیقه ازبالای صفحه حذف میشود.گوشی من جی ال ایکس شاهین است.ممنون
تقویم باد صبا
237 شنبه, 13 مرداد 1397 ساعت 09:19
مانا
چرا به موقع و فصل به فصل بروز نمیشه ها الان تابستون تموم شد نسخه تابستونیش نیومد . نمیگم تقویم بدی اتفاقا خیلی خوب ولی باید به موقع بروز بشه همین
مشکل پخش اذان و نمایش نوار اعلانات
236 چهارشنبه, 30 خرداد 1397 ساعت 18:04
Mojiri
گوشی من تکنو اندروید هفت هستش
همینکه بادصبا رو می‌بندم از نوار اعلانات هم حذف میشه
تو قسمت باتری و مدیریت گوشی هم رفتم هر مجوزی که برای گوشیهای دیگه در قسمت راهنمای برنامه گفته بودید را انجام دادم ولی بازهم فایده ای نداشت
لطفاً راهنمایی کنید.چون این برنامه بهترینه
ممنون از برنامه خوبتون
نصب در ایفون و عدم پخش آذان
235 چهارشنبه, 23 خرداد 1397 ساعت 16:34
نوید بستان
سلام خدمت شما و با تشکر از پاسخوگی شما ،،لطف کنید بفرماید ایا نسخه ای که در اپا استور به نام تقویم باد صبا است . مربوط به شرکت شماست است ، اگر بله ، بفرماید چه باید کرد تا تنظیمات پخش اذان
اذان بگوید
پخش نشدن هشدار
234 پنجشنبه, 27 اردیبهشت 1397 ساعت 09:24
پازوکی
در گوشی من اذان به درستی پخش می‌شود ولی هشدار را هر طوری تنظیم کردم پخش نشد. چرا؟
Eslami
233 شنبه, 25 فروردین 1397 ساعت 13:34
Abasalt
چرا درگوشی من اذان پخش نمیشود tekno wx4pro. Android7
عدم پاسخگويي
232 جمعه, 24 فروردین 1397 ساعت 13:30
اميرناصح
عرض سلام
اينكه يك نفر در تشكيلات شما مسول پاسخگويي به مشكلات و سوالات مشتريانتان نيست،خلاف ادب و اصل مشتري مداريست. لطفا چاره اي كنيد. سپاس
باگ دارد و ویجت زشت
231 جمعه, 17 فروردین 1397 ساعت 19:26
بببب
این بعد پخش اذان پنجره اش نمی بنده تیکش رو فعال کردم و اندروید 6 دارم یه رخداد بعد پخش می خواد درست کار کنه
یه مشکل دیگه این ویدجته خیلی بی ریخته فلت باشه و چقدر مانده تا چیز نباشه فونتشم چرته خیلی ....... جای رویداد ها کمه البته خود رویداد ها هم کمه آخریشم آپدیت کردم یعنی 9
خیلی برام عجیبه بودن این باگ ها توی جاوا هم تقویم شما بود
عدم امکان آپديت کردن بادصبا
230 سه شنبه, 14 فروردین 1397 ساعت 19:00
محبی
با سلام
گوشی من Sony Xperia c3 هست اما نمیتوانم اپدیت ورژن جدید بادصبا رو نصب کنم
لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه؟
عدم بیصدا شدن گوشی بعد از پخش اذان
229 چهارشنبه, 08 فروردین 1397 ساعت 19:05
جعفر اژدری
سلام و وقت بخیر
ضمن تشکر از برنامه خوبتون، نحوه تنظیم گوشی جهت بیصدا شدن بعد از اذان رو، هر چی گشتم، پیدا نکردم.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

گوشی note8
مشکل در ساعت
228 شنبه, 04 فروردین 1397 ساعت 15:15
محمدحسن رحیمی
سلام
ویجت ساعت و اعلان تاریخ رو روی صفحه اوردم ولی تایمر نشونگر ساعت اصلا تکون نمی خوره مثلا اگه ساعت12:00 این ویجت رو اورده باشم پنج دقیقه بعد هم همین رو نشون می ده ساعت بالای خود گوشیم تکون می خوره ولی ساعت ویجت باصبا نه مدل گوشیم هم j5 2015هست ممنون
عدم نصب برنامه
227 پنجشنبه, 02 فروردین 1397 ساعت 08:22
امير ناصح
باسلام و تبريك سال نو و خدا قوت
بعد از آپديت كردن،برنامه نصب نميشود.بنحوي كه حتي برنامه رو آنيستال كردم و خواستم همون ورژن قديمي رو نصب كنم بازم نشد اصلا وقتي دكمه نصب ميزني هيچ اتفاقي نمي افته.
مدل گوشيم سوني زد5 اندرويدشم 7
ممنون ميشم راهنمايي كنيد. باتشكر
ایکون
226 پنجشنبه, 24 اسفند 1396 ساعت 14:22
علی محمدی هواوی
سلام من برنامه رو باز میکنم و تاریخ بالا نمایش داده میشه ولی بعد از بستن برنامه دو باره میره هواوی وای ۳
سلام وقتی من گوشی برنامه هاش را بسته میکنم بادصبا هم‌ بسته میشود گوشی j3 20a17
225 دوشنبه, 07 اسفند 1396 ساعت 19:35
حيات الله
سلام من مشکل را توضیح دادم
پاسخ مدیر :
تنظیمات گوشی
سه شنبه, 08 اسفند 1396 ساعت 08:48
رحیمیان
سلام کاربر گرامي

بر اساس مدل گوشي ها برنامه هاي مديريت نيرو ممکن است از کارکرد صحيح باصبا جلوگيري نمايند. بطور کلي با مراجعه به تنظيمات گوشي و بخش مديريت تلفن يا ذخيره باتري , مجوز اجراي بادصبا پس از خاموش شدن صفحه گوشي را فعال کنيد.
طبق تنظیمان زیر در گوشی انجام دهید. در صورت مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید. تلفن : 05136067323 (ساعات اداری)

سامسونگ اندرويد 7 مانند j7 2017 يا j7 pro
a) تنظيمات گوشي>device maintenance>بخش باتري>ذخيره نيرو خاموش و در ليست پايين همين بخش بادصبا غير فعال باشد.
اما در يکسري از گوشي هاي اندرويد 7 سامسونگ مانند J7 2016 اين روال متفاوت است و به روش زير بررسي کنيد:
b) تنظيمات گوشي> device maintenance > بخش باتري > unmonitored apps (برنامه هايي که بررسي نمي شوند) > در اين صفحه يا استفاده از گزينه ي اضافه کردن برنامه يا همان add apps, بادصبا را به اين ليست اضافه نماييد.

موفق باشید.
پخش نشدن mp3 من
224 دوشنبه, 07 اسفند 1396 ساعت 19:27
ibatazar
انتخابش میکنه ولی پخش نه نمی تونه زمانشم تشخیص بده فقط فایل گوشی واذان شما پخش می شه گوشی ایسوز لیزر زن فون 2
پاسخ مدیر :
انتخاب صدا
سه شنبه, 08 اسفند 1396 ساعت 08:51
رحیمیان
سلام,

کاربر گرامی؛ قبل از اينکه صوتي از داخل گوشي انتخاب کنيد, يک برنامه ي مديريت فايل نصب کنيد. (اين برنامه را مي توانيد با جستجوي کليد واژه ي "مديريت فايل" در مارکت هاي ايراني دريافت نماييد) سپس در بادصبا و در بخش انتخاب صوت بروي گزينه ي صداي گوشي بزنيد و برنامه ي مديريت فايل نصب شده را انتخاب کنيد. مسير فايل صوتي خود را طي نموده و آن را انتخاب نماييد.و تمام شما موفق شديد صوت دلخواه خود را به بادصبا اضافه کنيد. در صورت مشکل می توانید در ساعات اداری با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: 05136067323 (ساعات اداری)

موفق باشيد.
نمایش آیکون‌سی ساعت در نوار بالایی گوشی
223 شنبه, 05 اسفند 1396 ساعت 09:59
حسن صحت مند
با سلام و تشکر از نرم افزار عالی تون من چند سالی هست‌ که از این نام افزار استفاده میکنم اما یه مدتی هست که بعد از نصب برنامه آی گون ساعت در نوار بالایی گوشی نشون داده میشه و پاک هم نمیشه لطفا اگر راهکاری دارید بفرمایید
پاسخ مدیر :
پخش اذان
شنبه, 05 اسفند 1396 ساعت 11:20
رحیمیان
سلام

کاربر محترم, جهت پخش دقيق اذان از آلارم گوشي استفاده شده است. و با توجه به اينکه ما براي بهبود وضعيت محصول، کاربرد صحيح آن را در اولويت داريم و هنوز راه حلي براي اطمينان از اجراي کم نقص "بدون علامت آلارم" نيافتيم متاسفانه از شما خواهشمنديم اين مورد را تحمل بفرماييد.
لازم به ذکر است در صورت عدم تمايل به پخش اذان اين علامت حذف خواهد شد.
بديهي است در اولين فرصت که اين موضوع مرتفع گرديد نيز در جهت رفع آن اقدام خواهد شد.

موفق باشید.
سیاه شدن صفحه گوشی بعد از اجرای برنامه
222 سه شنبه, 01 اسفند 1396 ساعت 18:52
مصطفی سروش
باسلام من گوشی سامسونگ مدل A5 2017 دارم برنامه باد صبا روی گوشی نصب میشه ولی بعد از اجرا صفحه گوشی سیاه میشه لطفا راهنمایی بفرمایید .
پاسخ مدیر :
سیاه شدن صفحه گوشی بعد از اجرای برنامه
چهارشنبه, 02 اسفند 1396 ساعت 13:43
رحیمیان
سلام
کاربر محترم ضمن پوزش به دليل مورد بوجود آمده؛ جهت رفع اين مشکل لطفا نسخه بروز رساني بادصبا (ويرايش 8.9.2) را از سايت ما به نشاني badesaba.ir و يا مارکت هاي معتبر ايراني (کافه بازار , مايکت ... ) دريافت نماييد.
از همراهي شما سپاسگزاريم.
رفع مشکل سیاه شدن
221 سه شنبه, 01 اسفند 1396 ساعت 18:50
امیرجون
سلام
دوستان باید آپدیت کنید، این اولین باری نیست که ۱ اسفند همچین بلایی سر نرم‌افزار میاد. اگه گوشیتونو تنظیم کردید که اذان بگه، موقع پخش اذان به تنظیمات دسترسی پیدا می‌کنید و می‌تونید آپدیت کنید، و الا باید پاکش کنید و دوباره نصب کنید. من نیم ساعت پیش آپدیتش کردم.
موفق باشید
پاسخ مدیر :
رفع مشکل سیاه شدن
چهارشنبه, 02 اسفند 1396 ساعت 13:42
رحیمیان
سلام
کاربر محترم ضمن پوزش به دليل مورد بوجود آمده؛ جهت رفع اين مشکل لطفا نسخه بروز رساني بادصبا (ويرايش 8.9.2) را از سايت ما به نشاني badesaba.ir و يا مارکت هاي معتبر ايراني (کافه بازار , مايکت ... ) دريافت نماييد.
سیاه شدن
220 سه شنبه, 01 اسفند 1396 ساعت 18:03
پانیذ
از من چندروزه که اذان نمیگه تنظیماتش هم درسته.از امروزی دیگه کلا سیاه شد صفحه اش.
پاسخ مدیر :
سیاه شدن
چهارشنبه, 02 اسفند 1396 ساعت 13:41
رحیمیان
سلام
سیاه شدن
219 سه شنبه, 01 اسفند 1396 ساعت 09:42
امیرجون
سلام
واسه منم امروز صفحش سیاه شد، چرا؟
پاسخ مدیر :
سیاه شدن
چهارشنبه, 02 اسفند 1396 ساعت 13:40
رحیمیان
سلام
سياه شدن
218 سه شنبه, 01 اسفند 1396 ساعت 08:56
علي کاظم پوری
سلام امروز صبح كه برنامه رو باز. کردم کل صفحه سیاه میشه
پاسخ مدیر :
سياه شدن
چهارشنبه, 02 اسفند 1396 ساعت 13:39
رحیمیان
سلام
عدم نمایش تاریخ در نوتر وظیفه
217 جمعه, 27 بهمن 1396 ساعت 21:27
حسین حسین
با سلام.برنامه باد صبا رو نصب کردم ولی به جای تاریخ ، ایکون برنامه داخل نوار وظیفه نمایش داده میشه. چطور تاریخ رو اضافه کنم.مدل گوشی
Huawei honor 5x
پاسخ مدیر :
مشکل هواوی
شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 08:52
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از همراهی شما؛ کاربر محترم این مورد یک باگ نرم افزاری در گوشی های هواوی با اندروید 6 است و به بادصبا مرتبط نمیباشد.

موفق باشید.
216 جمعه, 27 بهمن 1396 ساعت 21:24
حسین حسین
huawei honor 5x
برا کامنت قبلی
215 جمعه, 27 بهمن 1396 ساعت 21:21
حسین حسین
با سلام.برنامه باد صبا رو نصب کردم ولی به جای تاریخ ، ایکون برنامه داخل نوار وظیفه نمایش داده میشه. چطور تاریخ رو اضافه کنم.مدل گوشی
عدم امکان نصب
214 جمعه, 27 بهمن 1396 ساعت 18:32
مممم
گوشی من سامسونگ جی سون هست. اپدیت جدید تقویم برای من نصب نمیشه. حتی اون رو حدف کردم و نسخه جدید اون رو دانلود کردم اما باز هم دکمه نصب برای من فعال نیست.
لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ مدیر :
عدم امکان نصب
شنبه, 28 بهمن 1396 ساعت 08:50
رحیمیان
سلام
کاربر محترم لطفا ابتدا به صفحه نصب بادصبا بروید. کلید recent apps گوشی را بزنید (برنامه هایی که اخیرا اجرا شده) تا برنامه های در حال اجرا لیست شود؛ حال از آنها مجدد صفحه ی نصب بادصبا را انتخاب نمایید. مشاهده می کنید گزینه ی نصب فعال است. در صورت نیاز میتوانید در ساعات اداری با تلفن ثابت 05136067323 تماس حاصل فرمایید.
تغیر شفافیت
213 پنجشنبه, 19 بهمن 1396 ساعت 20:42
مخمدی تیمور
با سلام چطور میشه شفافیت ویجتی که روی لاک اسکرین انداختیم رو تغیر داد

پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 21 بهمن 1396 ساعت 12:38
رحیمیان
سلام

کاربر محترم امکانی که اشاره کردید ویجت نمیباشد و صرفا نمایش نوار اعلان در صفحه قفل گوشی است که از ورژن اندروید 5 به بعد به این سیستم عامل (اندروید) افزوده شده است و از امکانات خود گوشی هاست.

موفق باشید.
تغیر شفافیت
212 پنجشنبه, 19 بهمن 1396 ساعت 20:40
مخمدی تیمور
با سلام چطور میشه شفافیت ویجتی که روی لاک اسکرین انداختیم رو تغیر داد

عدم نمایش روزهای تعطیل در تقدیم
211 شنبه, 14 بهمن 1396 ساعت 21:01
محمد عبداللهی
سلام. گوشی من s7 edge توی تقویم روزهایی رو که تعطیل هست رو با رنگ متفاوت نشون نمیده. چکار کنم ؟
پاسخ مدیر :
تنظیمات گوشی
یکشنبه, 15 بهمن 1396 ساعت 09:40
رحیمیان
سلام,

ضمن تشکر از همراهی شما؛ در بادصبا رنگ روزهاي تعطيل با رنگ قرمز متمايز شده است. در صورت عدم مشاهده، شما تنظيمات پيش فرض گوشي خود را تغيير داده ايد و اين مشکل به بادصبا مرتبط نبوده و به تنظيمات گوشي وابسته است. جهت رفع آن اگر گوشي سامسونگ است: تنظيمات خود گوشي > قابليت دسترسي > بينايي > گزينه ي "فونت با کنتراست بالا" را غير فعال کنيد.
در ساير گوشي ها تنظيمات گوشي > قابليت دسترسي > گزينه ي "فونت با کنتراست بالا" را غير فعال کنيد.

با تشکر
پخش نشدن اذان
210 جمعه, 06 بهمن 1396 ساعت 14:02
M.N
با سلام . مدل تلفن همراه من سامسونگ A9 هست و برای پخش اذان با مشکل مواجه هستم و زمانی ک صفحه تلفنم رو خاموش میکنم و حدودا ده دقیقه خاموش میمونه بعد از روشن کردن صفحه علامت تقویم و اذان از بالای گوشیم پاک شده واگه دوباره وارد برنامه نشم و اذان رو تنظیم نکنم اذان پخش نمیشه.
پاسخ مدیر :
تنظیمات
شنبه, 07 بهمن 1396 ساعت 08:47
رحیمیان
سلام کاربر گرامي اگر گزينه ي پخش اذان در بادصبا فعال است, عدم پخش آن به برنامه ارتباطي نداشته و به تنظيمات گوشي شما وابسته است.
بر اساس مدل گوشي ها برنامه هاي مديريت نيرو ممکن است از کارکرد صحيح باصبا جلوگيري نمايند. بطور کلي با مراجعه به تنظيمات گوشي و بخش مديريت تلفن يا ذخيره باتري , مجوز اجراي بادصبا پس از خاموش شدن صفحه گوشي را فعال کنيد. بطور مثال در برخی گوشی های سامسونگ تنظیمات زیر نیاز است.
1- تنظيمات گوشي > مدير هوشمند > باتري > حالت power saving mode و Ultra power saving mode را خاموش نماييد.
2- در بخش app power saving وارد DETAIL شويد و در بالاي صفحه گزينه on را به حالت off تغيير دهيد.
3- تنظيمات گوشي > برنامه ها > بادصبا > اعلان ها > تيک اعلان ها مجاز يا فعال شود.
در برخي گوشي ها مثل On5 يا A5 2016 علاوه بر تنظيمات ذکر شده در بخش مديريت ذخيره نيرو در بالا، شما بايد به بخش مدير هوشمند گوشي در ليست نرم افزار هاي خود(Smart Manager) رفته سپس در گزينه Ram را انتخاب کرده سپس در تب Auto Run Apps بادصبا در ليست پايين پيدا کرده سپس آنرا فعال نماييد.
در همين بخش بالاي صفحه گزينه Optimize Delayرا بزنيد سپس گزينه Do not Optimize را نيز لمس کنيد.
در صورت مشکل به پشتیبانی داخل برنامه بادصبا پیام ارسال کنید.
علت باز نشدن پیام ها
209 سه شنبه, 03 بهمن 1396 ساعت 21:25
عباس زارعی
با سلام
بخشید از وقتی که نسخه زمستانه نصب کرده ام پیام های ورودی باز نمی شوند.هنگامی که روی آیکون(پاکت پیام) کلیک می کنم به صفحه اول بر می گردد
پاسخ مدیر :
نسخه جدید ویرایش 8.9.1
پنجشنبه, 05 بهمن 1396 ساعت 09:43
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از توجه شما, جهت رفع مشکل در گوشی خود لطفا بروز رسانی جدید را دریافت و نصب کنید.
عدم پخش اذان
208 دوشنبه, 20 آذر 1396 ساعت 13:25
علی اکبر1362
با سلام و خسته نباشید من گوشی ام را عوض کردم ولی متاسفانه در گوشی جدیدم اذان پخش نمیشود باید چکار کنم لطفاً راهنمائی کنید ( گوشی بنده تکنو مدل CX ) میباشد باتشکر
پاسخ مدیر :
پشتیبانی
دوشنبه, 20 آذر 1396 ساعت 15:57
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامی جهت پخش اذان در بادصبا کافیست تیک اوقات شرعی در برنامه را فعال نمایید. توجه نمایید بطور کلی برنامه های "ذخیره نیرو" و یا "مدیر تلفن" در برخی گوشی ها ممکن است مانع پخش اذان باشند. با توجه به خاص بودن مدل دستگاه شما, در حال حاضر از تنظیمات آن اطلاعی به دست ما نرسیده است. اما برای سایر گوشی های رایج نکاتی در بخش سوالات متداول بادصبا درج شده که قطعا مطالعه آن به شما کمک میکند. جهت ورود به آن, آیکونی به شکل هدست را در صفحه اصلی برنامه لمس نمایید. در صورت ابهام لطفا در ساعات اداری با تلفن 05136067323 تماس بگیرید.

موفق باشید.
بادصبا
207 شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 21:54
سعید سعید
سلام ببخشید چکار کنم تاریخ بالای کوشیم مال بادصبا بگردده
پاسخ مدیر :
پشتیبانی
دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 13:56
رحیمیان
سلام,

عرض ادب و تشکر بابت نصب و توجه شما به این محصول، جهت بررسی به اطلاعات بیشتری نیاز است. لطفا به پشتیبانی داخل برنلامه پیام داده و اطلاعات تماس و مشکل را شرح دهید. جهت ورود به آن, آیکونی به شکل هدست را در صفحه اول اصلی برنامه لمس نموده و سپس از تب پشتیبانی پیام خود را ارسال نمایید.

موفق باشید.
مشکل گوشی ایسوس در برنامه باد صبا
206 جمعه, 26 آبان 1396 ساعت 18:09
امیر عطا
باسلام گوشی من ایسوس سلفی هست و من باد بارو نصب کردم ولی نه اذان میگه و نه تاریخش تغییر میکنه مثلا امروز ۳۰ ابان هست فردا باید ۳۱ باشه ولی تغییر نمیکنه و باید یک بار برنامه رو بازکنی تا تاریخش عوض شه نه از ورژن هست نه از برنامه چون من همرو فعال کردم ولی نمیشه واین شامل همه گوشی های ایسوس هست لطفا راهنمایی کنین
پاسخ مدیر :
پشتیبانی
شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 09:02
رحیمیان
سلام

کاربر عزیز جهت پیگیری به اطلاعات بیشتری نیاز است. لطفا به پشتیبانی داخل برنامه مشکل و اطلاعات تماس خود را ارسال نمایید و یا در ساعات اداری با تلفن 05136067323 تماس حاصل فرمایید.
پ ن: روش پیشنهادی برای بیان سوال و یا مشکل, پشتیبانی داخل خود برنامه است. جهت ورود به آن, آیکونی به شکل هدست را در صفحه اول اصلی برنامه لمس نموده و سپس از تب پشتیبانی پیام خود را ارسال نمایید.

موفق باشید.
مشکل در صفحه نمایش
205 شنبه, 20 آبان 1396 ساعت 15:25
علیرضا سیدی
سلام.من گوشیم هواوی p10 هستش و با برنامه مشکل پیدا کردم و تمام صفحه رو نمایش نمیده .البته گوشیو تازه خریدم و برنامه رو نصب کردم
گوشی قبلیم G700هواوی بود و مشکلی نداشتم
پاسخ مدیر :
پشتیبانی
یکشنبه, 21 آبان 1396 ساعت 12:38
رحیمیان
سلام

کاربر گرامی در این خصوص نیاز به دریافت اطلاعات کاملتری است. لطفا در ساعات اداری با پشتیبانی تماس بگیرید. و یا مشکل و اطلاعات تماس خود را به پشتیبانی داخل برنامه بادصبا ارسال کنید. جهت ورود به آن, آیکونی به شکل هدست را در صفحه اول اصلی برنامه لمس نموده و سپس از تب پشتیبانی پیام خود را ارسال نمایید
تلفن: 05136067323

موفق باشید.
پخش نشدن اذان
204 پنجشنبه, 18 آبان 1396 ساعت 02:45
lord552
چطور میشه وارد بخش استثناٸات phone manager گوشی هواوی شد ممنون
پاسخ مدیر :
پشتیبانی
شنبه, 20 آبان 1396 ساعت 09:11
رحیمیان
سلام

کاربر گرامی در این خصوص نیاز به دریافت اطلاعات کاملتری است. لطفا در ساعات اداری با پشتیبانی تماس بگیرید. و یا مشکل و اطلاعات تماس خود را به پشتیبانی داخل برنامه بادصبا ارسال کنید. جهت ورود به آن, آیکونی به شکل هدست را در صفحه اول اصلی برنامه لمس نموده و سپس از تب پشتیبانی پیام خود را ارسال نمایید

موفق باشید.
تنظیم یادآوذی
203 چهارشنبه, 17 آبان 1396 ساعت 18:43
مریمی
چگونگی استفاده از یادداشت و یادآوری رو کامل توضیح دهید
پاسخ مدیر :
پشتیبانی
شنبه, 20 آبان 1396 ساعت 09:00
رحیمیان
سلام

کاربر عزیز جهت ورود به بخش یادداشت و یاداور بروی ایکون زنگ در صفحه اصلی بزنید. در این صفحه میتوانید یادداشت مورد نظر را با انتخاب علامت + تعریف کنید. در صورت وجود مشکل در این خصوص با پشتیبانی تماس بگیرید.

موفق باشید.
رنگ ایام تعطیلی
202 شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 18:43
مهدی نوایی
باسلام خدمت شما،مشکل من این است که ایام تعطیلی رو با رنگ دیگه نشون نمیده، مدل گوشی من هم سونی زد است، لطفاً رهنمایی کنید
پاسخ مدیر :
رنگ ایام تعطیلی
یکشنبه, 07 آبان 1396 ساعت 09:11
رحیمیان
سلام,

در بادصبا رنگ روزهاي تعطيل با رنگ قرمز متمايز شده است. در صورت عدم مشاهده، شما تنظيمات پيش فرض گوشي خود را تغيير داده ايد و اين مشکل به بادصبا مرتبط نبوده و به تنظيمات گوشي وابسته است. جهت رفع آن اگر گوشي سامسونگ است: تنظيمات خود گوشي > قابليت دسترسي > بينايي > گزينه ي "فونت با کنتراست بالا" را غير فعال کنيد.

موفق باشید.
عدم نمایش تاریخ
201 چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 20:14
محمد طه
با سلام و خسته نباشید
من تا قبل از اینکه برنامه رو آپدیت کنم خوب بود ولی بعد از اون به هیچ عنوان تاریخ بالای گوشیم نشون نمیده حتی یبار برنامه رو حذف و نصب مجدد کردم افاقه نکرد!!! ممنون میشم راهنماییم کنید مدل گوشیم هوآوی p9light هست
پاسخ مدیر :
بادصبا
پنجشنبه, 27 مهر 1396 ساعت 08:57
رحیمیان
سلام

کاربر گرامی ضمن تشکر از نصب این برنامه, جهت بررسي نیاز به دریافت اطلاعات بيشتري است. لطفا در ساعات اداري با تلفن 05136067323 تماس حاصل فرموده و یا به پشتیبانی داخل بادصبا پیام ارسال کنید.

موفق باشید.
نگفتن اذان
200 سه شنبه, 04 مهر 1396 ساعت 18:34
امیر ارسلان
سلام خسته نباشید
گوشیم اذان نمیگه همه ی راهایی ک گفتید رو رفتم مثل مدیریت نیرو،غیرفعال کردن زمان اتوماتیک و ..... اما بازم اذان نمیگه..چرا؟؟
مدل گوشیم samsung on5 هستش...
با تسکر
پاسخ مدیر :
پخش اذان
پنجشنبه, 06 مهر 1396 ساعت 11:33
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامی جهت بررسی به اطلاعات بیشتری نیاز است. لطفا به پشتیبانی داخل برنامه بادصبا پیام دهید تا با شما تماس بگیریم.

موفق باشید.
پخش بی موقع هشدار قبل از اذان
199 شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 09:27
Farhad1991
با سلام خدمت ادمین و پشتیبان محترم
گوشی همسرم galaxy j7 prime است. چند وقته هشدار قبل از اذان حدودا نیم ساعت، بیست دقیقه قبل از اذان پخش میشود اما اذان دقیقا و به موقع پخش میشود. ممنون میشم راهنماییم کنید برای مرتفع کردن مشکل.
پخش بی موقع هشدار قبل از اذان
198 شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 09:26
Farhad1991
با سلام خدمت ادمین و پشتیبان محترم
گوشی همسرم galaxy j7 prime است. چند وقته هشدار قبل از اذان حدودا نیم ساعت، بیست دقیقه قبل از اذان پخش میشود اما اذان دقیقا و به موقع پخش میشود. ممنون میشم راهنماییم کنید برای مرتفع کردن مشکل.
پاسخ مدیر :
هشدار
یکشنبه, 12 شهریور 1396 ساعت 07:24
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از نصب این محصول، تنظیم زمان پخش هشدار اذان, میتواند توسط کاربر به دلخواه تنظیم شود. در صورت مشکل برای بررسی دقیق تر به پشتیبانی داخل خود برنامه پیام دهید.

با تشکر
اذان
197 چهارشنبه, 04 مرداد 1396 ساعت 19:56
faeze
گوشی من huawei G7 اذان صبح و ظهر پخش میشه اما اذان مغرب پخش نمیشه. حتی چندبار پاکش کردم و دوباره نصب کردم اما بازم نمیخونه. همه تنظیمات را هم انجام دادم اما بازم اذان مغرب پخش نمیشه
پاسخ مدیر :
پخش اذان
شنبه, 07 مرداد 1396 ساعت 11:03
رحیمیان
سلام,

کاربر عزيز جهت بررسی نیاز به اطلاعات بیشتری میباشد. پیشنهاد می شود ابتدا بخش سوالات متداول برنامه را مطالعه فرمایید. جهت دسترسي به اين بخش از صفحه اصلي تقويم آيکوني که به شکل هدست ميباشد لمس نماييد. اگر مشکل برطرف نشد لطفا با تلگرام ما ارتباط بگیرید و یا در ساعات اداری با تلفن 05136067323 تماس بگیرید.

با تشکر
تغییر نکردن موذن
196 پنجشنبه, 29 تیر 1396 ساعت 07:39
بب
هر کاری میکنم موذن تغییر نمیکنه
پاسخ مدیر :
تنظیمات
شنبه, 31 تیر 1396 ساعت 07:51
رحیمیان
سلام,

برای تغییر موذن کافیست وارد بادصبا شده و از منوی راست ابتدا وارد تنظیمات شده و سپس به بخش مدیریت اذان در برنامه مراجعه کنید. حال بروی نام موذن بزنید و از لیست موذنین انتخاب نمایید.
در صورت نیاز میتوانید با پشتیبانی جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
تلفن: 05136067323 (ساعات اداری)

موفق باشید.
سلام خسته نباشید
195 شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 19:12
4m+Hh
وقتی با گوشیم به کسی زنگ بزنم,,, بعد از پایان مکالمه یهو تقویم باد صبا اذان میگه..... بدون دلیل,,, نمیدونم چرا!!!؟ لطفا راهنمایی کنید :/ مرسی برای امکانات حتی برنامه. گوشیم هواوی
پاسخ مدیر :
سلام خسته نباشید
یکشنبه, 18 تیر 1396 ساعت 07:27
رحیمیان
سلام,

مطلب تست شده و چنین موردی مشاهده نگردید. بطور کلی برای اینکه صفحه پخش اذان در حافظه گوشی نماند و از آن خارج شوید میبایست با کلید بک گوشی این عمل انجام شود. در صورت نیاز می توانید با پشتیبانی تماس برقرار نمایید.
تلفن: 05136067323 (وقت اداری)

با تشکر
f.r
194 سه شنبه, 13 تیر 1396 ساعت 19:25
fereshte
سلام من گوشیم سامسونگه گلکسی ۷
تاریخ اصلا در بالای گوشیم نمیاد . چکار کنم؟
پاسخ مدیر :
نوار اعلان
چهارشنبه, 14 تیر 1396 ساعت 07:54
رحیمیان
سلام

اگر منظور شما نوار اعلان برنامه است مراحل زیر انجام شود.
ابتدا بررسی شود در بادصبا و بخش مدیریت برنامه؛ تیک نمایش نوار اعلان باید فعال باشد. اگر با این وجود بازهم نوار را ندارید مورد به تنظیمات گوشی شما مرتبط است که مانع اجرای نمایش نوار اعلان شده بنابراین به تنظيمات گوشي > برنامه ها > بادصبا > اعلان ها > مراجهع شود و تيک اعلان ها مجاز يا فعال شود.
پس از انجام یک بار وارد بادصبا شوید تا نوار اعلان اجرا شود.
برنامه
193 شنبه, 27 خرداد 1396 ساعت 04:25
Maede
سلام من وقتی برنامه ی بادصبارو نصب کردم الارم ساعت اومده بالای گوشیم
گوشیمj7
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 27 خرداد 1396 ساعت 08:30
رحیمیان
سلام,

در این خصوص در بخش سوالات متداول برنامه توضیح درج شده که پیشنهاد می شود آن بخش را کامل مطالعه فرمایید و در صورتیکه پاسخ مشکل خود را نیافتید پیام دهید.
با تغییرات ساختار اندروید ار نسخه 5 به بعد، جهت پخش دقیق اذان از آلارم گوشی استفاده شده است. و با توجه به اینکه ما برای بهبود وضعیت محصول، کاربرد صحیح آن را در اولویت داریم و هنوز راه حلی برای اطمینان از اجرای کم نقص "بدون علامت آلارم" نیافتیم متاسفانه از شما خواهشمندیم این مورد را تحمل بفرمایید.
لازم به ذکر است در صورت عدم تمایل به پخش اذان این علامت حذف خواهد شد.
بدیهی است در اولین فرصت که این موضوع مرتفع گردید نیز در جهت رفع آن اقدام خواهد شد.

با تشکر
پخش نشدن اذان
192 چهارشنبه, 10 خرداد 1396 ساعت 12:23
مومن هروی
باعرض سلام.روی گوشی قبلی بادصبا پخش وآپدیت میشد اما در این گوشیم نه پخش میشه و نه آپدیت.ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 10 خرداد 1396 ساعت 13:07
رحیمیان
سلام

جهت دریافت آخرین نسخه کافیست از صفحه اصلی همین سایت اقدام به دریافت و نصب بادصبا در گوشی نمایید.
جهت پخش اذان در بادصبا تنها تنظيم مکان و فعال بودن تيک اوقات شرعي کافيست. اما در اغلب گوشي ها بخشي بعنوان بهينه سازي وجود دارد که در صورت عدم آشنايي شما مي تواند مانع اجراي برنامه ها شود که در مورد بادصبا منجر به توقف ويجت، عدم پخش اذان و ... خواهد بود. دراين خصوص در بخش سوالات متداول داخل خود برنامه ي بادصبا توضيحات کاملي درج شده است. جهت دسترسي به اين بخش از صفحه اصلي تقويم آيکوني که به شکل هدست ميباشد لمس نموده سپس بخش پخش اذان > و سوال "چرا در گوشي من اذان پخش نمي گردد" را بطور کامل مطالعه نماييد. (پيشنهاد مي شود بطور کلي تمام سوالات اين بخش را مطالعه نماييد چراکه ميتونه براي شما بسيار کاربردي باشه)

موفق باشید.
ربنا
191 جمعه, 05 خرداد 1396 ساعت 16:50
amir.r
سلام چگونه ربنا برنامه را فعال کنیم
پاسخ مدیر :
ربنا
شنبه, 06 خرداد 1396 ساعت 13:53
رحیمیان
سلام

تنظیمات برنامه > مدیریت اذان > پیشرفته > اذان مغرب را انتخاب و ربنا را فعال کنید
انصاری
190 جمعه, 05 خرداد 1396 ساعت 16:35
انصاری
سلام
چجوری میشه در start manage باد صبارو به فهرست استثنائات اضافه کنم
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 06 خرداد 1396 ساعت 13:54
رحیمیان
سلام

با توجه به تغییرات در نسخه های مختلف اطلاعی از نحوه دقیق این مطلب نداریم. لطفا حتما نسخه رمضان را دریافت نمایید در این خصوص تغییراتی در برنامه لحاظ شده است.
پاک شدن اطلاعات
189 سه شنبه, 02 خرداد 1396 ساعت 22:23
علی مسافر
چندین سال است که از برنامه استفاده میکنم ولی بدون دلیل یادداشت های چندین ساله من پاک شده است. از هیچ برنامه ای مثل clean master هم استفاده نکرده ام. چه باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟
به شدت به آنها نیاز دارم
پاسخ مدیر :
یادداشت و یاداوری
چهارشنبه, 03 خرداد 1396 ساعت 08:57
رحیمیان
با سلام و ضمن تشکر ازتوجه شما به اين محصول؛
برنامه هاي بهينه سازي گوشي (از معروف ترين آنها برنامه ي Clean Master و يا برنامه ي مدير هوشمند (Smart Manager) در گوشي هاي سامسونگ و يا آنتي ويروس 360 اينترنت سکيوريتي و . . . ) ميتوانند يادداشت ها و اذان هاي دانلود شده را پاک کنند. جهت جلوگيري ميبايست بادصبا را به فهرست اسثثنائات آنها اضافه کنيد. بطور مثال در برنامه ي کلين مستر کافيست پس از اتمام جستجوي فايل هاي junk بادصبا را در ليست پيدا نموده و لمس را روي آن نگه داريد؛ سپس با انتخاب add to ignore List ميتوانيد بادصبا را به فهرست استثنائات اين برنامه اضافه کنيد.

مهم: براي بخش يادداشت و يادآوري امکان بک آپ گيري در آخرين نسخه بادصبا (ويرايش 8.3 به بعد) اضافه شده که پيشنهاد مي گردد استفاده نماييد.

پيروز باشيد.
پاک شدن یادداشت ها
188 چهارشنبه, 23 فروردین 1396 ساعت 17:14
سید علی بنی هاشم
باسلام
گوشی گلکسی اس 7 اج دارم . امروز برای دومین بار تمامی یادداشتها و یادآوری ها که با زحمت تا یک ماه آینده تنظیم کرده بودم، ناپدید شد !!
واقعا شوکه شدم ! چرا باید همچین اتفاقی بیفته ؟؟
پاسخ مدیر :
سوالات متداول
پنجشنبه, 24 فروردین 1396 ساعت 11:30
رحیمیان
سلام

ابتدا چه خب بود بخش سوالات متداول را مطالعه می کردید .
همانطور که در سوالات متداول توضيح داده شده صوت اذان و يا هشداري دانلود شده و يادداشت و يادآوري هاي ثبت شده در پوشه اي بنام بادصبا ذخيره مي شود.
(خود اين پوشه در حافظه داخلي و در پوشه ديگري بنام mth_app قرار دارد )
حافظه داخلي > mth_app > بادصبا
برنامه هاي بهينه سازي گوشي (از معروف ترين آنها برنامه ي Clean Master و يا برنامه ي مدير هوشمند در گوشي هاي سامسونگ و يا 360 اينترنت سکيوريتي و . . . ) ميتوانند يادداشت ها و اذان هاي دانلود شده را پاک کنند. جهت جلوگيري ميبايست اين برنامه ها را غير فعال و يا بادصبا را به فهرست اسثثنائات آنها اضافه کنيد.
بطور نمونه در برنامه ي Clean Master کافيست پس از اتمام جستجوي فايل هاي junk بادصبا را در ليست پيدا نموده و لمس را روي آن نگه داريد سپس با انتخاب add to ignore List ميتوانيد بادصبا را به استثنائات اين برنامه اضافه کنيد.

ضمنا براي بخش يادداشت و يادآوري امکان بک آپ گيري در آخرين نسخه بادصبا اضافه شده که پيشنهاد مي گردد استفاده نماييد.
پنهان نشدن برنامه در جاوا
187 سه شنبه, 22 فروردین 1396 ساعت 14:44
مهم
سلام مدل گوشی من lg t375 هست و وقتی گزینه پنهان سازی رو میزنم اتفاقی نمیفته
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 23 فروردین 1396 ساعت 08:35
رحیمیان
سلام

گوشی شما از این گزینه پشتیبانی نمیکند. ضمن اینکه این شرکت در زمینه جاوا دیگر فعالیتی ندارد.
موفغق باشید.
محمد
186 یکشنبه, 20 فروردین 1396 ساعت 11:25
مُرَکب
سلام. در هوآوی p8 در نوار وضعیت تاریخ نمیاد و اذان پخش نمیشه
پاسخ مدیر :
سوالات متداول مطالعه شود
دوشنبه, 21 فروردین 1396 ساعت 08:23
رحیمیان
سلام

براي پخش اذان در بادصبا تنها تنظيم شهر و فعال کردن تيک اوقات شرعي کافيست.
اما در اغلب گوشي ها بخشي بعنوان بهينه سازي وجود دارد که در صورت عدم تنظیم کاربر مي تواند مانع اجراي برنامه ها شود.
هواوي:
ابتدا به تنظيمات گوشي > تنظيمات پيشرفته > مدير باتري برويد و تنظيمات زير را انجام دهيد:
1- در بخش "حالت نيرو" آيتم کارايي را انتخاب کنيد.
2- در بخش "برنامه هاي محافظت شده" بادصبا را در ليست برنامه ها يافته و فعال کنيد.
3- سپس مجددا به تنظيمات گوشي > پانل اعلان و نوار وضعيت > مرکز اعلان رفته از ليست برنامه ها بادصبا را يافته لمس کنيد و در صفحه ي باز شده تمام تيک ها را روشن نماييد.
لازم به ذکر است این مطالب در بخش سوالات متداول برنامه بطور کاملتری درج شده است.
هاوایی پی 9لایت
185 شنبه, 12 فروردین 1396 ساعت 14:38
محمد4214
سلام.چرا نرم افزار باد صبا در هاوایی پی 9لایت در اعلان و نواز وضعیت بجای تاریخ، ایکون برنامه نشون میده؟؟
پاسخ مدیر :
بادصبا
دوشنبه, 14 فروردین 1396 ساعت 09:36
رحیمیان
سلام

با توجه به بررسی انجام شده در این خصوص ، مشکل بوجود آمده از بروز رسانی جدید هواوی بوده و به بادصبا مرنبط نمیباشد. متاسفانه تا کنون راهکاری برای رفع آن ارائه نشده است.

موفق باشید.
دانلود
184 جمعه, 11 فروردین 1396 ساعت 05:52
م ج کارگر
سلام هرچه ازصوت دعاها را دانلود میکنم تو پوشه اصلی نمیرود لطفا آدرس پوشه اصلی در گوشی سامسونگ جی 5 راتوضیح دهیدممنون
پاسخ مدیر :
بادصبا
دوشنبه, 14 فروردین 1396 ساعت 09:04
رحیمیان
سلام

اگر منظور شما برنامه بادصبا است مسیر دانلود: حافظه داخلی > mth_app > بادصبا است.
دانلود نیز از طریق خود برنامه قابل انجام است و مسیر دیگری برای ان قابل تعریف نمی باشد. بنابراین در صورت مشکل انرا با جزییات کاملتری شرح داده و یا تماس بگیرید.

موفق باشید.
ویجت باد صبا فعال نمی شود.
183 جمعه, 20 اسفند 1395 ساعت 13:24
رفیعی
ویجت باد صبا قبلاً به روزرسانی می کردم ویجا میامد ولی بعد که به روزرسانی کردم دیگر نیامد. لطفاًً راهنمایی کنید. مودل گوشی من اندوید Oppo neo 5 هست. با تشکّر
تاریخ موبایلم عوض نمیشود
182 شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 12:58
fatemeh_kh
از وقتی باد صبا رو نصب کردم تاریخ گوشیمو برو رو 25 فوریه 2017 تاریخ درستی هم هست ولی گوشی من تاریخش باید رو سپتامبر باشه هرچی میبرم رو سپتامبر باز میاد رو فوریه لطفا یکی کمکم کنه باد صبا هم حذف کردم ولی درست نمیشه موبایلمم j7 2015 هست
پاسخ مدیر :
تاریخ
شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 14:57
رحیمیان
سلام

کاربر عزیز برای داشتن تاریخ صحیح در بادصبا نیاز است تاریخ و ساعت گوشی را با فرمت میلادی و صحیح وارد نمایید. در صورت مشکلی دیگر با پشتیبانی ارتباط بگیرید.
تلفن:05136067323
موفق باشید.
بعضی مواقع اذان پخش نمی شود
181 پنجشنبه, 16 دی 1395 ساعت 10:26
علی عرفانی
سلام گوشی من سامسونگ جی 5 می باشد و بعضی اوقات اذان پخش نمی کند البته نرم افزار شمیم یاس را هم نصب کردم اون هم همینطور عمل کرد اولش خوبه اما در ادامه دچار مشکل میشه ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ مدیر :
پخش اذان
پنجشنبه, 16 دی 1395 ساعت 13:58
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از توجه شما برای پخش اذان در گوشی های سامسونگ همانطور که در سوالات متداول برنامه توضیح دادیم در تنظیمات گوشی > (مدير هوشمند) > (باتري) > (حالت ذخيره نيرو) و (ذخيره نيرو پيشرفته) را خاموش نماييد.
ضمنا برنامه هاي بهينه سازي (معروفترین آن cleanmaster)مي توانند کنترل گوشي شما را بدست گرفته و روي بادصبا نيز تاثيراتي مانند: توقف ويجت - توقف پخش اذان، داشته باشند.
جهت رفع آن، بادصبا را به بخش استثنائات این گونه برنامه ها بیفزایید.
در صورت نیاز به توضیحات بیشتر میتوانید در ساعات اداری با پشتیبانی تماس بگیرید.

موفق باشید.
عدم نمایش تاریخ در نوار اعلان
180 یکشنبه, 14 آذر 1395 ساعت 14:41
گل رز
سلام
گوشی من هواوی p9 لایت هستش، در نوار اعلان به جای نمایش تاریخ، آیکون برنامه رو نشون میده،در همه تنظیمات گوشی و برنامه هم چک کردم ،تیک نمایش اعلان فعال است.
ممنونم
پاسخ مدیر :
بادصبا
دوشنبه, 15 آذر 1395 ساعت 08:32
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر این مورد در حال بررسی خواهد بود. لطفا اطلاعات تماس و گوشی را به پشتیبانی داخل خود برنامه ارسال نمایید.

موفق باشید.
باد صبا
179 شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 00:30
علی تنها
سلام.باد صبا رو نوار اعلان گوشی من تاریخ رو نشون نمیده و بجاش عکس نانو شده باد صبا رو میارع.گوشیمم هوآوی هس.لطفا راهنماییم کنیت.یا علی
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 10:51
رحیمیان
با سلام

کاربر گرامی ضمن تشکر از نصب این محصول، جهت بررسی مورد، اطلاعات تماس و گوشی خود را به بخش پشتیبانی داخل برنامه ی بادصبا اعلان نمایید.
پخش نکردن اذان
178 دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 00:46
احمدیان
با سلام مدل گوشی من هواوی p8 اصلا اذان پخش نمی کنه ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ مدیر :
سوالات متداول
دوشنبه, 03 آبان 1395 ساعت 08:39
رحیمیان
کاربر گرامی سلام

کاربر ارجمند، جهت رفع مشکل پخش نشدن اذان در گوشي هاي هواوی همانطور که در بخش سوالات متداول داخل برنامه نيز توضيح داديم روال زير طي شود:

تنظيمات گوشي > ذخيره نيرو > برنامه هاي محافظت شده > بادصبا فعال يا تيک دار شود. در برخي مدل ها نيز با گزينه MANUAALY ADD اضافه شود.

براي مشکل نداشتن نوار اعلان: اگر در تنظيمات بادصبا > مديريت برنامه > مديريت نوار اعلان > تيک نمايش نوار اعلان فعال است ولي همچنان اين نوار را نداريد، مورد مربوط به تنظيمات گوشي شما ميباشد، بنابراين روال زير انجام شود:
تنظيمات گوشي > برنامه ها > باد صبا > تيک گزينه ي "نمايش اعلان ها" را فعال نماييد.

موفق باشید.
مشکل
177 یکشنبه, 02 آبان 1395 ساعت 17:43
محمد رضا حمید
سلام موذن هایی که دانلود می کنم پاک میشن.من مدل گوشیم نوت ۵ سامسونگ هستش و smart manager جایی برای اضافه کردن ندارد. لطفا راهنمایی کنید
پاسخ مدیر :
اذان
سه شنبه, 04 آبان 1395 ساعت 09:39
رحیمیان
کاربر گرامی سلام

در این مورد در حال بررسی و پیگیری در جهت راهکاری جامع برای تمام گوشی ها میباشیم.

موفق باشید.
مشکل نمایش روزهای تعطیل
176 پنجشنبه, 29 مهر 1395 ساعت 19:35
مهرداد بابایی پور
سلام و خسته نباشید و تبریک و تشکر به خاطر نرم افزار فوق العادتون.
مشکل من اینه که تقویم روزهای تعطیل رو قرمز نمایش نمیده و مثل مابقی روزها مشکیه.گوشیمم Sony Xperia C5
ممنون میشم اگه مشکلم رو حل کنید.
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 01 آبان 1395 ساعت 09:22
رحیمیان
با سلام؛

لطفا تقویم پیش فرض (تقویم گوگل) گوشی خود را جهت این مطلب بررسی و نتیجه را به همراه یک اسکرین شات به ایمیل شرکت اطلاع دهید.

ایمیل پشتیبانی: support@mth-co.ir

موفق باشید.
بادصبا
175 پنجشنبه, 15 مهر 1395 ساعت 11:49
رجبی
سلام وقت بخیر
تمام تنظیمات انجام شده در کوشی من اما زمانیکه صفحه نمایش قفل اذان نمیده
دلیل آن چیست؟
مدل گوشی من اکسپریا c میباشد
پاسخ مدیر :
بادصبا
دوشنبه, 19 مهر 1395 ساعت 11:34
رحیمیان
با سلام

بخش مدیریت نیرو در گوشی سونی، مانع اجرای اذان در بادصبا میباشد. جهت عدم تاثیرگذاری این بخش روال زیر را طی نمایید.
تنظیمات گوشی > مدیریت نیرو > بخش Stamina را خاموش نمایید.
ضمنا اگر نیاز به stamina دارید در همین بخش میتوانید باد صبا را به استثنائات آن بیفزایید.

موفق باشید.
باد صبا جاوا
174 جمعه, 22 مرداد 1395 ساعت 09:05
گوشی من مدل جاوا هست وقتی صفحه روشنه یه چیزی به انگلیسی مینویسه اگر بله رو بزنی اذان میگه اگه صفحه خاموش باشه اذان نمیگهلطفا راهنمایی کنید
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 23 مرداد 1395 ساعت 10:27
رحیمیان
با سلام

لطفا نوع و مدل گوشی خود را اعلان نمایید.

تلگرام پشتیبانی: telegram.me/mojehamrah
مدیریت اذان برای نسخه جاوا
173 چهارشنبه, 20 مرداد 1395 ساعت 15:26
مهدی پاسبان
باسلام وخسته نباشید می خواستم بپرسم چرا برای نسخه جاوا اذان پخش نمی شود؟ من گزینه پنهان سازی رازدم اما هیچ اتفاقی نیافتاد. چگونه واز کجا مدل گوشی ام را اعلان کنم؟لطفا راهنمایی ام کنید. با تشکر
پاسخ مدیر :
اذان
شنبه, 23 مرداد 1395 ساعت 10:24
رحیمیان
با سلام

تلگرام پشتیبانی: telegram.me/mojehamrah
باد صبا جاوا
172 دوشنبه, 18 مرداد 1395 ساعت 08:21
یا حسین
باد صبای من نسخه چاوا هست من ساعت جاری رو دقیق میزنم ولی اذان چند دقیقه دور تر گفته میشه مشکل چیه؟
پاسخ مدیر :
باد صبا جاوا
دوشنبه, 18 مرداد 1395 ساعت 10:07
رحیمیان
با سلام؛

بدلیل محدودیت های جاوا ممکن است در برخی شهرها اختلاف دو یا سه دقیه ای وجود داشته باشد.
چرا باد صبا برای نسخه جاوا اذان نمیگوید؟
171 دوشنبه, 18 مرداد 1395 ساعت 06:43
ممنون از برنامه بسیار عالی و خوبتون من در باد صبا نسخه جاواگزینه ی پنهان سازی را زدم اما باز هم نشد میشه راهنمای کاملش رو بنویسید؟
پاسخ مدیر :
باد صبا
دوشنبه, 18 مرداد 1395 ساعت 10:08
رحیمیان
با سلام؛

لطفا نوع و مدل گوشی را اعلان نمایید.
چرا باد صبا برای نسخه جاوا اذان نمیگوید؟
170 یکشنبه, 17 مرداد 1395 ساعت 07:23
من چه کار کنم که باد صبا برای نسخه جاوا اذان بگوید ؟
پاسخ مدیر :
پخش اذان
یکشنبه, 17 مرداد 1395 ساعت 10:36
رحیمیان
سلام

جهت پخش اذان میبایست از برنامه خارج نشده و گزینه ی "پنهان سازی" رابزنید.
سوال دارم:-)
169 سه شنبه, 05 مرداد 1395 ساعت 18:40
لیلا گلی
سلام
چطوری میتونم موذن برنامه باد صبا رو عوض کنم؟
پاسخ مدیر :
موذن
چهارشنبه, 06 مرداد 1395 ساعت 09:23
رحیمیان
با سلام؛

کافیست به بخش مدیریت اذان بروید. در این بخش میتوان به تفکیک برای هر وقت شرعی موذن دلخواه خود را تعریف نمایید.
پخش خودکار اذان
168 شنبه, 26 تیر 1395 ساعت 08:44
بادصبا
سلام چرا اذان خودکار در زمان مقرر پخش نمی شه
راهنماییم کنید
با تشکر
پاسخ مدیر :
پخش اذان
یکشنبه, 27 تیر 1395 ساعت 08:12
رحیمیان
سلام؛

بادصبا
167 شنبه, 26 تیر 1395 ساعت 08:42
کامپیوتر
سلام من همه این مراحل رو ظی کردم ولی خودکار اذان را پخش نمی کند
راهنماییم کنید.
پاسخ مدیر :
پخش اذان
یکشنبه, 27 تیر 1395 ساعت 08:14
رحیمیان
سلام؛

لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.
سوال
166 شنبه, 19 تیر 1395 ساعت 23:37
بی لی
سلام من چطوری میتونم اون آرم باد صبا بالای گوشیم بردارم؟
پاسخ مدیر :
سوال
سه شنبه, 22 تیر 1395 ساعت 11:49
رحیمیان
سلام

لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید تا مورد بررسی شود.
تلــفن: 05136067323
حذف صدای شجریان
165 چهارشنبه, 19 خرداد 1395 ساعت 07:38
111
لطفا به خاطر احترام به ارزشهای اسلامی ربنای شجریان را از برنامه حذف کنید
123
164 چهارشنبه, 19 خرداد 1395 ساعت 07:36
343
لطفا به خاطر احترام به ارزشهای اسلامی ربنای شجریان را از برنامه حذف کنید
طریقه انتخاب اختلاف ساعت
163 دوشنبه, 17 خرداد 1395 ساعت 02:13
باقر اکبری
من در کشور اتریش شهر و ینرنشتات زندگی میکنم بعد از انتخاب شهر وطوالبلدوعرضالبلد اختلاف ساعت را چگونه انتخاب کنم؟یعنی اختلاف ساعت اینجا چند است؟
پاسخ مدیر :
باد صبا
سه شنبه, 18 خرداد 1395 ساعت 12:01
رحیمیان
سلام

ضمن تشکر از توجه شما، برای داشتن اوقات شرعی شهر خود در برنامه کافیست از لیست شهرها آن را انتخاب نمایید. در صورت مشاهده ی اختلاف شهر تنظيم شده روي دستگاه خود به همراه اوقات شرعي کامل يک روز را به همراه نام، مدل و نسخه آندرويد گوشي و نسخه بادصبا را براي ایمیل پشتیبانی ارسال کنيد.
ایمیل: support@mth-co.ir
پیروز باشید.
یادآوری ها
162 شنبه, 15 خرداد 1395 ساعت 00:15
حسین هاشمی
باسلام
من وقتی یک یادآوری می نویسم ثبت می شه،اما بعد که می رم تو ویجت باد صبا قسمت
پایین سمت راست رو که می زنم یادآوری پیدا نمی شه.تبلتم هم lenovo هست.
باید چی کار کنم؟

باتشکر
پاسخ مدیر :
یادآوری ها
دوشنبه, 17 خرداد 1395 ساعت 07:51
رحیمیان
سلام

ویجت؛ یاد اوری مربوط به روز جاری را نمایش می دهد. در نسخه ی 7.1.5 ویجت های متنوعی قرار دارد شما میتوانید از ویجت مربوط به یااوری نیز استفاده نمایید.
پیروز باشید.
اذان گفتن
161 جمعه, 14 خرداد 1395 ساعت 16:02
حسین هاشمی
باسلام و احترام.
من تمام تنظیمات باد صبا رو چک کردم اما نمی دونم چرا وقتی می خواد اذان بگه نمی گه تا
وقتی که برم تو تبلتم و رمز تبلتم رو بزنم اون وقت باید اون عکس بلند گو پایین سمت
چپ رو بزنم تا صداش پخش بشه .مدل تبلتم هم lenovoهست.باید چی کار کنم؟

باتشکر
پاسخ مدیر :
باد صبا
دوشنبه, 17 خرداد 1395 ساعت 07:46
رحیمیان
با سلام

جهت پخش اذان در حالت بیصدا مسیر زیر طی شود:
تنظیمات باد صبا>مدیریت اذان>تیک پخش در حالت بیصدا فعال شود.
پیروز باشید.
پیام اتصال به وای فای
160 جمعه, 07 خرداد 1395 ساعت 09:23
پرفسور
باسلام
من هر وقت به وایفای وصل میشم از برنامه برایم پیام میاد چطور میتونم از دریافت این پیام جلوگیری کنم؟
پاسخ مدیر :
اطلاعیه
یکشنبه, 09 خرداد 1395 ساعت 09:42
رحیمیان
سلام و احترام؛
با ورود به بخش اطلاعیه ها در باد صبا، میتوانید در تنظیمات آن، دریافت اطلاعیه ها را با تفکیک موضوع فعال و یا غیر فعال نمایید.

پایدار باشید.
مشکل آرم ساعت
159 شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 11:26
حمید س
با سلام
بعد از نصب نسخه 7.1.5 آرم ساعت تو قسمت تسکبار بغل آرم وای فای میاد و هر کاری میکنم نمیره درصورتی که هیچ زنگی یا هشدار تنظیم شده ای ندارم و فقط بعد از حذف کردن برنامه درست میشه چیکار باید بکنم ؟
با تشکر
پاسخ مدیر :
آلارم
دوشنبه, 03 خرداد 1395 ساعت 08:38
مرتضی ذبیحی
با سلام;

علامت الارم مشکل در برنامه نبوده و در حال حاضر در اندرويد 5 و بالاتر جهت پخش دقيق اذان از آلارم گوشي استفاده شده است. اهتمام به پخش دقيق اذان و ايجاد تسهيلات براي نمازگزاران از اولويت هاي اصلي گروه موج همراه بوده و در اين راستا اين گروه همواره در حال تحقيق و توسعه مي باشد.(همچنين در صورت غير فعال نمودن تمام هشدارها و اذان ها اين نماد حذف خواهد شد.)

پیروز باشید.
رنگی نبودن روزهای تعطیل
158 پنجشنبه, 23 اردیبهشت 1395 ساعت 21:40
سلامتی
سلام. وتشکر از برنامه خوبتون.
تقویم من روزهای تعطیل رو مثل بقیه روز ها نشون میده و قرمز نیست.تنظیمات رو هم چک کردم.اثر نداشت.
پاسخ مدیر :
رنگی نبودن روزهای تعطیل
یکشنبه, 26 اردیبهشت 1395 ساعت 12:32
رحیمیان
با سلام؛

لطفا در صورت امکان اسکرین شات از مطلب را به ایمیل پشتیبانی ارسال نمایید.
support@mth-co.ir

پیروز باشید.
ایراد دانلود
157 جمعه, 17 اردیبهشت 1395 ساعت 22:58
احمد هستم
باسلام.یه سوال
هرچی دعا ها واذانهای موجود در باد صبا را دانلود میکنم بعد از دو سه روز بازهم به پیش فرض برگشته و باید دوباره دانلود شود علت چیست؟
پاسخ مدیر :
باد صبا
شنبه, 18 اردیبهشت 1395 ساعت 10:52
رحیمیان
با سلام،

- اين مورد به برخي برنامه هاي مديريت حافظه و رم نصب شده در گوشي کاربر مربوط ميشود.
نرم افزارهايي مانند برنامه ي CleanMasrter و يا نرم افزارهاي مشابه با آن اقدام به پاک کردن فايل هاي ديتاي برنامه هاي ديگر (نصب شده بروي دستگاه کاربر) مي نمايند ، جهت جلوگيري از اين مورد حتما آشنايي لازم در کار با اين نرم ها را داشته باشيد تا پوشه هايي که نياز هست پاک نکنند ؛ بطور مثال در برنامه ي cleanMaster پس از اتمام جستجوي فايل هاي junk ، ليستي از فايلهاي شناسايي شده را نشان ميدهد ، در اين قسمت فايل هاي مربوط به بادصبا را در ليست پيدا کرده و به استثنائات يا ignore List اضافه نماييد.

پيروز باشيد.
از کار افتادن ویجت
156 سه شنبه, 31 فروردین 1395 ساعت 09:32
nasim
با سلام
بعد از آپدیت cleanmaster ویجت بادصبا از کار افتاده. چطور میشه مشکل رد حل کرد؟
پاسخ مدیر :
ویجت
سه شنبه, 31 فروردین 1395 ساعت 12:20
رحیمیان
با سلام؛

در ويرايش 7 بادصبا با توجه به تغييرات اعمال شده در بخش ويجت در برخي گوشي ها ساعت ويجت متوقف مي شود. در ويرايش 7.1.5 که موج همراه منتشر کرد اين مشکل با اعمال تغييراتي در بخش ويجت برطرف شده است.
کاربراني که از ويرايش 7.1.5 استفاده مي کنند و مشکل آن ها هنوز برطرف نشده براي رفع اين مشکل مي بايست ابتدا ويجت را حذف و پس از خاموش و روشن کردن گوشي، مجددا ويجت را روي صفحه ي اصلي گوشي خود قرار دهند.

پیروز باشید.
عمل نکردن باد صبا به واسطه تقویم گوشی
155 شنبه, 28 فروردین 1395 ساعت 17:27
م.عسگری
سلام.مدل گوشیه من هواوی لایته.نکاتی رو که گفته بودین در جواب نفر دیگه انجام دادم اما بازم تقویم گوشی اجازه عمل کردن به باد صبا رو نمیده.نمیدونم چکار کنم درصورتیکه پخش اذان برام خیلی مهمه.هم تقویمم رو فعال کردم هم نکات شما رو انجام دادم بخش یاداوری هم کار نمیکنه
پاسخ مدیر :
عمل نکردن باد صبا به واسطه تقویم گوشی
یکشنبه, 29 فروردین 1395 ساعت 10:55
رحیمیان
با سلام؛

ابتدا تقاضامنديم کاربران گرامي بخش سوالات متداول برنامه ي باد صبا را مطالعه نمايند چرا که بسياري از سوالات رايج گردآوري و پاسخ داده شده است؛ در صورت حل نشدن مشکل با واحد پشتيباني تماس بگيريد.
تلفن: 05136067323 (8:30 الي 14:30)

پيروز باشيد.
درج رویداد در گوشی شما غیر فعال شده
154 چهارشنبه, 25 فروردین 1395 ساعت 11:08
رحیم جلالی
سلام . من واقعا عذرخواهم میدونم این ارتباطی به شما نداره و مشکل منه که تنظیمات گوشیمو بلد نیستم. گلکسی اس 4 با اندروید 5 دارم تقویم خود گوشی و تمام تنظیمات رو شخم زدم پیدا نکردم گزینه فعال سازی رو. تقویم خود گوشی هم نمیشه رویداد تنظیم کرد ارور میده .
میخواستم ببینم شما تنظیمات سامسونگ اس 4 رو میدونید از کجا باید فعالش کنم.؟ خیلی گشتم و سر چ کردم به برنامه هم نیاز مبرم دارم. چون دیدم تنظیمات سونی رو تو نظرات گفته بودید گفتم شاید سامسونگ رو هم بدونید
ممنون
پاسخ مدیر :
باد صبا
پنجشنبه, 26 فروردین 1395 ساعت 08:02
رحیمیان
با سلام

اگر منظور شما گزینه روشن کردن سینک تقویم میباشد در گوشی اس 4 با اندروید 5 مسیر زیر طی شود:
ابتدا تقویم پیش فرض گوشی باز شود سپس با استفاده از کلید لمسی گوشی(کلید منوی اندروید) وارد بخش تقویم ها شوید. در این بخش میتوانید رویدادهای تنظیم شده رو با ایمیل و یا تلفن سینک کنید.

موفق باشید.
مشکل ویجت
153 یکشنبه, 22 فروردین 1395 ساعت 18:56
ناشناس
سلام چرا در گوشی هواوی ویجت باد صبا در برنامه ویجت گوشی نیست؟
پاسخ مدیر :
ویجت
دوشنبه, 23 فروردین 1395 ساعت 08:59
رحیمیان
با سلام،

برای داشتن ویجت باد صبا، برنامه را در حافظه ی داخلی گوشی نصب نمایید. در صورت مشکل با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
تلفن: 05136067323 8:30 الی 14:30

پیروز باشید.
برنامه اذان نمیگه
152 جمعه, 20 فروردین 1395 ساعت 19:11
رضویان202
با سلام من گوشیم هواوی p8لایته چرا اصلا نرم افزار برام اجرا نمیشه و اذان نمیگه ضمن اینکه تنظیماتیم که قبلا گفتین انجام دادم.ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ مدیر :
پخش اذان
یکشنبه, 22 فروردین 1395 ساعت 09:15
رحیمیان
با سلام؛

کاربر گرامي؛ در برخي گوشي ها، بخش مديريت نيرو باعث عدم عملکرد صحيح باد صبا ميشود. جهت عدم تاثير گذاري اين بخش بر پخش اذان نکات زير را رعايت نماييد.

در گوشي هاي مدل سوني:

مسير زير را طي نماييد:
setting (تنظيمات) >> Power Management (مديريت نيرو) >> stamina را خاموش نموده يا باد صبا را به استثنائات آن اضافه كنيد.

در گوشي هاي مدل هواوي (قديمي):

مسير زير را طي نماييد:
setting (تنظيمات) >> PowerManager (مديريت نيرو) >>Background Manager
- در اين قسمت در ليست مشاهده شده، نرم افزار باد صبا بايد تيک خورده باشد.
در ساير گوشي ها روش خاصي وجود نداشته و بسته به نوع گوشي متغيير است.

در گوشي هاي مدل هواوي (جديد):

مسير زير را طي نماييد:
setting (تنظيمات) >> PowerSaving (ذخيره نيرو) >> Protected Apps
- در اين قسمت در ليست مشاهده شده، نرم افزار باد صبا بايد تيک خورده باشد.و يا با گزينه ي MANUAALY ADD اضافه شود.

در گوشي هاي مدل سامسونگ:

setting (تنظيمات) >> Battrey (باتري) >> در اين بخش گزينه ي ذخيره نيرو (PowerSaving) غير فعال باشد.
و همچنين در بخش باتري گزينه اي به نام جزئيات يا Detail وجود دارد که وارد شده و گزينه ي بهينه سازي را خاموش کنيد.

در نظر داشته باشيد برنامه هاي مديريت مصرف باتري و مديريت رم جانبي نيز در عملکرد برنامه تاثير گذارند. چند نمونه: cleanmaster - 360 security

- amc security - DU Battery و غيره...

موفق باشید.
مشکل ویجت
151 چهارشنبه, 18 فروردین 1395 ساعت 08:43
نعمت اله قصابی
با سلام و تشکر از شما بخاطر نرم افزار خوب و کاربردی شما
گوشی بنده سامسونگ از نوع گالگسی گرند پریم می باشد ساعت ویجت باد صبا در آن متوقف می شود و باید گوشی را از نو خاموش و روشن کرد این مشکل از وقتی شروع شده که نسخه بهار را نصب کرده ام با تشکر از شما لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ مدیر :
باد صبا
چهارشنبه, 18 فروردین 1395 ساعت 12:06
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از توجه جنابعالی، مشکل ساعت ويجت در بعضي گوشي ها مشاهده شده است که در حال بررسي و رفع آن ميباشيم.

پيروز باشيد.
ن والقلم و مایسطرون
150 سه شنبه, 03 فروردین 1395 ساعت 08:28
مشکل نسخه بهار بادصبا
با سلام
نرم افزار بادصبای بهار رو نصب کردم اما ساعت برنامه بعد از اجرای برنامه متوقف میشه و در همان ساعت اجرا از کار میافته.با اینکه چندین بار نرم افزار را لغو نصب،ومجددا نصب کردم کماکان این مشکل وجود داره. لطفا راهنمایی کنید برای رفع این مشکل چه باید کرد در صورتیکه در نسخه قبلی با این مشکل مواجه نبودم.

مدل گوشی:سونی,experia Z
با تشکر از شما
پاسخ مدیر :
ویجت
جمعه, 06 فروردین 1395 ساعت 20:12
جوان
با سلام
ضمن عرض تبریک سال جدید و تشکر از اطلاع رسانی شما، مشکل ویجت در برخی گوشیها مشاهده شده که در حال پیگیری و رفع می باشیم.

پایدار باشید
عدم نمایش روزهای تعطیل بصورت رنگی
149 یکشنبه, 01 فروردین 1395 ساعت 17:30
مانشت
باسلام.
من نسخه بهار 95 رو نصب کردم اما پس از نصب، روزهای تعطیل بصورت رنگی(قرمز) نشان داده نمیشه بلکه همرنگ دیگر روزها وبصورت مشکی نمایش داده می شود.
ایمیل mehdi.Jokar1983@Gmail
مدل گوشی. سونی z2
پاسخ مدیر :
بادصبا
یکشنبه, 08 فروردین 1395 ساعت 13:03
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک سال جدید، لطفا شماره تماس خود را جهت پیگیری اعلان نمایید.

پیروز باشید.
هنوز اذان پخش نمی شود
148 شنبه, 29 اسفند 1394 ساعت 22:09
مارال
با سلام خدمت شما عزیزان
من برنامه باد صبا رو نصب کردم و بازهم اون قسمت تنظیمات رو طبق گفته شما انجام دادم فقط یک روز اذان سر موقع پخش شد و دیگه پخش نشد.قسمت ذخیره نیرو رو هم روی هوشمند گذاشتم .ایا راه دیگه وجود نداره بشه تو این گوشی هانر 3C بشه اذان همیشه پخش بشه؟
ممنون از سعه صدر.
سال نو هم مبارکتون باشه.همیشه در پیشرفت باشین.
پاسخ مدیر :
پخش ذان
یکشنبه, 08 فروردین 1395 ساعت 13:07
مرتضی ذبیحی
با سلام;

درگوشيهاي مدل هواوي (قديمي):
مسير زير را طي نماييد:
setting (تنظيمات) >>Power Manager (مديريتنيرو) >>Background Manager
- دراين قسمت درليست مشاهده شده،نرم افزار بادصبا بايد تيک خورده باشد.

درگوشيهاي مدل هواوي (جديد):
مسير زير را طي نماييد:
setting (تنظيمات) >>Power Saving (ذخيرهنيرو) >>Protected Apps
-دراين قسمت درليست مشاهده شده، نرم افزار بادصبا بايدتيک خورده باشد.و يا با گزينه MANUAALY ADD اضافه شود.
همچنین توجه داشته باشید، حالت ذخیره نیرو در حالت عادی قرار داشته باشد.

درگوشي هاي مدل سامسونگ:
Setting (تنظيمات) >>Battery (باتري) >>دراين بخش گزينه ي ذخيره نيرو (Power Saving) غيرفعال باشد.
وهمچنين دربخش باتري گزينه اي به نام جزئيات يا Detail وجود دارد که واردشده و گزينه يبهينه سازي راخاموش کنيد.
در نظر داشته باشيد برنامه هاي مديريت مصرف باتري جانبي نيزتاثيرگذارند.

درسايرگوشي ها روش خاصي وجود نداشته و بسته به نوع گوشي متغيير است.

پیروز باشید.
چگونه می توان موذن دا عوض کرد
147 جمعه, 28 اسفند 1394 ساعت 12:30
امیر محسن
من هر چه به تنظیمات رفتم نتوانسته موذن را عوض کنم.اگر امکان دارد راهنمایی ام کنید.
پاسخ مدیر :
بادصبا
شنبه, 07 فروردین 1395 ساعت 12:33
مرتضی ذبیحی
با سلام;

ضمن عرض تبریک سال جدید، پس از ورود به برنامه بادصبا، به بخش تنظیمات و سپس مدیریت اذان بروید. اذان مورد نظر را انتخاب کرده و در صفحه باز شده از لیست موذن ها، میتوانید موذن مدنظر خود را دانلود نمایید.

پیروز باشید.
اذان پخش نمی شود؟
146 پنجشنبه, 27 اسفند 1394 ساعت 13:13
مارال
با سلام خدمت شما عزیزان
من گوشی هانر 3C دارم طبق توضیحات شما تیک اون رو در قسمت مربوطه زدم و فعال شد.اما بازهم اذان پخش نشد من برنامه های زیادی رو نصب کردم برای پخش اذان اما هیچ فایده نداره.به نظرتون دیگه چکار باید بکنم.البته الان نرم افزار شمیم یاس نصب هست رو گوشیم.باد صبا رو هرکار کردم اذان پخش نشد اینو نصب کردم بازم هیچی.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
اجرکم عندالله.
پاسخ مدیر :
باد صبا
سه شنبه, 31 فروردین 1395 ساعت 12:27
رحیمیان
با سلام؛

ابتدا تقاضامنديم کاربران گرامي بخش سوالات متداول برنامه ي باد صبا را مطالعه نمايند چرا که بسياري از سوالات رايج (مانند اين مورد)گردآوري و پاسخ داده شده است؛ در برخي گوشي ها،بخش مديريت نيرو باعث عدم عملکرد صحيح باد صبا ميشود. جهت عدم تاثير گذاري اين بخش بر پخش اذان نکات زير را رعايت نماييد.
در گوشي هاي مدل سوني:
مسير زير را طي نماييد:
setting (تنظيمات) >> Power Management (مديريت نيرو) >> stamina را خاموش نموده يا باد صبا را به استثنائات آن اضافه كنيد.
مسير زير را طي نماييد:
مسير زير را طي نماييد:
- در اين قسمت در ليست مشاهده شده، نرم افزار باد صبا بايد تيک خورده باشد.و يا با گزينه ي MANUAALY ADD اضافه شود.
برای داشتن اعلان حتما مسیر زیر نیز چک شود:
تنظیمات خود گوشی>> برنامه ها>> باد صبا>> تیک نمایش اعلان ها میبایست فعال باشد.
در گوشي هاي مدل سامسونگ:
setting (تنظيمات) >> Battrey (باتري) >> در اين بخش گزينه ي ذخيره نيرو (PowerSaving) غير فعال باشد.
و همچنين در بخش باتري گزينه اي به نام جزئيات يا Detail وجود دارد که وارد شده و گزينه ي بهينه سازي را خاموش کنيد.
در نظر داشته باشيد برنامه هاي مديريت مصرف باتري و مديريت رم جانبي نيز در عملکرد برنامه تاثير گذارند. چند نمونه: cleanmaster - 360 security - amc security - DU Battery و غيره...

پيروز باشيد.
چرا وقتی صفحه خاموشه اذان پخش نمیشه؟
145 شنبه, 15 اسفند 1394 ساعت 12:32
alireza20577
گوشی من سامسونگ و وقتی صفحه خاموشه اذان پخش نمیشه میشه کنمک کنید که چه جوری تنظیمات گوشیم رو درست کنم ممنون از سایت خوبتون.
پاسخ مدیر :
چرا وقتی صفحه خاموشه اذان پخش نمیشه؟
سه شنبه, 18 اسفند 1394 ساعت 09:48
رحیمیان
با سلام؛

کاربر گرامي؛ در برخي گوشي ها بخش مديريت نيرو باعث عدم عملکرد صحيح باد صبا ميشود. جهت عدم تاثير گذاري اين بخش بر عملکرد باد صبا نکات زير را رعايت نماييد.

در گوشي هاي مدل سوني:

مسير زير را طي نماييد:

مسير زير را طي نماييد:

مسير زير را طي نماييد:

در گوشي هاي مدل سامسونگ:

در نظر داشته باشيد برنامه هاي مديريت مصرف باتري جانبي نيز تاثير گذارند.

موفق باشید.
گوشی من اذان پخش نمی کند
144 دوشنبه, 26 بهمن 1394 ساعت 15:21
محمدرضا ب
یک هفته میشه که گوشی asus مدل Zenfone 2 ZE551ML
خریدم
اما چند بار برنامه بادصبا را نصب و پاک کردم اما اذان پخش نمی کند
تنظیمات رو انجام دادم حتی زمان گوشی رو دستی کردم اما حتی تاریخ هم روزانه تغییر نمی کنه
و روی یک عدد ثابت می شود تا وقتیکه برنامه را باز و بسته کنم
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ مدیر :
بادصبا
چهارشنبه, 28 بهمن 1394 ساعت 08:41
مرتضی ذبیحی
با سلام؛

ضمن تشکر از توجه جنابعالی، بطور کل در کار با گوشي هاي اندرويد و برنامه هاي مختلف آن، نقش آشنايي کاربر اهميت ويژه اي دارد. بطور مثال برنامه هاي مانند AMC security و 360 Security ، باعت فورس کلوز باد صبا ميشوند و برنامه های زیادی در زمینه مدیریت باتری باعث عدم عملکرد صحیح باد صبا میباشند. در حال حاضر از منوی گوشی شما اطلاعی نداریم و میتوانید با ارسال اسکرین شات از بخش تنظیمات گوشی برای تلگرام پشتیبانی مورد را دقیقتر بررسی نمایید.

تلگرام ما: @mojehamrah

پیروز باشید.
چگونه هشدار ها را غیر فعال کنم
143 چهارشنبه, 07 بهمن 1394 ساعت 11:33
مهدی ش
سلام چجوری هشدار ها را غیر فعال کنم تا علامت الارم برود؟!!!داخل تنظیمات هیچ باد صبا هیچ گزینه ای با این منظور نیست
پاسخ مدیر :
تنظیمات باد صبا
شنبه, 10 بهمن 1394 ساعت 13:32
رحیمیان
با سلام؛

تنظیمات باد صبا >> مدیریت اذان ها. در صورت مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید. تلفن: 36067323(051)

موفق باشید.
و خسته نباشید
142 یکشنبه, 06 دی 1394 ساعت 08:16
سلام
لطفا مناسبتها و اوقات شرعی رو روی تقویم پیش برض بگذارید تا مجبور نشویم داخل تقویم برویم .
باز هم سپاس
پاسخ مدیر :
ویجت
یکشنبه, 06 دی 1394 ساعت 09:56
رحیمیان
با سلام؛

اگر منظور شما ویجت برنامه میباشد تمام مناسبتها و نیز اوقات شرعی و رویدادهای مربوط به روز جاری در صفحه ویجت نمایش داده می شود.

پیروز باشید.
تصحیح می کنم
141 شنبه, 05 دی 1394 ساعت 15:18
آرزو
وقتی که گوشی رو روی سایلنت می گذارم ، صدای اذان پخش می شود .و اگه هم تیک گزینه پخش در حالت بی صدا رو از قسمت تنظیمات بر داریم اونوقت، در حالت عادی که گوشی روی سایلنت هم نیست ، صدای اذان پخش نمی شه روی سکوت هست ممنون .
پاسخ مدیر :
باد صبا
یکشنبه, 06 دی 1394 ساعت 09:37
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از توجه شما، چنین موردی در برنامه مشاهده نشد، در صورت مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: 36067323(051)
تلگرام: @mojehamrah

پیروز باشید.
سلام
140 شنبه, 05 دی 1394 ساعت 15:10
آرزو
وقتی که گوشی رو روی سایلنت می گذاریم هم صدای اذان پخش می شود ، واگه تیک گزینه پخش در حالت بی صدا رو برداریم اونوقت، در حالت عادی که گوشی روی سایلنت نیست هم اذان نمی گوید.این یکی از مشکلاتش هست . ممنون .
نقص فنی اذان گوی باد صبا
139 جمعه, 13 آذر 1394 ساعت 17:34
pourya sanatkar
سلام خدمت دوست گلم.من برنامه باد صبا رو درداخل تلفن همراهم نصب کردم و تمام نکات بالا(زمان تلفن همراه_تاریخ تلفنم_ساعت محلی)فعال وهمچنین گزینه automatic time zone هم غیر فعال کردم اما باز هم این برنامه به صورت خودکار اذان نمیگه.نه این که اذان سر وقت نگه هااااا کلا اذان به صورت خودکار نمیگه.خواهش میکنم کمکم کنید چون من خیلی به این برنامه احتیاج دارم.
تشکر فراوان وعرض خسته نباشید به شما
پاسخ مدیر :
باد صبا
شنبه, 14 آذر 1394 ساعت 09:59
رحیمیان
با سلام؛

ابتدا بهتر بود نوع و مدل گوشی را نیز عنوان میکردید، در صورتیکه تنظیمات برنامه بدرستی انجام شده باشد ، این مورد به مدیریت خود گوشی مربوط میشود:
چرا وقتي صفحه خاموش است اذان نمي گويد؟ (وقتي قفل صفحه را باز ميكنيم شروع به پخش اذان مي كند)
-مدل سونی
در گوشي هاي سوني مي بايست مسير زير را طي كنيد:
setting (تنظيمات) – Power Management (مديريت نيرو) – stamina را خاموش نموده يا باد صبا را به استثنائات آن اضافه كنيد.
-مدل هواوی
مسیر زیر را طی نمایید :
setting (تنظيمات) – PowerManager (مديريت نيرو) - Background Manager
- در این قسمت در لیست مشاهده شده نرم افزار باد صبا باید فعال باشد.
در ساير گوشي ها الگوريتم خاصي وجود نداشته و بسته به نوع گوشي متغيير است.

پیروز باشید.
چطور اذان داخل باد صبا را فعال کنین؟
138 پنجشنبه, 05 آذر 1394 ساعت 20:42
a.h
با سلام و خسته نباشید من اذان رو در باد صبا تنظیم کردم و موذن هم انتخاب کردم ولی اذان رو پخش نمی کنه؟
پاسخ مدیر :
پخش اذان
شنبه, 07 آذر 1394 ساعت 11:06
رحیمیان
با سلام؛

نوع و مدل گوشی خود را اعلان نمایید.

موفق باشید.
مشکل با برنامه ی باد صبا
137 سه شنبه, 12 آبان 1394 ساعت 12:14
ایمان یوسفی نژاد
سلام.
من گوشی گلکسی نوت 3 نئو دارم. الآن حدود 1 هفتست ک زمان اذان برنامه با مشکل مواجه شده و فقط ساعت 4 بعدازظهر اذان ظهر پخش میکنه!!!
ورژن برنامه محرم هستش.
به برنامه کلین مستر و پاور سیوینگ مود سامسونگ ک رفتم ، بخشی به عنوان استثنا وجود نداره.
خواهشا برای حل این مشکل کمکم کنید.
با تشکر
پاسخ مدیر :
پخش صحیح اذان
سه شنبه, 12 آبان 1394 ساعت 13:12
رحیمیان
با سلام
جهت بررسی لطفا شماره تماس خود را اعلان نمایید و یا در وقت اداری با تلفن 05136067323 تماس بگیرید.

پیروز باشید.
اطلاعیه ها
136 جمعه, 01 آبان 1394 ساعت 15:15
یک ایرانی
درود
ممنون از زحمات شما
امکان داره که دريافت اطلاعیه ها رو غیر فعال کرد؟
پاسخ مدیر :
باد صبا
دوشنبه, 04 آبان 1394 ساعت 11:35
رحیمیان
با سلام

در نسخه بروز رسانی بعدی امکانات این بخش کامل تر شده است.

پیروز باشید.
نصب نرم افزار باد صبا برای سیستم جاوا
135 دوشنبه, 13 مهر 1394 ساعت 00:00
سمیه
با سلام.ببخشید پدر من به دلیل سن زیاد وسوادکم باید گوشی تاشو یا کشویی داشته باشند که( متاسفانه مدلهایش زیاد متنوع نیست )نرم افزار بادصبا بر روی آن نصب بشود میخواهم بدانم این نرم افزار بر روی هر گوشی سیستم جاوا نصب میشود با تشکر
پاسخ مدیر :
نسخه ی جاوا
دوشنبه, 13 مهر 1394 ساعت 10:10
رحیمیان
با سلام

بدلیل محدودیت جاوا امکانات و دقت اوقات شرعی نسخه ی آن بهیچ وجه در حد و اندازه نسخه ی اندروید نمیباشد . نکته دیگر اینکه تمام گوشی های جاوا قابلیت نصب نرم افزار را ندارند و سخت افزار آنها محدودیت دارد.(بطور کل گوشی های نوکیا فقط نسخه های سیمبین و گوشی های سونی اریکسون قدیمی نسخه ی جاوا را پوشش میدهند. اطلاعاتی از نسخه گوشی های موجود در بازار نداریم و برنامه تست نشده است.)

پیروز باشید.
برنامه باد صبا
134 یکشنبه, 12 مهر 1394 ساعت 13:53
H.M
با سلام من نمیتونم نام پوشه بادصبا رو عوض کنم لطفا کمکم کنید
پاسخ مدیر :
برنامه باد صبا
یکشنبه, 12 مهر 1394 ساعت 14:30
رحیمیان
با سلام

لطفا با پشتیبانی در تلگرام یا ایمیل مکاتبه نمایید.

تلگرام: mojehamrah@

پیروز باشید.
برنامه باد صبا
133 پنجشنبه, 02 مهر 1394 ساعت 15:11
H.M
با سلام خواهش میکنم مشکلم رو که در اصل وقتی درباد صبا میخواهم مکتن رو عوض کنم با پیغام بادصبا متوقف شده است روبه رو میشوم لطفا کمکم کنید
IMEI
867353028499577
شماره تماس
09363597412
نوع گوشی: هوآوی آنر تری سی لایت
پاسخ مدیر :
برنامه باد صبا
شنبه, 04 مهر 1394 ساعت 10:48
رحیمیان
با سلام

لطفا شرح مشکل را به ایمیل support@mth-co.ir ارسال نمائید.

پیروز باشید .
بادصیا
132 سه شنبه, 31 شهریور 1394 ساعت 10:09
محمدحسن پور
سلام من یکساله که برنامه بادصبارو نصب کردم خیلی ام عالی بود اما وقتی یه رویداد رو ثبت کردم و از برنامه خارج شدم وقتی دوباره میرم ارور"بادصبا متوقف شده است"رومیده.چند بارم حذف و نصب کردم اما فایده نداده.من آخرین نسخه ام نصب کردم اما بازم ارور میده. لطفا کمک کنید
imei
866238020734728
شماره تماس
09198137642
پاسخ مدیر :
تقویم اصلی گوشی
چهارشنبه, 01 مهر 1394 ساعت 13:48
رحیمیان
با سلام؛

ضمن تشکر از توضیح خوب مشکل؛ لطفا به تقویم اصلی گوشی رفته و اطلاعیه ثبت شده را حذف کنید.در صورت حل نشدن مشکل مراتب را با یکی از راههای زیر پیگیری کنید.

تلگرام: mojehamrah@

ایمیل: suppor@mth-co.ir

پیروز باشید .
برنامه باد صبا
131 دوشنبه, 30 شهریور 1394 ساعت 17:39
H.M
باسلام من هر وقت وارد برنامه میشوم با پیغام باد صبا متوقف شده است رو به رو میشم چند بار حذف نصب کردم و دوباره نصب کردم اما باز هم همون پیغام میاد لطفا کمکم کنید

IMEI
867353028499577
پاسخ مدیر :
باد صبا
سه شنبه, 31 شهریور 1394 ساعت 09:48
رحیمیان
با سلام؛

لطفا اطلاعات زیر را به ایمیل support@mth-co.ir و یا تلگرام mojehamrah@ ارسال نمائید .
شماره همراه ، imei گوشی ، نوع و مدل گوشی ، ویرایش باد صبا نصب شده.

پیروز باشید .
پیگیری
130 یکشنبه, 08 شهریور 1394 ساعت 20:31
مهدی رایجی
از مدیران این مجموعه انتظار زیادی وجود داره. حداقل بگید مشکل توقف برنامه برطرف میشه یا باید به فکر برنامه جایگزین باشیم
پاسخ مدیر :
پیگیری
چهارشنبه, 11 شهریور 1394 ساعت 11:01
رحیمیان
با سلام

لطفا نوع و مدل گوشی ؛ ورژن اندروید ، IMEI ، و شماره همراه خود را اعلان نمائید .

پیروز باشید .
توقف
129 پنجشنبه, 05 شهریور 1394 ساعت 21:42
مهدی رایجی
من هم مثل خیلی از دوستان از این برنامه استفاده می کردم و خیلی هم راضی بودم تا اینکه با این پیغام مواجه شدم ' برنامه متوقف شده است '
با حذف و نصب مجدد باز هم نتیجه نگرفتم. علت چیه؟

IMEI :
353267063631798
پاسخ مدیر :
توقف
چهارشنبه, 11 شهریور 1394 ساعت 09:44
رحیمیان
با سلام

پیروز باشید .
توقف
128 پنجشنبه, 05 شهریور 1394 ساعت 21:40
مهدی تاتار
من هم مثل خیلی از دوستان از این برنامه استفاده می کردم و خیلی هم راضی بودم تا اینکه با این پیغام مواجه شدم ' برنامه متوقف شده است '
با حذف و نصب مجدد باز هم نتیجه نگرفتم. علت چیه؟

IMEI :
353267063631798
پاسخ مدیر :
توقف
چهارشنبه, 11 شهریور 1394 ساعت 09:42
رحیمیان
با سلام

پیروز باشید .
مشکل توقف برنامه گوشی سامسونگ
127 شنبه, 31 مرداد 1394 ساعت 12:45
محسن ز
من مدتهاست این برنامه رو استفاده میکنم و مشکلی نداشتم ناگهان با پیغام توقف مواجه شدم و هر کاری کردم (ریستارت گوشی، ارتقاء برنامه، نصب مجدد،...) فایده ای نداشت
IMEI=354072061672581/01
پاسخ مدیر :
باد صبا
یکشنبه, 01 شهریور 1394 ساعت 10:12
رحیمیان
با سلام

با توجه به پیگیری صورت گرفته اعلام کردید مشکلتان برطرف شد .

پیروز باشید .
اوقات شرعي
126 دوشنبه, 12 مرداد 1394 ساعت 16:06
حامد-مرادي
با سلام و احترام؛ مي خواستم بپرسم چرا در نرم افزار باد صبا با اينكه شهر گرگان را انتخاب كرده ام اما اوقات شرعي در نرم افزار كمي با اوقات شرعي شهر گرگان متفاوت است. بعنوان مثال امروز 12/05/94 است زمان اذان صبح ساعت 4:21 است در صورتي كه در نرم افزار 4:31 را نشان مي دهد. لطفا بفرماييد چگونه اين مشكل حل خواهد شد
پاسخ مدیر :
اوقات شرعی
شنبه, 17 مرداد 1394 ساعت 13:44
رحیمیان
با سلام

نحوه ی محاسبه اوقات شرعی در باد صبا بر حسب محاسبات موسسه ژئوفیزیک تهران (مورد تایید صدا و سیما) میباشد. در تاریخ ذکر شده برای شهر گرگان مورد بررسی قرار گرفت که ساعت اذان باد صبا در وقت صبح 4:20 بوده است. احتمالا شما در قسمت تنظیمات برنامه تغییراتی ایجاد کرده اید.

موفق باشید.
آلارم پیام ها
125 یکشنبه, 21 تیر 1394 ساعت 15:49
پوریا هاشمی
وقتی پیام میاد آلارما رو چه جوری عوض کنم؟؟!!؟؟!!
پاسخ مدیر :
آلارم پیام ها
دوشنبه, 22 تیر 1394 ساعت 12:30
رحیمیان
با سلام

برای تغییر نوع صدای مربوط به نوتیفکشن میبایست به تنظیمات صدای گوشی مراجعه نمایید.

پیروزباشید.
رفع پیغام توقف باد صبا
124 پنجشنبه, 18 تیر 1394 ساعت 00:25
حبیب،د
سلام
نتیجه بررسی چه موقع اعلام میشود!!!!؟
با تشکر
پاسخ مدیر :
باد صبا
پنجشنبه, 18 تیر 1394 ساعت 14:00
رحیمیان
باسلام

با توجه به مشغله بخش فنی (ورژن جدید باد صبا)این مورد در حال بررسی میباشد
پیروز باشید
لطفا اضافه کنید
123 سه شنبه, 16 تیر 1394 ساعت 18:50
09102832567
لطفا امکان اضافه کردن اذان یا هشدار از فایل های گوشی را به نرم افزار اضافه کنید اگه این کار رو کنید خیلی ازتون ممنون میشم و نرم افزارتون بهترین نرم افزار دنیا میشه
پاسخ مدیر :
باد صبا
پنجشنبه, 18 تیر 1394 ساعت 10:16
رحیمیان
با سلام

برای داشتن این امکان از تنظیمات بخش انتخاب موذن و یا صدای هشدار گزینه ی " صداهای گوشی " را انتخاب نمایید.

پیروز باشید.
کد IMEI
122 چهارشنبه, 10 تیر 1394 ساعت 14:15
حبیب،د
865520021024485
با تشکر
پاسخ مدیر :
باد صبا
پنجشنبه, 11 تیر 1394 ساعت 09:49
رحیمیان
با سلام

ضمن تشکر بررسی خواهد شد.

پیروز باشید
رفع پیغام توقف باد صبا
121 سه شنبه, 09 تیر 1394 ساعت 23:42
حبیب،د
با تشکر از نرم افزار باد صبا
به تازگی در هنگام باز کردن برنامه با پیغام توقف مواجه شده ام
با چند مرحله پاک کردن و نصب مجدد مشکل رفع نگردید.لطفأ راهنمایی بفرمایید،
مدل گوشی هوواوی هونور 6
پاسخ مدیر :
رفع پیغام توقف باد صبا
چهارشنبه, 10 تیر 1394 ساعت 10:06
رحیمیان
با سلام
لطفا کد IMEI گوشی خود را جهت بررسی اعلام نمایید.
عدم پخش اذان در گوشی هواوی G500 و عدم وجود تنظیمات ذخیره نیرو در این مدل
120 دوشنبه, 01 تیر 1394 ساعت 23:50
Noori
با سلام
در تنظیمات گوشی هواوی G500 بخشی به عنوان مدیریت نیرو (Power Manager) یا (Power Saving) وجود ندارد که امکان غیر فعال کردن برنامه را در زمانی که صفحه خاموش می باشند را بدهد. لذا موقع پخش اذان صفحه روشن میشود ولی اذان پخش نمیگردد
درضمن هیچ برنامه خاصی از قبیل Clean Master یا... روی گوشی نصب نیست
لازم بذکر است برای اذان مغرب هشدار ربنا فعال می باشد که بموقع پخش میگردد حتی اگر ساعتها گوشی بلااستفاده بوده باشد ولی فقط اذان پخش نمیشود
نسخه مورد استفاده باد صبا 6.3.2 می باشد
ایمیل: amir.noorifar@gmail.com
پاسخ مدیر :
پخش اذان
پنجشنبه, 04 تیر 1394 ساعت 10:07
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاعات خوبتان، در برخی گوشیهای دوسیم کارت پخش اذان با مشکل مواجه می شود. برای پخش اذان می بایست از امکانات صوتی گوشی استفاده گردد که ممکن است در آن لحظه سیم کارت اول غیر فعال بوده لذا صوت نیز پخش نمی گردد.

موفق باشید
متوقف شدن باد صبا وباب نعیم
119 جمعه, 29 خرداد 1394 ساعت 04:22
sadghbabaei@gmail.com
با سلام من قبل از اینکه سیم کارت را وصل بکنم باد صبا را نصب کردم و به اینترنت وصل شدم در ثانیه اول اتصال ویروسی با پیام اخباری از باد صبا ماجهه و سریعاً باد صبا و باب نعیم متوقف شد اگر کار شماست عرض کنم خداوند غیرت دارد قبول نمی کند کاری هم رای خدا باشد هم خرما به نظرم از خدا خسته شدهاید و در این روزگار تمام مادی به فکر مادیات افتاده اید که فعال شدن برنامه منوط به ارسال پیامک و حمایت مادی نموده اید کمی از آقا امام رضا (ع) کمک بطلبید با تشکر
پاسخ مدیر :
نصب
جمعه, 29 خرداد 1394 ساعت 12:43
جوان
با سلام
در برنامه های شرکت هیچگونه ارسال پیامکی انجام نمی شود. با توجه به ارسال اطلاعیه هایی از سوی شرکت به دارندگان نرم افزارهای بادصبا، در زمان اتصال به اینترنت فقط یک بررسی وجود اطلاعیه انجام می شود که برای ما هیچ نفع مادی ندارد. احتمالا نرم افزار دیگری در گوشی شما باعث اختلال شده است.

موفق باشید
خطای متوقف شده است
118 پنجشنبه, 14 خرداد 1394 ساعت 10:23
مهرداد68
سلام
از بامداد روز 14 خرداد 1394 برنامه خطای "متاسفانه باد صبا متوقف شده است" را می دهد. نرم افزار را حذف کردم و دوباره نصب کردم، با کلین مستر همه ی اطلاعات بیخودی را پاک کردم، از مدیریت نرم افزار خود گوشی اطلاعات مرتبط با برنامه را حذف کردم (کش و دیتا) و دوباره نصب کردم اما هر کاری کردم نشد که نشد! همش خطا میده که متوقف شده است. چکار کنم؟
گوشی من: GLX Spider 1
پاسخ مدیر :
خطا
جمعه, 15 خرداد 1394 ساعت 17:41
جوان
با سلام
لطفا کد IMEI گوشی خود را جهت بررسی اعلام نمایید.

موفق باشید
نقص در نمایش بادصبا
117 شنبه, 09 خرداد 1394 ساعت 16:54
حسن قاسمی
چرا نرم افزار باد صبا را که نصب کردم روی گوشی سامسونگ GT18200 پاین صفحه نمایش داده نمیشود. (رویداد روز )
پاسخ مدیر :
چیدمان صفحه نمایش
شنبه, 09 خرداد 1394 ساعت 21:39
جوان
با سلام
برای نمایش مناسبتر صفحه اول برنامه می توانید به تنظیمات نرم افزار رفته و از قسمت "مدیریت برنامه" گزینه "چیدمان صفحه نمایش" را انتخاب و به حالت "چیدمان با اسکرول" تغییر دهید.

موفق باشید
سلام
116 چهارشنبه, 23 اردیبهشت 1394 ساعت 06:30
پریسا
من گوشی ساسونگ s4دارم.اما بعد از دانلود نسخه های جدید دیگه نمیتونم رویداد و یادداشت اضافه کنم...اگه این مشکل قابل حل شدنه لطفا برام توضیح بدین
پاسخ مدیر :
فعال کردن تقویم گوشی
چهارشنبه, 23 اردیبهشت 1394 ساعت 21:31
جوان
با سلام
برای رفع مشکل مراحل ذیل را انجام دهید:
1- تقویم خود گوشی را باز نمایید.
2- منوی گوشی را انتخاب و بخش تنظیمات آن را انتخاب نمایید.
3- سپس از بخش تقویم ها (Calendars) آیتم تقویم من را فعال نمایید.

موفق باشید
مشکل پخش اذان
115 شنبه, 19 اردیبهشت 1394 ساعت 13:27
کاربر
باسلام.من گوشی هواویy520دارم.ولی اذان پخش نمیکند .
باید چکار کنم؟
پاسخ مدیر :
پخش اذان
شنبه, 19 اردیبهشت 1394 ساعت 20:02
جوان
با سلام
در گوشی شما بخشی در تنظیمات قرار دارد به عنوان مدیریت نیرو (Power Manager) یا (Power Saving) که امکان غیر فعال کردن برنامه را در زمانی که صفحه خاموش می باشند را می دهد. اگر برای برنامه بادصبا این تنظیم غیر فعال باشد، پخش اذان در ساعت مقرر انجام نخواهد شد.
در صورتی که بعد از تنظیم مورد بالا باز هم اذان پخش نگردید حتما یکبار برنامه را از گوشی حذف و مجددا نصب نمایید.

موفق باشید
سوال در مورد باد صبا
114 شنبه, 22 فروردین 1394 ساعت 10:29
atefeh
گوشی من سامسونگ s3 neo ست
سوال در مورد باد صبا
113 شنبه, 22 فروردین 1394 ساعت 10:28
atefeh
چرا برنامه اذان گو از منو بالای گوشیم حذف میشه و باید دوباره وارد برنامه اذان گو بشم تا در منو قرار بگیره .؟ و اگه وارد برنامه نشوم اذان رو نمیگه.
پاسخ مدیر :
پخش اذان
یکشنبه, 23 فروردین 1394 ساعت 08:15
جوان
با سلام
وارد بخش تنظیمات گوشی شده و گزینه "Power Saving" را غیر فعال نمایید.

موفق باشید
مشکل
112 پنجشنبه, 20 فروردین 1394 ساعت 07:26
arghand
سلام، من گوشیم samsung galaxy ace 3 gt s7272 هست در تنظیمات گزینه ای به نام power manager وجود ندارد و برنامه در هنگام خاموش بودن صفحه گوشیم پخش اذان نمیکنه البته برای سه چهار بار اذان میگه ولی بعد از اون اذان نمی گه چه کار کنم راهنمایی کنید .با تشکر
پاسخ مدیر :
مدیریت نیرو
جمعه, 21 فروردین 1394 ساعت 18:16
جوان
با سلام
در گوشیهای سامسونگ این گزینه به اسم "Power saving" می باشد که می بایست غیر فعال گردد.

موفق باشید
تنظیم پخش اذان
111 دوشنبه, 17 فروردین 1394 ساعت 11:16
فهیمه
با سلام
چرا من تنظیمات رو انجام دادم(از قبیل انتخاب شهر)اما اذان در تایم دیگری پخش میشود.حتی ساعت گوشی هم درست است.
با تشکر
پاسخ مدیر :
پخش اذان
جمعه, 21 فروردین 1394 ساعت 19:50
جوان
با سلام
لطفا نوع و مدل گوشی خود را جهت راهنمایی ذکر نمایید.

موفق باشید
سوال
110 دوشنبه, 11 اسفند 1393 ساعت 11:27
نرگس
سلام من نسخه جدیدرو دانلود کردم رو تبلتم لنوو مدل a3000 تصویر داره ولی صدای اذان رو پخش نمیکنه.
پاسخ مدیر :
پخش اذان
سه شنبه, 12 اسفند 1393 ساعت 10:32
جوان
با سلام
لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت پیگیری اعلام نمایید.

پایدار باشید
نحوه افزودن باد صبا به استثنائات برنامه clean master
109 پنجشنبه, 07 اسفند 1393 ساعت 10:11
mojtaba-jf
با سلام.میخواستم بپرسم چجوری تقویم باد صبا رو تو نرم افزار clean master به استثنائات اضافه کنیم؟چون بقیه اذان هایی که دانلود میکنم فکر کنم توسط برنامه clean master هی پاک میشن! با تشکر
پاسخ مدیر :
حذف فایل
پنجشنبه, 07 اسفند 1393 ساعت 11:02
جوان
با سلام
در برنامه CleanMaster در زمان حذف junk فایلها از حذف پوشه mth_app جلوگیری نمایید.

پایدار باشید
عمل نکردن برنامه باد صبا
108 چهارشنبه, 06 اسفند 1393 ساعت 12:33
فرامرز
با سلام
ضمن تشکر از شما من گوشی مدل SAMSUNG GRAND 2 دارم و نرم افزار بادصبا رو نصب کردم ولی بعد از زمانی که گوشی stand by میشه یا صفحه گوشی خاموش میشه دیگه موقع اذان نرم افزار اجرا نمیشه و صدای اذان ازش نمیادحتی اگه جندساعت هم از زمان اذان گذشته باشه ولی به محض روشن شدن صفحه گوشی بصورت دستی شروع میکنه به اذان گفتن
مشکل چیه و چیکار باید بکنم لطفاً راهنمایی کنید .
آدرس ایمیل : asrenovin8881@yahoo.com
پاسخ مدیر :
پخش اذان
چهارشنبه, 06 اسفند 1393 ساعت 14:13
جوان
با سلام
در تنظیمات گوشی شما گزینه ای به عنوان "ذخیره نیرو" وجود دارد. اگر این گزینه فعال باشد پخش اذان در زمان خاموش بودن گوشی انجام نمی شود.

پایدار باشید
مشکل در اجرای بهنگاه اذان در تبلت
107 شنبه, 02 اسفند 1393 ساعت 18:13
سیدهاشمی
زمانی که تبلت در حالت استند بای هست اذان پخش نمیشه و به محض فعال کردن دستی صفحه نمایش اذان شروع میشه .
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
یکشنبه, 03 اسفند 1393 ساعت 07:38
جوان
با سلام
لطفا از آخرین نسخه نرم افزار (نسخه 5.4) استفاده نمایید. حتما در صورت وجود گزینه "ذخیره نیرو" در تنظیمات تبلت آن را غیر فعال نمایید.

پایدار باشید
عدم اجرای اذان
106 شنبه, 02 اسفند 1393 ساعت 09:12
شاکر العرادی
با سلام و درود به شما بزرگواران
پس از دریافت نسخه جدید و نصب آن بر دو گوشی HUAWEI اسند جی700 و GLXاسنوی متأسفانه متوجه عدم پخش اذان در موقع مقرر شدیم
قابل توجه قبلا این دوگوشی چنین مشکلی نداشتند
با تشکر فراوان از پاسخگویی و پیگیری شما استادان عزیز
پاسخ مدیر :
پخش اذان
شنبه, 02 اسفند 1393 ساعت 10:22
جوان
با سلام
در هر گوشی تنظیماتی قرار دارد که باعث تداخل در پخش اذان یا تغییر روز بصورت خودکار در ویجت می گردد.
با توجه به اینکه نوع و مدل گوشی خود را ذکر نکرده اید موارد ذیل بعرض می رسد:

1- تنظیمات گوشی در خصوص پخش اذان در گوشی های جدید سونی
ابتدا به منوی "تنظیمات" گوشی خود رفته و وارد قسمت "مدیرت نیرو" (Power management) شده و حالت "STAMINA" را غیر فعال کرده یا برنامه "باد صبا" را به استثنائات اضافه کنید.
این حالت زمانی که فعال است باعث می شود که برنامه ها در استند بای کار نکرده و با عث افزایش مدت زمان شارژ باطری شود. برای همین در زمان فعال بودن این حالت به محض فعال شدن صفحه نمایش، برنامه باد صبا فعال میشود.

2- نصب برنامه هایی مانند du speed یا clean master می توانید جلوی اجرای صحیح نرم افزار را بگیرد. حتما در این گونه برنامه ها به بخش تنظیمات آن رفته و برنامه بادصبا را به استثنائات آن اضافه نمایید.
همچنین فعال بودن بخش "حالت ذخیره نیرو" نیز می تواند باعث جلوگیری از اجرای نرم افزار گردد.

3- در برخی گوشیها بخشی در تنظیمات قرار دارد به عنوان مدیریت نیرو (Power Manager) یا (Power Saving) که امکان غیر فعال کردن برنامه را در زمانی که صفحه خاموش می باشند را می دهد. اگر برای برنامه بادصبا این تنظیم غیر فعال باشد، پخش اذان در ساعت مقرر انجام نخواهد شد.

پایدار باشید
عدم اجرای برنامه
105 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 11:53
رحیم .ا
از اول بامداد روز جمعه اول اسفند نود و سه برنامه خطای"متأسفانه برنامه باد صبا متوقف شده است "را نشان می دهد.لطفا راهنمایی نمایید. با تشکر
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 12:04
جوان
با سلام
ضمن عذرخواهی از مشکل بوجود آمده، لطفا نسخه جدید (نسخه 5.4) را از سایت دانلود و نصب نمایید.

پایدار باشید
ﭘﯿﻐﺎﻡ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﺘﻮﻗﻒ شده
104 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 11:21
امنه
ﺳﻼﻡ.ﻣﻨﻢ ﺑﺮﻧﺎﻣﺘﻮﻧﻮ ﻧﺼﺐ ﮐﺮﺩﻡ ﺧﯿﻠﯿﺨﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﻫﺸﺖ ﻣﺎﻩ ﺧﻮﺏ بﻭﺩ ﺍﻣﺎ ﺍﺯ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺫﺍﻥ ﭘﺨﺶ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﭘﯿﻐﺎﻡ ﻣﯿﺪﻩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﺘﻮﻗﻒ ﺷﺪﻩ ﮐﺎﺭﺍﯾﯽ ﮎ ﮔﻔﺘﯿﺪ ﺭﻭ انﺍﻡ ﺩﺍﺩﻡ ﺍﻣﺎ بﺍﺯﻡ ﭘﯿﻐﺎﻡ ﻣﯿﺪﻩ . ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ. ﺍﯾﻤﯿﻠﻤﻤﻢ .Amoco_a2004@yahoo.com مﻣﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﮐﻤﮑﻢ کنید
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 12:26
جوان
با سلام
ضمن عذرخواهی از مشکل بوجود آمده، لطفا نسخه جدید (نسخه 5.4) را از سایت دانلود و نصب نمایید.

پایدار باشید
از کار افتادن برنامه
103 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 10:50
حمید رضا جزایری
مدل گوشی سامسونگ نوت 3 نئو
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 12:42
جوان
با سلام

پایدار باشید
عدم اجرا
102 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 09:39
طاها.وطن
سلام
منم با مشکل عدم اجرا روبرو شدم
آخرین ورژن هم نصب کردم
گوشیم اکسپریا c هستش
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 13:01
جوان
با سلام

پایدار باشید
عدم اجرای برنامه
101 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 09:30
غزل
سلام، از دیشب تقویم عزیزم پیغام " متاسفانه متوقف گردید " میده
مدل گوشیم سونی c ، لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 13:02
جوان
با سلام

پایدار باشید
متوقف شدن نرم افزار
100 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 08:43
محمد یزدان نیا
سلام و احترام ، چند روزیه همون اتفاقی که برای دوستان پیش اومد واسه منم اتفاق افتاده ، بی دلیل! نرم افزاری که باهاش مانوس بودم ، حالا هرچی میخوام بازش کنم ، میگه نرم افزار باد صبا متوقف شده است ، اون پوشه ای که فرموده بودید رو هم پاک کردم ، کش نرم افزار ها رو هم پاک کردم ، دوباره نصبش کردم ، ولی درست نشد ، تو روخدا کمکم کنید ، بی این نرم افزار برنامه هام به هم میریزه ، مخصوصا الان که جزئی از ابزارهای لازم زندگیم شده... منتظرم
Yazdaniag@gmail.com
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 13:37
جوان
با سلام

پایدار باشید
اجرا نشدن
99 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 07:51
hassann
سلام با تشکر از برنامه خوبتون من نرم افزار شما رو نصب کردم و مدت پنج شش ماه به خوبی کار کرد اما چند روز هست که دیگه اجرا نمیشه و موقع اجراش میگه: متاسفانه متوقف شد! هر کاری هم کردم درست نشد. (مدل گوشیم سامسونگ m.aiubi@yahoo.com
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 13:55
جوان
با سلام

پایدار باشید
عدم اجرا برنامه
98 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 07:45
ali aiub
سلام با تشکر از برنامه خوبتون من نرم افزار شما رو نصب کردم و مدت پنج شش ماه به خوبی کار کرد اما چند روز هست که دیگه اجرا نمیشه و موقع اجراش میگه: متاسفانه متوقف شد! هر کاری هم کردم درست نشد. (مدل گوشیم سامسونگ اس ادونس
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 13:52
جوان
با سلام

پایدار باشید
عدم اجرا
97 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 07:08
مستعان
سلام با تشکر از برنامه خوبتون من نرم افزار شما رو نصب کردم و مدت پنج شش ماه به خوبی کار کرد اما چند روز هست که دیگه اجرا نمیشه و موقع اجراش میگه: متاسفانه متوقف شد! هر کاری هم کردم درست نشد. (مدل گوشیم اچ تی سی دیزایر 310 mostaan.fereidooni@gmail.com)
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 13:22
جوان
با سلام

پایدار باشید
عدم اجرای برنامه بعد از ری استارت شدن گوشی
96 جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 06:35
ماهان
سلام بنده گوشی سامسونگ گرند2داشتم بادصبا نصب بود اما به دلیل مشکلی مجبور به ری استارت گوشی شدم اما دیگه اجرا نمیشه و میگه متوقع شده چندین سری نرم افزار را پاک کردم و از دوباره دانلود و نصب کردم اما باز اجرا نمیشه از حافظه اصلی هم پوشه بادصبا را پاک کردم بازم اجرا نمیشه.ممنون
Hamidkhalili31@gmail.com
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 13:58
جوان
با سلام

پایدار باشید
تاخیر در پخش اذان
95 پنجشنبه, 30 بهمن 1393 ساعت 21:11
روح اله رزجی
زمانی که تبلت در حالت استند بای هست اذان پخش نمیشه و به محض فعال کردن دستی صفحه نمایش اذان شروع میشه . اگه نسخه یی هست که این مشکل رو حل کنه لطفا برام بفرستید
با تشکر
r.razaji@yahoo.com
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
جمعه, 01 اسفند 1393 ساعت 14:06
جوان
با سلام
لطفا از نسخه جدید برنامه استفاده نمایید.

پایدار باشید
مشکل حل شد
94 شنبه, 25 بهمن 1393 ساعت 19:03
حامد بشیری تبار
باسلام
نسخه ای که از طریق ایمیل برام فرستادید بطور کامل مشکل تاخیر در پخش اذان رو حل کرده و دقیقا به موقع اذان میده
باتشکر از زحماتتون... خدا اجرتون بده
گوشی من: SAMSUNG S3 GTI9300
پاسخ مدیر :
پخش اذان
شنبه, 25 بهمن 1393 ساعت 20:12
جوان
با سلام
از اطلاع رسانی شما سپاسگزاریم.

پایدار باشید
باد صبا
93 جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 18:08
سالاري
ميخواستم بدونم اين برنامه براي ايفون هست؟
پاسخ مدیر :
IOS
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 19:03
جوان
با سلام
خیر. این نرم افزار مخصوص گوشیهای آندرویدی می باشد.

پایدار باشید
برنامه متوقف شد
92 جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 17:33
محمد بخشی
سلام
گوشیه من هواوی honor 3c lite هستش
برنامه رو اول که نصب کردم بدون مشکل کار میکرد الان یهو دیگه داخل برنامه نمیره
کش رو دیتا رو از داخل تنظیمات برنامه پاک کردم دوباره نصب کردم اما هیچ تغییری نکرد
ویجتش کار میکنه اما وقتی میخوای بری داخل برنامه متوقف میشه
برنامه رو از بازار دانلود کردم
به نظرتون مشکل چی هستش و چیکار کنم؟
ممنون میشم پاسخ رو به ایمیلم ارسال کنید
python.pmf@gmail.com
پاسخ مدیر :
اجرای نرم افزار
جمعه, 24 بهمن 1393 ساعت 19:08
جوان
با سلام
ممکن است حافظه داخلی گوشی شما کاملا پر شده بود. در صورت امکان فضای بیشتری در حافظه داخلی خالی نمایید.

پایدار باشید
تاخير در پخش اذان
91 دوشنبه, 20 بهمن 1393 ساعت 09:32
حامد بشيري تبار
باسلام و عرض خسته نباشيد
گوشي من S3-GTI9300 هست. با وجود اعمال همه تغييرات و اطمينان از درستي تنظيمات بازهم اذان با تاخير حدود بيست دقيقه اي پخش ميشه مخصوصا موقع اذان صبح كه صفحه گوشي واسه چند ساعت خاموش مي مونه تاخيرش بيشتره.
اين درحاليه كه اگه موقع اذان، با گوشي كار كنم بلافاصله شروع به پخش اذان ميكنه!
لطفا راهنماييم كنيد چون هر كاري كردم نتيجه نگرفتم
ايميل در صورت نياز: BashiriTabar@yahoo.com
پاسخ مدیر :
تاخیر در پخش اذن
دوشنبه, 20 بهمن 1393 ساعت 18:43
جوان
با سلام
یک نسخه دیگر از نرم افزار به ایمیل شما ارسال گردید. لطفا آن را نصب و نتیجه را اعلام نمایید.

پایدار باشید
عدم اجرا
90 یکشنبه, 12 بهمن 1393 ساعت 16:10
علی000
سلام من وقتی باد صبارو اجرا میکنم میگه متوقف شده
گوشیم grand2
alirezaee1100@yahoo.com
پاسخ مدیر :
اجرا
دوشنبه, 13 بهمن 1393 ساعت 08:55
جوان
با سلام
به حافظه داخلی گوشه رفته و از شاخه mth_app پوشه "بادصبا" را حذف نمایید.

پایدار باشید
اذان
89 شنبه, 11 بهمن 1393 ساعت 18:46
امینی
با سلام،خدا خیرتون بده بااین برنامه عالی،من نمیخوام اذان ظهر،مغرب فعال باشه با وجوداینکه غیر فعال کردم باز موقع اذان شروع به اذان بی صدا میکنه؟!
پاسخ مدیر :
پخش اذان
شنبه, 11 بهمن 1393 ساعت 19:06
جوان
با سلام
احتمالا شما هشدار اذان را نیز فعال نموده اید. حتما از طریق تنظیمات آن را بررسی و غیر فعال نمایید.

پایدار باشید
اذان
88 جمعه, 10 بهمن 1393 ساعت 13:40
امینی
سلام،چرا به‌جای اذان ربنا پخش می شود؟
پاسخ مدیر :
پخش ربنا
جمعه, 10 بهمن 1393 ساعت 18:37
جوان
با سلام
احتمالا شما بخش هشدار اذان را فعال نموده اید. هشدار اذان برای پخش صوت در قبل یا بعد از اذان می باشد. اگر نیازی به این آیتم ندارید از بخش تنظیمات آن را غیر فعال نمایید.

پایدار باشید
تاخیر در پخش اذان
87 سه شنبه, 07 بهمن 1393 ساعت 22:14
شکاری
با سلام
ضمن تشکر از شما من گوشی مدل SAMSUNG GRAND 2 دارم و نرم افزار بادصبا رو نصب کردم ولی بعد از زمانی که گوشی stand by میشه یا صفحه گوشی خاموش میشه دیگه موقع اذان نرم افزار اجرا نمیشه و صدای اذان ازش نمیادحتی اگه جندساعت هم از زمان اذان گذشته باشه ولی به محض روشن شدن صفحه گوشی بصورت دستی شروع میکنه به اذان گفتن
مشکل چیه و چیکار باید بکنم لطفاً راهنمایی کنید .
پاسخ مدیر :
پخش اذان
چهارشنبه, 08 بهمن 1393 ساعت 10:24
جوان
با سلام
لطفا یک آدرس ایمیل جهت ارسال یک نسخه دیگر اعلام نمایید.

پایدار باشید
غیرفعال بودن برنامه
86 جمعه, 26 دی 1393 ساعت 14:56
ورزش
سلام
گوشیم .هواویی مدل هونور 3c هست
تمام تنظیمات گوشیو انجام دادم ولی اذان پخش نمیکنه
چندین بار نصب کردم و موفق نشدم
خبلب ب این برنامه نیاز دارم
nanonarm@yahoo.com
پاسخ مدیر :
پخش اذان
جمعه, 26 دی 1393 ساعت 16:42
جوان
با سلام
در تنظیمات گوشی بخشی به عنوان مدیریت نیرو (Power Manager) یا (Power Saving) وجود دارد که امکان غیر فعال کردن برنامه را در زمانی که صفحه خاموش می باشند را می دهد. اگر برای برنامه بادصبا این تنظیم غیر فعال باشد، پخش اذان در ساعت مقرر انجام نخواهد شد.

پایدار باشید
تأخیر در پخش اذان
85 دوشنبه, 22 دی 1393 ساعت 10:09
بیتا
با سلام، نرم افزار جدید که زحمت کشیده بودید به ایمیل فرستاده بودید رو نصب کردم اما باز هم در گوشی هاوایی Y330 زمان اذان تأخیر داره، یعنی اصلا داخل خود صفحه باد صبا، زمان اذان ها رو با تأخیر شهر ما که اصفهان هستش می نویسه تمام کارهای ذخیره نیرو و اجازه به برنامه زمان رفتن نور صفحه و یکی کردن زمان گوشی با برنامه رو انجام دادم، اگه راهی هستش که درست بشه خواهش می کنم راهنمایی بفرمایید.
ممنون
پاسخ مدیر :
تغییرات محاسبات
دوشنبه, 22 دی 1393 ساعت 10:37
جوان
با سلام
محاسبه اذان در نرم افزار بادصبا به روشهای مختلفی انجام می شود. احتمال شما نوع الگوریتم محاسبه را تغییر داده اید. به تنظیمات نرم افزار رفته و از بخش "مدیریت اذان" آیتم "نوع محاسبه" را انتخاب و ان را روی "موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران" تنظیم نمایید.

پایدار باشید
تأخیر در پخش اذان
84 پنجشنبه, 18 دی 1393 ساعت 09:44
بیتا
با سلام. بازم ممنون از زحماتتون
daryabita77@yahoo.com
پاسخ مدیر :
پخش اذان
پنجشنبه, 18 دی 1393 ساعت 11:45
جوان
با سلام
ضمن تشکر از همکاری شما، فایل جدید به ایمیل شما ارسال گردید. لطفا برنامه را نصب و نتیجه را اعلام نمایید.

پایدار باشید
مشکل پخش اذان
83 چهارشنبه, 17 دی 1393 ساعت 18:23
رضا حسکو
من از برنامه باد صبا استفاده میکردم خوب بود ولی چند وقتی است موقع اذان برنامه روی گوشیم فعال میشه ولی اذان نمیگه حتی اون رو دوباره نصب کردم ولی فایده نداشت مدل گوشیم هواوی 610 است توی تنظیمات نیز چیزی به عنوان مدیریت نیرو یا ذخیره نیرو وجود نداره خواهشمند است راهنماییم کنید
پاسخ مدیر :
ایمیل
چهارشنبه, 17 دی 1393 ساعت 18:49
جوان
با سلام
لطفا آدرس ایمیل خود را جهت ارسال یک نسخه تغییر داده شده اعلام نمایید.

پایدار باشید
تاخیر در پخش اذان در گوشی ال جی جی 3
82 چهارشنبه, 17 دی 1393 ساعت 14:42
محمد حسین لک علی آبادی
آدر س ایمیل aliabadi5594@gmail.com
با عرض تشکر از برنامه خوبتان خواستم بگم در گوشی ال جی جی 3 پخش اذان با تاخیر صورت میگیرد
81 چهارشنبه, 17 دی 1393 ساعت 14:39
محمد حسین لک علی آبادی
ا عرض تشکر از برنامه خوبتان خواستم بگم در گوشی ال جی جی 3 پخش اذان با تاخیر صورت میگیرد
پاسخ مدیر :
پخش اذان
چهارشنبه, 17 دی 1393 ساعت 18:46
جوان
با سلام
یک نسخه تغییر داده شده به ایمیل شما ارسال گردید. لطفا آن را نصب و پخش اذان را بررسی نمایید.

پایدار باشید
تأخیر در پخش اذان
80 چهارشنبه, 17 دی 1393 ساعت 09:43
بیتا
با سلام، ابتدا تشکر می کنم از اینکه اهمیت میدید و زود پاسخ سوالات رو اعمال می فرمایید. گوشیم هاواییY330 هستش که دنبال روش استثنائی کردن بودن کا با توجه به پاسختون درست شد ولی الان با تفاوت دو سه دقیقه ای اذان می گه. می خواستم ببینم باید چطور اصلاحش کنم؟
پاسخ مدیر :
تاخیر
چهارشنبه, 17 دی 1393 ساعت 09:55
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، در خصوص تاخیر در اذان لطفا یک آدرس ایمیل ذکر نموده تا یک نسخه در حال تست برای شما ارسال گردد.

پایدار باشید
پخش نشدن اذان
79 دوشنبه, 15 دی 1393 ساعت 11:01
بیتا
با سلام
ضمن تشکر از شما و برنامه فوق العادتون گوشی من هاوایی Y330هستش، من عاشق این برنامم اما هر کاری می کنم اذان پخش نمی شه، موردی هم که می فرمایید در مدیریت برنامه، برنامه باد صبا رو استثنائی کنید در مدیریت برنامه همچین چیزی نیست، البته من در همه قسمتهای گوشی گشت زدم و این گزینه رو پیدا نکردم حتی این برنامه رو در استارت آپ هم تیک کردم اما باز هم پخش نمی شه، ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمایید در این مورد گزینه STAMINA (استثنایی کردن) رو در کجای گوشی باید پیدا کرد؟
پاسخ مدیر :
پخش اذان
دوشنبه, 15 دی 1393 ساعت 14:40
جوان
با سلام
با توجه به طیف گسترده گوشیها تنظیمات آنها نیز متفاوت می باشد. در گوشی هوآوی Y330 در بخش تنظیمات گزینه ای به نام "ذخیره نیرو" وجود دارد که می بایست آن را غیر فعال نمایید.

پایدار باشید
نرم افزار باد صبا
78 پنجشنبه, 11 دی 1393 ساعت 12:58
فرامرز شکاری
با سلام
ضمن تشکر از شما من گوشی sony xperia st27i دارم و نرم افزار بادصبا رو نصب کردم ولی بعد از زمانی که گوشی stand by میشه یا صفحه گوشی خاموش میشه دیگه موقع اذان نرم افزار اجرا نمیشه و صدای اذان ازش نمیادحتی اگه جندساعت هم از زمان اذان گذشته باشه ولی به محض روشن شدن صفحه گوشی بصورت دستی شروع میکنه به اذان گفتن
مشکل چیه و چیکار باید بکنم لطفاً راهنمایی کنید این چندمین بار است که مراجعه میکنم .
پاسخ مدیر :
پخش اذان
پنجشنبه, 11 دی 1393 ساعت 13:16
جوان
با سلام
تنظیمات گوشی در خصوص پخش اذان در گوشی های جدید سونی
ابتدا به منوی "تنظیمات" گوشی خود رفته و وارد قسمت "مدیرت نیرو" (Power management) شده و حالت "STAMINA" را غیر فعال کرده یا برنامه "باد صبا" را به استثنائات اضافه کنید.
این حالت زمانی که فعال است باعث می شود که برنامه ها در استند بای کار نکرده و با عث افزایش مدت زمان شارژ باطری شود. برای همین در زمان فعال بودن این حالت به محض فعال شدن صفحه نمایش، برنامه باد صبا فعال میشود.

پایدار باشید
مشکل در نرم افزار در گوشیxperia z1
77 شنبه, 06 دی 1393 ساعت 00:27
میثم حسین پور
با سلام و خسته نباشید
ضمن تشکر فراوان از شما من گوشی xperia z1 دارم و نرم افزار بادصبا رو روش نصب کردم ولی بعد از زمانی که گوشی stand by میشه یا صفحه گوشی خاموش میشه دیگه موقع اذان نرم افزار اجرا نمیشه و صدای اذان ازش نمیادحتی اگه جندساعت هم از زمان اذان گذشته باشه ولی به محض روشن شدن صفحه گوشی بصورت دستی شروع میکنه به اذان گفتن
مشکل چیه و چیکار باید بکنم
لطفا منو راهنمایی کنید خیلی واسم مهمه نمازمو اول وقت بخونم
این ایمیل منه meysamhoseinpor@yahoo.com
پاسخ مدیر :
پخش اذان
شنبه, 06 دی 1393 ساعت 09:30
جوان
با سلام

تنظیمات گوشی در خصوص پخش اذان در گوشی های جدید سونی

پایدار باشید
ویجت
76 چهارشنبه, 28 آبان 1393 ساعت 22:11
ahad
سلام
خوشم میاد بررسیتون رفت واسه سال دیگه...........................
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
پنجشنبه, 29 آبان 1393 ساعت 10:02
جوان
با سلام
مشکلی که شما در خصوص ویجت گفتید بسیار خاص بوده و برطرف کردن آن زمان خواهد برد.

پایدار باشید
بر عکس نشان دادن ساعت و تاریخ در ویجت بادصبا
75 دوشنبه, 19 آبان 1393 ساعت 20:24
ahad
سلام برنامه رو نصب کردم خود برنامه خوب اجرا میشه ولی در ویجتش ساعت و تاریخ آن برعکس نشان داده میشه (گوشی هواوی هونور)با تشکر
پاسخ مدیر :
ویجت
سه شنبه, 20 آبان 1393 ساعت 11:27
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، مطلب بررسی خواهد شد.

پایدار باشید
اضافه کردن دستی اذان موذنها به نرم افزار
74 پنجشنبه, 15 آبان 1393 ساعت 09:21
ابراهیمی
با سلام

چگونه می توان بدون اپدیت دستی اذان به نرم افزار اضافه نمود
با تشکر
پاسخ مدیر :
افزودن موذن
پنجشنبه, 15 آبان 1393 ساعت 10:33
جوان
با سلام
شما می توانید از طریق آیتم "صوت های گوشی" که در انتخاب موذن قرار دارد، موذن دلخواه خود را از بین فایلهای گوشی انتخاب نمایید.

پایدار باشید
مشکل پخش اذان
73 دوشنبه, 31 شهریور 1393 ساعت 12:15
m.p
با سلام
تاریخ قمری و ساعت گوشی دقیقا درست تنظیم شده. اما پخش اذان با تاخیر چند دقیقه ای همراه است. هم در ورژن قبلی و هم در ورژن به روز شده.
راه حل چیست؟
با تشکر
پاسخ مدیر :
پخش اذان
دوشنبه, 31 شهریور 1393 ساعت 14:31
جوان
با سلام
لطفا جهت بررسی نوع و مدل گوشی و شماره تلفن همراه خود را ذکر نمایید.

پایدار باشید
نشان ندادن فونت ها يا فارسي برعكس
72 جمعه, 21 شهریور 1393 ساعت 03:02
صوفي
چكاركنم فونت هارو نشون بده گوشيم اپل چينيVunos i5هست خيلي هم خوب برنامه قديم صبارواجراميكنه ولي برنامه جديدصبارو اصلافونت شوندارم جهت تنظيمات soofi016@gmaile.com
پاسخ مدیر :
فونت
شنبه, 22 شهریور 1393 ساعت 11:21
جوان
با سلام
در نسخه های جدید برنامه از فونت گوشی استفاده می گردد که گوشی شما از آن پشتیبانی نمی کند.

پایدار باشید
متوقف شدن نرم افزار
71 پنجشنبه, 20 شهریور 1393 ساعت 23:08
یونس
سلام ممنون واقعا .خدا خیرتون بده که رسیدگی میکنید.نرم افزار از زمان ارسال شما تاامروز خوب کارکرد ولی امروز مشکل دوستمونو پیداکرده اذان نمیگه.
پاسخ مدیر :
اجرا
شنبه, 22 شهریور 1393 ساعت 11:09
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی، لطفا نسخه 5.3.1 را از سایت دانلود و در گوشی نصب نمایید. حتما به بخش "سوالات متداول" در برنامه جهت رفع مشکل مراجعه نمایید.

پایدار باشید
مشکلات تنظیم
70 چهارشنبه, 19 شهریور 1393 ساعت 20:45
نوازی
باسلام من تاریخ قمری رو تنظیم میگنم ولی هر زمان که وارد نرم افزار میشوم دومرتبه خراب میشود در صورتی که من دکمه تایید روهم میزنم
وسوال ذوم من در مورد تنظیم تاریخ شمسی میباشد که اذر رو نمایش میدهد در صوری الان شهریور است ومن نمی دونم از کجا باید تنظیم کنم ممنن میشم راهنماییک کنید
مدل گوشی منهم نوکیا 5800
پاسخ مدیر :
تنظیم تاریخ
پنجشنبه, 20 شهریور 1393 ساعت 10:00
جوان
با سلام
شما می بایست ابتدا تاریخ میلادی گوشی خود را تنظیم نموده تا تاریخ شمسی برنامه درست گردد.

پایدار باشید
گفتن اذان
69 جمعه, 14 شهریور 1393 ساعت 15:48
2pac
سلام خسته نباشی من ورژن جدیدشو برای هواوی دانلود کردم ولی وقتی اذان میگه صدا نداره باید چیکارش کنم.
پاسخ مدیر :
اذان
شنبه, 15 شهریور 1393 ساعت 09:37
جوان
با سلام
لطفا با بخش فنی تماس حاصل نمایید.

پایدار باشید
متوقف شدن نرم افزار
68 دوشنبه, 03 شهریور 1393 ساعت 09:40
یونس
باسلام. lممنون از رسیدگیتون usof67@yahoo.com
پاسخ مدیر :
نسخه تست
پنجشنبه, 06 شهریور 1393 ساعت 11:28
جوان
با سلام
نسخه جدید به ایمیل شما ارسال گردید.

پایدار باشید
متوقف شدن نرم افزار
67 چهارشنبه, 29 مرداد 1393 ساعت 22:24
یونس
سلام میشه جوابمو زودتر بدید واقعا ب نرم افزار احتیاج دارم
پاسخ مدیر :
خطا
شنبه, 01 شهریور 1393 ساعت 11:00
جوان
با سلام
آدرس ایمیل خود را برای ارسال نسخه تستی جدید برنامه اعلام نمایید.

پایدار باشید
متوقف شدن نرم افزار
66 سه شنبه, 28 مرداد 1393 ساعت 17:45
یونس
سلام ممنون ک جواب دادید کدimei

358121031773684

358121031783899
پاسخ مدیر :
خطا
پنجشنبه, 30 مرداد 1393 ساعت 15:19
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، مطلب بررسی خواهد شد.

پایدار باشید
متوقف شدن نرم افزار
65 یکشنبه, 26 مرداد 1393 ساعت 11:43
یونس
سلام گوشی من هوآوی جی610 هستش ورژن5.3 رو روش نصب کردم فقط یبار اذان گفت بعدش نه تقویمه رو میزیش میاد نه اذان پخش میکنه و اخطار "باد صبا متوقف شد" میده در بخش تنظیماتشم اذان پخش نمیشه چکارکنم ؟
پاسخ مدیر :
خطا
دوشنبه, 27 مرداد 1393 ساعت 08:48
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، IMEI گوشی خود را جهت بررسی خطا اعلام نمایید.

پایدار باشید
نصب نشدن
64 دوشنبه, 06 مرداد 1393 ساعت 15:16
mahiminoo
نرم افزار باد صبا جاوا نصب نمی شود مشکل چیست
پاسخ مدیر :
نصب
چهارشنبه, 08 مرداد 1393 ساعت 10:47
جوان
با سلام
پس از دانلود برنامه آن را از حالت فشرده (zip) خارج کرده و سپس فایل جار داخل آن را به گوشی منتقل و نصب نمایید.

پایدار باشید
مسابقه باران
63 چهارشنبه, 01 مرداد 1393 ساعت 20:33
ایمانه
با سلام
من در دو مرحله از مسابقه باران شرکت کرده ام ولی مرحله سوم ک باید روز بیست وسوم پیام دریافت میکردم ارسال نشده مشکلما حل کنید .ممنونم
پاسخ مدیر :
مسابقه
پنجشنبه, 02 مرداد 1393 ساعت 08:48
جوان
با سلام

ضمن عذرخواهی از دوستان، به دلیل مشکل در سرورهای شرکت عملیات ارسال سوالات مسابقه قطع می باشد. پیگیری هستیم تا هرچه زودتر این مشکل برطرف گردد. از صبر شما سپاسگذاریم.

پایدار باشد
ورژن جدید برنامه
62 شنبه, 14 تیر 1393 ساعت 15:40
سید محسن جمالی
با عرض سلام و خسته نباشید، واقعا برنامه ی بسیار خوبی ساختید. ویجت این برنامه روی تبلت من درست کار نمیکنه. البته توضیح دادین که باید منتظر ورژن جدید باشیم. میخواستم خواهش کنم در صورت امکان سریعتر ورژن جدید رو منتشر کنید.
خسته نباشید
بازهم ممنونم
مدل تبلت Asus Nexus 2013, android 4.4.3
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
یکشنبه, 15 تیر 1393 ساعت 08:00
جوان
با سلام
این مطلب در دست پیگیری بوده و انشاالله بعد از اتمام مراحل ارائه خواهد شد.

پایدار باشید
پخش نشدن اذان
61 سه شنبه, 10 تیر 1393 ساعت 19:14
علی ندایی
مدل گوشی من سونی اکسپریا میرو است.
وقتی صفحه مایش خاموش است اذان پخش نمیکند .
گزینه ای هم به نام stamina وجود ندارد.
چه کار کنم.لطفا جواب بدهید
پاسخ مدیر :
پخش اذان
چهارشنبه, 11 تیر 1393 ساعت 08:32
جوان
با سلام
در تنظیمات گوشیها معمولا گزینه ای بنام مدیریت نیرو یا Power Manager هست. در گوشی شما نیز قطعا آیتمی با این مفهوم بوده که امکان فعال کردن برنامه در زمان خاموش بودن صفحه نمایش را دارد. با دقت بیشتری تنظیمات گوشی را ببینید.
لازم به یادآوری است نصب برخی نرم افزارها مانند Security 360 یا Clean Master نیز از اجرای نرم افزار در حالت خاموش بودن صفحه نمایش جلوگیری می کنند. می بایست نرم افزار بادصبا به استثنائات آنها اضافه گردد.

پایدار باشید
پخش نشدن اذان
60 یکشنبه, 08 تیر 1393 ساعت 12:03
مینا
سلام مدل گوشی من اکسپریا تی ایکس است ولی در تنظیمات و قسمت مدیریت نیرو که فرمودین stamina را پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ مدیر :
پخش اذان
یکشنبه, 08 تیر 1393 ساعت 15:22
جوان
با سلام
در قسمت مدیریت نیرو می بایست آیتمی با این مضمون که امکان اجرای نرم افزار در زمان خاموش بودن صفحه نمایش امکان پذیر باشد را دارا باشد.

پایدار باشید
اشتباه در تاریخ قمری
59 یکشنبه, 08 تیر 1393 ساعت 09:37
افضلی
با سلام من این برنامه رو نصب کردم در داخل برنامه و تنظیمات تاریخ قمری رو تنظیم کردم اما روی صفحه اصلی برنامه تاریخ قمری یک روز عقبه - گوشی هواوی- نسخه نرم افزار اندروید4.3
پاسخ مدیر :
تاریخ ویجت
یکشنبه, 08 تیر 1393 ساعت 12:31
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، این مشکل در نسخه بعدی مرتفع خواهد شد. با تغییر روز تاریخ ویجت اصلاح خواهد شد.

پایدار باشید
تنظیم نبودن اوقات شرعی اذان با اوقات کشوری
58 شنبه, 07 تیر 1393 ساعت 23:50
محمد جواد آکار
با سلام
در نسخه شماره 5 باد صبا
یک دقیقه اختلاق زمان اوقات شرعی در افق قم وجود دارد. لطفا رسیدگی فرمائید.
به خاطر این مشکل مجبور شدیم از نسخه v4.8.5
استفاده کنیم چون بسیار دقیق تر بود.
پاسخ مدیر :
اوقات شرعی
یکشنبه, 08 تیر 1393 ساعت 08:09
جوان
با سلام
اوقات شرعی نسخه 4.8.5 با 5.0 هیچ تفاوتی ندارد. مطلب پیگیری مجدد می گردد.

پایدار باشید
نوع گوشی درخواستی
57 شنبه, 07 تیر 1393 ساعت 22:41
احسان جوکار دهویی
سلام
مدل گوشی ال جc660 هست و گوشی دیگه سامسونگAce3 هست
پاسخ مدیر :
پخش اذان
یکشنبه, 08 تیر 1393 ساعت 08:05
جوان
با سلام
در این دو مدل گوشی که ذکر کردید مشکلی در پخش اذان در حالت خاموش بودن صفحه نمایش وجود ندارد و تنظیماتی برای حالت استند بای ندارند.

پایدار باشید
عدم پخش برنامه در حالت استندبای
56 جمعه, 06 تیر 1393 ساعت 23:17
احسان جوکار دهویی
سلام
ممنون از تلاش های شما
در گوشی های اندروید جایی برای تنظیم کردن برنامه های استندبای نیافتیم
لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ مدیر :
پخش اذان
شنبه, 07 تیر 1393 ساعت 07:42
جوان
با سلام
لطفا نوع و مدل گوشی خود را جهت راهنمایی ذکر نمایید.

پایدار باشید
روشن ماندن صفحه نمایش پس از پخش اذان
55 سه شنبه, 03 تیر 1393 ساعت 20:31
نام ما
پس از پخش اذان صفحه نمایش خاموش نشده و روشن می ماند.
پاسخ مدیر :
خاموش شدن صفحه نمایش
چهارشنبه, 04 تیر 1393 ساعت 08:28
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، مطلب پیگیری خواهد شد.

پایدار باشید
اشکال در پخش اذان
54 سه شنبه, 03 تیر 1393 ساعت 12:09
مخلص شما
با سلام فقط در صورت کار با گوشی و یا روشن بودن صفحه اذان پخش می شود.
مدل گوشی سونی اکسپریا زد است.
پاسخ مدیر :
پخش اذان
چهارشنبه, 04 تیر 1393 ساعت 08:06
جوان
با سلام
تنظیمات گوشی در خصوص پخش اذان در گوشی های جدید سونی و هوآوی

پایدار باشید
پخش نشدن اذان
53 دوشنبه, 02 تیر 1393 ساعت 17:14
رضانیکو
huawei G730
پاسخ مدیر :
پخش اذان
چهارشنبه, 04 تیر 1393 ساعت 07:58
جوان
با سلام
تنظیمات گوشی در خصوص پخش اذان در گوشی های جدید سونی و هوآوی

پایدار باشید
پخش نشدن اذان
52 یکشنبه, 01 تیر 1393 ساعت 21:14
09306048004
اصلا اذان راپخش نمکند
پاسخ مدیر :
پخش اذان
دوشنبه, 02 تیر 1393 ساعت 07:15
جوان
با سلام
لطفا جهت راهنمایی نوع و مدل گوشی خود را ذکر نمایید.

پایدار باشید
روشن ماندن صفحه
51 پنجشنبه, 29 خرداد 1393 ساعت 10:15
علیقلی
بسمه تعالی
با سلام و تشکر از زحمات شما - اجرکم عندالله
بعد از اجرای اذان صفحه نمایش اینقدر روشن میماند که یا باطری خالی شود یا اینکه به صورت دستی ار برنامه خارج شوم
راهنمایی بفرمایید - باتشکر
پاسخ مدیر :
روشن ماندن گوشی
پنجشنبه, 29 خرداد 1393 ساعت 16:22
جوان
با سلام
بعد از اتمام پخش اذان، نور صفحه نمایش بصورت اتوماتیک خاموش می گردد. در این خصوص بررسی بیشتری انجام خواهد شد.

پایدار باشید
کجاست تنظیمات!!!؟
50 چهارشنبه, 21 خرداد 1393 ساعت 17:33
taranom
سلام..
ببخشید اصلا این تنظیمات اذان کجا هست؟؟
چرا من مدیریت اوقات شرعی رو پیدا نمیکنم..
پاسخ مدیر :
تنظیمات
جمعه, 23 خرداد 1393 ساعت 09:35
جوان
با سلام
در صفحه اصلی برنامه و در گوشه چپ و بالای صفحه یک آیکون شبیه چرخ دنده قرار داشته که با انتخاب آن وارد بخش تنظیمات می شوید.

پایدار باشید
پخش نکردن اذان
49 سه شنبه, 20 خرداد 1393 ساعت 22:59
شهاب
من دیگه دارم دیونه میشم
هرکاری میکنم نمیشه
پاسخ مدیر :
پخش اذان
جمعه, 23 خرداد 1393 ساعت 09:41
جوان
با سلام
لطفا در ساعات اداری روزهای غیر تعطیل با بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

پایدار باشید
پخش نکردن اذان
48 دوشنبه, 19 خرداد 1393 ساعت 16:15
شهاب
آقا دست شما درد نکنه از اینکه به پیام ها اهمیت میدید. ولی با عرض شرمندگی کلا اذان رو پخش نمیکنه.حتی تست موذن ها رو هم پخش نمی کنه
ولی واقعا تشکر میکنم از زحماتتون
یاعلی
پاسخ مدیر :
تنظیم صدا
سه شنبه, 20 خرداد 1393 ساعت 15:13
جوان
با سلام
در زمان تست موذن ها از طریق کلیدهای کنار گوشی صدای گوشی را افزایش دهید.

پایدار باشید
پخش نکردن اذان
47 جمعه, 16 خرداد 1393 ساعت 22:19
شهاب
سلام
سونی اریکسون مدل t700 سیستم عامل جاوا
پاسخ مدیر :
پخش اذان
یکشنبه, 18 خرداد 1393 ساعت 07:34
جوان
با سلام
براي تنظيمات اوقات شرعي و پخش خودکاراذان به نکات زير توجه نماييد.
1-منطقه زماني (Time Zone) گوشي بر روي گزينه تهران تنظيم شده باشد اين گزينه در بخش تنظيمات گوشي - تنظيم زمان و تاريخ قرار گرفته است.
2-چنانچه که در 6 ماه اول سال هستيد در منوي تنظيمات باد صبا- مديريت پخش اذان گزينه ساعت تابستانه را فعال نماييد. (اين گزينه بصورت پيش فرض در نرم افزار فعال مي باشد)
3-در منوي تنظيمات باد صبا- ساعت جاري از صحت ساعت نرم افزار مطمئن شويد.
4-در منوي تنظيمات باد صبا- مديريت پخش اذان - اوقات مورد نظر را براي پخش اذان انتخاب نماييد .
5-در منوي تنظيمات باد صبا- مديريت پخش اذان - انتخاب شهر، شهر مورد نظر مورد نظر را انتخاب نماييد دقت نماييد چنانچه شهر مورد نظر شما در اين ليست موجود نباشد گزينه "ديگر" را انتخاب نماييد و طول و عرض جغرافيايي منطقه مورد نظر را همراه با ساعت محلي وارد نموده و دکمه "تاييد" را انتخاب نماييد.
پایدار باشید
پخش نکردن اذان
46 جمعه, 16 خرداد 1393 ساعت 09:22
شهاب
سلام خسته نباشد
آقا گوشی من اذون رو پخش نمیکنه چیکار کنم؟سیستم عاملمم جاوا هست
پاسخ مدیر :
پخش اذان
جمعه, 16 خرداد 1393 ساعت 18:24
جوان
با سلام
جهت راهنمایی لطفا نوع و مدل گوشی خود را ذکر نمایید.

پایدار باشید
پخش نکردن اذان
45 پنجشنبه, 15 خرداد 1393 ساعت 23:11
شهاب
با عرض سلام وخسته نباشید میخواستم بدونم چرا تست صدای اذان رو پخش نمی کنه
پاسخ مدیر :
پخش اذان
جمعه, 16 خرداد 1393 ساعت 18:13
جوان
با سلام
لطفا جهت راهنمایی نوع و مدل گوشی خود را ذکر نمایید. حتما از نسخه 5 نرم افزار استفاده کنید.

پایدار باشید
تشکر و سوال
44 سه شنبه, 06 خرداد 1393 ساعت 06:27
مینا
سلام من سوال کردم پاسخ نفرمودید من همونی هستم که نوت 3 داشتم و برنامه اذان نمی گقت من منتظرم لطفا پاسخ دهید
پاسخ مدیر :
ورژن آندروید
سه شنبه, 06 خرداد 1393 ساعت 10:42
جوان
با سلام
لطفا ورژن آندروید گوشی خود را جهت راهنمایی ذکر نمایید.
اگر ورژن آندروید گوشی خود را به 4.4 ارتقاء داده اید، برنامه بادصبا با این ورژن مشکل داشته و در بروز رسانی بعدی مرتفع خواهد شد.
اگر از برنامه های خالی کردن حافظه مانند Clean Master استفاده می کنید، این برنامه ها اجرای برنامه بادصبا را مختل می کنند.

پایدار باشید
تشکر و سوال
43 دوشنبه, 05 خرداد 1393 ساعت 05:59
مینا
سلام ضمن تشکر از برنامه بسیار خوبتون گوشی من نوت 3 است ابتدای نصب چند روز اذان گفت ولی الان مدتی است که اذان نمیگه و من خیلی خوشحال بودم که این امکان رو داره لطفا راهنماییم کنید
پاسخ مدیر :
نسخه آندروید
دوشنبه, 05 خرداد 1393 ساعت 07:53
جوان
با سلام
لطفا ورژن آندروید گوشی خود را جهت راهنمایی ذکر نمایید.

پایدار باشید
هشداراذان
42 پنجشنبه, 11 اردیبهشت 1393 ساعت 13:05
امیر۳۲
باسلام وتشکر از برنامه خوب وکار امدتون چرا صداهای مناجات دانلود نمی شود.
پاسخ مدیر :
دانلود
جمعه, 12 اردیبهشت 1393 ساعت 18:28
جوان
با سلام
به دلیل بروز رسانی سرورهای شرکت دانلود کار نکرده و انشاالله طی چند روزه آینده مشکل مرتفع خواهد شد.

پایدار باشید
مشکل پخش نکردن اذان
41 دوشنبه, 08 اردیبهشت 1393 ساعت 20:00
حامد م
با سلام. و تشکر نرم افزار خوبتون.
از زمانی که گوشیمو به آندروید 4.4.2 آپدیت کردم باد صبا دیگه اذان پخش نمیکنه با اینکه تنظیماتش درسته.و اینکه وقتی وارد انتخاب شهر مییشم پس از زدن گزینه تایید force close میده.لطفا راهنمایی کنید.این مشکلو خیلیا دارن.مدل گوشی Note 3
پاسخ مدیر :
آندروید کیت کت
سه شنبه, 09 اردیبهشت 1393 ساعت 14:21
جوان
با سلام
برنامه با نسخه جدید آندروید مشکل داشته که در دست بررسی می باشد.

پایدار باشید
ویجت درگوشی سونی اریکسون مدل اکسپریا8
40 چهارشنبه, 13 فروردین 1393 ساعت 09:45
احسان شاهی
سلام ضمن تشکر از برنامه شما در گوشی من ویجت نمیاد در ورژن قبلی آن ویجت نصب میشد ولی دراین ورژن متاسفانه نمیشه لطفا راهنمایی فرمایید.سپاس
پاسخ مدیر :
ویجت
پنجشنبه, 14 فروردین 1393 ساعت 10:43
جوان
با سلام
مشکل ویجت در برخی گوشیها مانند اکسپریا 8 در حال بررسی می باشد.

پایدار باشید
دعای ربنا
39 شنبه, 09 فروردین 1393 ساعت 05:09
امیر رضا
باسلام و تشکر از برنامه خوبتون گوشی من گلکسی اس فر مینی است و روی اون آخرین نسخه بادصبا نصبه ولی بعد از اذان دعای ربنا پخش میکنه من نتونستم غیر فعالش کنم لطفا راهنماییم کنید شماره تماس 09132554486
پاسخ مدیر :
دعای ربنا
پنجشنبه, 14 فروردین 1393 ساعت 08:58
جوان
با سلام
احتمالا شما در بخش "مدیریت هشدار اذان" هشدار اذان خود را فعال نموده اید. آن را غیر فعال نمایید.

پایدار باشید
سلام اذان کامل بهتره...
38 دوشنبه, 04 فروردین 1393 ساعت 05:29
حمیدرضا جندقیان
اذان کامل بهتره چون یه کار منطقیه و صوری نیست که ناگفته نمونه اثرات اذان کامل از لحاظ روانی هم خیلی زیاده دستش نزنید. و اگر دوست دارید مردم نماز خوان بشن و زحماتتون بر باد نره نسخه های بعدی نرم افزار رو هم رایگان قرار بدین و دچار تعویض اجر اخروی با دنیوی نشین. و البته این اخلاص در عمل خودش روی اشخاص استفاده کننده از نرم افزار تاثیر روانی داره.
پاسخ مدیر :
اذان
سه شنبه, 05 فروردین 1393 ساعت 08:25
جوان
با سلام
ضمن تشکر از پیشنهاد شما، مطالب حتما بررسی خواهند شد.

پایدار باشید
tashakor
37 یکشنبه, 03 فروردین 1393 ساعت 16:09
nasiri
گسلام و عس خداقوتش خاستم از زحمات ،شما تشکر کنیم خیلی زحمت کش
اشکال در اجرای ورژن 5
36 یکشنبه, 03 فروردین 1393 ساعت 12:41
علی گلی
بسمه تعالی
سلام با تشکر از زحمات شما موبایل بنده گالکسی ace gt-s5830 هست و در ورژن قبلی باد صبا بعضی مواقع و در ورژن 5 بعد از نصب برنامه در صفحه اول متوقف می شود وداخل نمی شود و پیام توقف غیر منتظره برنامه ظاهر می شود ولی به موقع اذان می گوید. چطور رفع اشکال کنم .
ممنون
پاسخ مدیر :
خطا
یکشنبه, 03 فروردین 1393 ساعت 19:34
جوان
با سلام
ضمن تيريك عيد و تشكر از اطلاع رساني شما، مشكل پيگيري خواهد شد.

پايدار باشيد
ویجت
35 چهارشنبه, 28 اسفند 1392 ساعت 08:30
vahidp
سلام
اندازه ویجت برنامه مخصوصا در نسخه 5 خیلی بزرگ و جاگیر شده.چطور میتونم کوچیکش کنم ؟
پاسخ مدیر :
ویجت
پنجشنبه, 29 اسفند 1392 ساعت 13:33
جوان
با سلام
بزرگ بودن ویجت برنامه در دست بررسی می باشد.

پیروز باشید
نرم افزار بادصبا
34 جمعه, 23 اسفند 1392 ساعت 22:23
سید مهدی شیخ الاسلامی
با سلام
از کلیه دست اندرکاران موسسه تشکر می نمایم . حضور فعال جوانان مومن در فضای مجازی انشاءالله منشا برکات زیادی خواهد بود .
ورژن 93 تقویم باد صبا
33 دوشنبه, 05 اسفند 1392 ساعت 18:23
امین ق
ورژن 93 تقویم باد صبا چطور میتونیم بدست بیاریم
پاسخ مدیر :
نسخه جدید
سه شنبه, 06 اسفند 1392 ساعت 13:55
جوان
با سلام
ضمن تشکر از پیگیری شما، به دلیل تغییرات در ساختار برنامه کمی کار طولانی شده است که در حال تست و خطایابی هستیم. انشاالله بعد از تست و رفع اشکالات نرم افزار ارائه خواهد شد.

پیروز باشید
کمک
32 سه شنبه, 17 دی 1392 ساعت 22:45
شیوا110
اطلاعیه های من همه پاک شده :-(
من اطلاعیه 28 صفر رو واقعا لازم دارم چیکار کنم ؟
پاسخ مدیر :
اطلاعیه
شنبه, 21 دی 1392 ساعت 11:31
جوان
با سلام
لطفا آدرس ایمیل و درخواست خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایید.

پیروز باشید
ت
31 چهارشنبه, 11 دی 1392 ساعت 15:30
مدینه کاظمی
سلام با تشکر.من اطلاعات ارسال شده مثل زنگی نامه امامان را نمیتونم ذخیره کنم htc one v نمیدونم 09134026676
پاسخ مدیر :
اطلاعیه ها
پنجشنبه, 12 دی 1392 ساعت 12:44
جوان
با سلام
مطالبی که به برنامه بادصبا ارسال می گردد را می توانید در منوی دیگر (منوی 3 نقطه) و آیتم "اطلاعیه ها" پیدا نمایید.

پیروز باشید
مشکل
30 چهارشنبه, 11 دی 1392 ساعت 00:24
امیرمحمدمعصوم پور
‏‎ ‎سلام روی گوشی من(نوکیا اشا 305 جاوا) دکمه پنهان سازی کارنمیکنه باید چه کارش کنم؟
پاسخ مدیر :
پنهان سازی
چهارشنبه, 11 دی 1392 ساعت 09:20
جوان
با سلام
متاسفانه گوشی شما از پنهان سازی پشتیبانی نمی کند.

پیروز باشید
ایراد در فونت
29 دوشنبه, 09 دی 1392 ساعت 22:50
حسین 92
سلام خیلی ممنون از این برنامه فوق العاده.بهترین و کاربردی ترین برنامه ای که تا حالا برای گوشی ساخته شده.
فقط یه مشکل : این برنامه مثل یه تعداد دیگه برنامه فارسی مثل مفاتیح , کلمات درهم و از چپ به راست نوشته میشه و عملا آداب و اعمال رو نمی تونم بخونم. البته باید بگم تو نسخه سال گدشته و اول امسال این مشکل نبود.
مدل گوشی گالکسی مینی
پاسخ مدیر :
فونت
سه شنبه, 10 دی 1392 ساعت 12:24
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، به دلیل تغییرات اساسی در برنامه و استفاده از فونت گوشی، در برخی گوشیها که از فونت فارسی به طور کامل پشتیبانی نمی کنند متون برنامه درست نمایش داده نمی شود.

پیروز باشید
متوقف شدن باد صبا در موبایل
28 دوشنبه, 11 آذر 1392 ساعت 19:46
deniz
با سلام
باد صبا تو گوشی من متوقف شده چی کارکنم تا دوباره کار کنه؟؟؟؟؟
.
27 چهارشنبه, 06 آذر 1392 ساعت 10:40
محمد مهربان
سلام
اگه میشه مناسبتها را بروی قسمت ویجت مشخص کنید که نیازی نباشه وارد برنامه بشیم.
با تشکر.
پاسخ مدیر :
ویجت
پنجشنبه, 07 آذر 1392 ساعت 19:32
جوان
با سلام
ضمن تشکر از توجه و پیشنهادات خوب شما، انشاالله با حمایت شما دوستان نسخه های بعدی با امکانات بیشتری ارائه خواهد شد.

پیروز باشید
پیشنهادات تقویم باد صبا
26 دوشنبه, 04 آذر 1392 ساعت 21:33
رضا5
سلام. دست تون درد نکنه. واقعا برنامه مفید و کاربردیه.
میخواستم بگم اگر تاریخ قمری و میلادی و نیز اوقات شرعی با فونت درشت تری مشاهده بشه خیلی بهتره. الان اگر من بخوام تاریخ قمری و شمسی را ببینم باید ریز دقیق بشم تا بخونم بسکه ریزه.
در قسمت ویجت هم اگر امکانش نمایش و عدم نمایش جزییات به صورت انتخابی در قسمت تنظمات باشه خیلی خوبه و بشه تاریخ میلادی و قمری رو هم توی ویجت ببینیم.
بام ممنون بابت نرم افزار
تقویم اذان گو
25 جمعه, 01 آذر 1392 ساعت 19:18
احسان1000
سلام دوستان
من این برنامه رو نصب کردم و اجرا هم کردم
فقط نمیدونم چرا واسم توو قسمت نوتیفیکشن نمیاد که تاریخ روز رو نشون ده
پاسخ مدیر :
تقویم
جمعه, 01 آذر 1392 ساعت 19:20
جوان
با سلام
این برنامه تاریخ را در نوتیفیکیشن نمایش نمی دهد. شما می توانید از ویجت برنامه استفاده نمایید.

پیروز باشید
مشکل در برنامه
24 سه شنبه, 28 آبان 1392 ساعت 23:35
عباس بهرامی
سلام
خدا قوت وخسته نباشید
مدتی است وقتی کانکت می شوم با گوشی تصویر باد صبا در گوشی ظاهر میشه ولی وقتی کلیک می کنم باز بشه پیام میده
برنامه بادصبا بطور غیر منتظره متوقف شده دوباره امتحان کنید
راهنمایی کنید تا از پیامهای روز باد صبا بر خوردار شوم
پاسخ مدیر :
دریافت اطلاعیه
جمعه, 01 آذر 1392 ساعت 18:43
جوان
با سلام
جهت پیگیری مشکل شما، لطفا نوع و مدل گوشی و نیز شماره تلفن همراه خود را به ایمیل شرکت ارسال نمایید.

پیروز باشید
عدم وجود ویجت
23 یکشنبه, 05 آبان 1392 ساعت 06:00
mjaj2204
سلام
با تشکر از همه دوستانی که زحمت تهیه این نرم افزار بی نظیر رو کشیدند.
یه مشکل دارم اونم اینه که در نسخه های قبلی بدون هیچ مشکل ویجت برنامه نصب و اجرا میشد.
اما الان خبری از ویجت.یعنی اصلا داخل ویجت هام نمیاد !!!
گوشی م GLX G4 هست.
بازم ممنون
پاسخ مدیر :
ویجت
پنجشنبه, 09 آبان 1392 ساعت 08:58
جوان
با سلام
برای استفاده از ویجت برنامه حتما آخرین نسخه از برنامه را دانلود و نصب نموده و دقت داشته باشید که نرم افزار می بایست در حافظه داخلی گوشی نصب باشد/

پیروز باشید
تقدیر و پیشنهاد
22 شنبه, 04 آبان 1392 ساعت 14:31
ahsaya
فوق العاده برنامه عالی و خوبیه .

همچنین تشکر از رایگان بودنش .

اگه ممکن باشه ذکر روزهای هفته هم به اون اضافه بشه
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
شنبه, 04 آبان 1392 ساعت 18:10
جوان
با سلام
ضمن تشکر از پیشنهاد شما، انشاالله با حمایت شما دوستان سعی خواهد شد نسخه های بعدی با امکانات بیشتری ارائه گردد.

پیروز باشید
اصلاح
21 جمعه, 03 آبان 1392 ساعت 19:06
محمد مهدی ...
با سلام و تشکر از ارایه نرم افزار فوق پیشنهاد میشود امکان تنظیم آلارم های اوقات شرعی برای کاربران موجود باشد بطوریکه کاربر بتواند آلارم را برای دقایقی قبل از اوقات تنظیم کند برای مهیا شدن برای نماز و این امکان هنگام سحر برای ماه مبارک رمضان نیز بسیار مفید خواهد بود
پاسخ مدیر :
آلارم
شنبه, 04 آبان 1392 ساعت 18:00
جوان
با سلام
ضمن تشکر از پیشنهاد شما، انشاالله با حمایت شما دوستان سعی خواهد شد نسخه های بعدی با امکانات بیشتری ارائه گردد.

پیروز باشید
نسخه ios
20 پنجشنبه, 02 آبان 1392 ساعت 16:27
مهران ك
با سلام و وقت به خير،
ضمن تشكر و قدرداني بابت اين اپليكيشن فوق العاده كاربردي و قوي، از شما تقاضا دارم در صورت امكان نسخه ي مربوط به سيستم عامل ios اين اپليكيشن را هم ارائه دهيد تا كاربران داراي گوشي هاي آيفون يا آيپد هم بتوانند از آن بهره مند گردند،
با تشكر
اجرتان با پروردگار متعال
پاسخ مدیر :
آیفون
جمعه, 03 آبان 1392 ساعت 16:52
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، انشاالله سعی خواهد شد در آینده بر روی نسخه آیفون نیز برنامه ریزی گردد.

پیروز باشید
khodemuni
سلام خواستم تشکر کنم از نرم افزار جامع و کاملتون
اما بهتر بود اطلاع رسانی ها (روز شهادت ائمه و دیگر رویداد ها ) در شب قبل انجام گیرد تا استفاده کننده زود تر از دیگران از وقایع مطلع شود

و یک درد دل با شما
اکنون کاربر باکمتر از 30000 تومان به مدت یک ماه هرچه فیلم مستهجن بخواهد میتواند دانلود کند ولی یه همچین نرم افزاری . . .
عاشق گمنام
سلام.واقعا برنامه ی خوب و عالی هست..خدا خیرتون بده.یا علی التماس دعا
مشکل در پخش اذان
17 یکشنبه, 28 مهر 1392 ساعت 15:25
عباس ج
ضمن عرض سلام ادب
پس از نصب نرم افزار متاسفانه هنگام وقت اذان گوشی از حالت خواب خارج نشده و صوت اذان پخش نمی گردد.
لازم به ذکر است که تمامی دستورات توصیه شده در راهنمای نرم افزار و سایت را اجرا نمودم اما نتیجه حاصل نشد.
ضمنا بنده از گوشی سونی XPERIA V استفاده میکنم.

با تشکر از شما
پاسخ مدیر :
پخش اذان
چهارشنبه, 01 آبان 1392 ساعت 09:14
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، این مورد در حال پیگیری بوده و انشاالله در نسخه های بعدی مرتفع خواهد شد.

پیروز باشید
اعلام مدل گوشی
16 پنجشنبه, 25 مهر 1392 ساعت 08:02
حسین رجبی
سامسونگ GT-S5670
پاسخ مدیر :
فونت فارسی
سه شنبه, 30 مهر 1392 ساعت 16:53
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، انشاالله این مورد در لیست پیگیری قرار خواهد گرفت.

پیروز باشید
نخواندن مطالب
15 یکشنبه, 21 مهر 1392 ساعت 10:57
دانشجو
با سلام! گوشی من فونت هیچ کدام از مطالب را نمی خواند. فقط ازپخش اذان می تونم استفاده کنم
پاسخ مدیر :
فونت
چهارشنبه, 24 مهر 1392 ساعت 19:18
جوان
با سلام
جهت پیگیری نوع و مدل گوشی خود را ذکر نمایید.

پیروز باشید
تشكر
14 شنبه, 20 مهر 1392 ساعت 22:40
زهرا قبول
من مي خواستم فقط از شما تشكر كنم واقعا عاليه ممنون
فونت
13 سه شنبه, 16 مهر 1392 ساعت 11:25
حسین رجبی
با سلام نوع گوشی من سامسونگ میباشد واز فونت فارسی نیز پشتیبانی میکند.در نسخه جدید نوشته ها از چپ به راست خوانده میشود .با تشکر
پاسخ مدیر :
فونت
چهارشنبه, 24 مهر 1392 ساعت 18:39
جوان
با سلام
مدل گوشی را جهت پیگیری اعلام نمایید.

پیروز باشید
اعمال روز
12 دوشنبه, 15 مهر 1392 ساعت 17:08
حسین رجبی
سلام ضمن تشکر از نرم افزار خوبتان , خدارا شکر نمازهایم سر وقت شده .خدا اجرتان دهد.در نسخه قدیمی اعمال روز یا مناسبتها درست نوشته می شد ولی در نسخه جدید کلمات عربی یا مناسبتها در زیر تقویم بصورت ناخوانا میباشد.لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ مدیر :
فونت
سه شنبه, 16 مهر 1392 ساعت 08:25
جوان
با سلام
در نسخه جدید از فونت گوشی برای نمایش استفاده می شود لذا باید گوشی از فونت فارسی بطور کامل پشتیبانی نماید.

پیروز باشید
شماره موبایل
11 دوشنبه, 15 مهر 1392 ساعت 11:36
رحمانی
سلام
رحمانی09157429047
پاسخ مدیر :
پخش اذان
سه شنبه, 16 مهر 1392 ساعت 08:12
جوان
با سلام
دوستان بخش فنی با شما تماس خواهند گرفت.

پیروز باشید
نسخه کم حجم
10 پنجشنبه, 11 مهر 1392 ساعت 00:03
علیرضا رحمن زاده
با سلام و تشکر از زحمات شما و برنامه خوبتون
من برنامه باد صبا نسخه 4.8.5 رو روی samsung ace نصب کردم ولی متاسفانه چون این گوشی حافظه اصلی کمی داره و حجم حدود 12. مگ از حافظه در حال اجرا رو میگیره نمی شه از برنامه های دیگه استفاده کرد .استدعا دارم اگر ممکن است یک نسخه کم حجم که قابلیت نصب بر روی کارتsdروهم داشته باشه منتشر کنید تا ما هم بتونیم براحتی استفاده کنیم .واقعا برنامه نقص نداره
با تشکر از زحمات شما و آرزوی موفقیت...
پاسخ مدیر :
نسخه کم حجم
دوشنبه, 15 مهر 1392 ساعت 17:07
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، مطلب به دوستان بخش فنی منتقل خواهد شد.

پیروز باشید
اجرا شدن در تبلت
9 دوشنبه, 08 مهر 1392 ساعت 20:51
رحمانی
سلام. من تبلت ایسوس مدل me173x دارم
نسخه جدید که نصب کردم اخطار میدهد که باید از طریق gprs فعال سازی شود ولی چون تبلتم سیمکارت نمیخورد برنامه بسته میشود
با وای فای هم امتحان کردم ولی دوباره برنامه بسته شد
پاسخ مدیر :
نصب
یکشنبه, 14 مهر 1392 ساعت 20:05
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت پیگیری دوستان بخش فنی ذکر نمایید.

پیروز باشید
اجرا شدن در تیلت ها
8 یکشنبه, 07 مهر 1392 ساعت 10:23
ao.alireza
سلام.من تبلت نکسوس 7 دارم و موقع باز کردن این اپ 2 تا پیغام میتد که اولی میگه یاد sms بزنی و دومی فعالسازی از طریق GPRS رو نشونم میده من هر دوتاشو تایید میزنم ولی FORCE CLOSE بعدش چی کار کنم؟.ممنون
پاسخ مدیر :
فعالسازی
دوشنبه, 08 مهر 1392 ساعت 19:59
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، این مشکل در تبلت نکسوس در حال پیگیری می باشد.

پیروز باشید
عدم اجرای اذان در زمان خواب گوشی
7 چهارشنبه, 03 مهر 1392 ساعت 12:49
غلامرضا مرادی از بم
با سلام و تشکر فراوان از زحمات شما . امیدوارم خدای متعال زحمات بی شائبه شمارا قبول فرماید . چند ماهی است از ورژن جدید باد صبا ویژه اندروید در گوشی سونی ایکس پریا تی 30 پی استفاده میکنم اوایل خیلی خوب کار میکرد اما مدتیست که در زمان خواب گوشی اذان پخش نمیکند . چند مرتبه برنامه را لغو نصب و دومرتبه دانلود و نصب و بروز رسانی کردم اما مشکلم بر طرف نشد .با توجه به اینکه با صدای اذان برای نماز بیدار میشوم برایم خیلی مشکل ساز شده . لطفا راهنمائی بفرمائید . با تشکر مرادی
پاسخ مدیر :
پخش اذان
دوشنبه, 08 مهر 1392 ساعت 18:48
جوان
با سلام
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما، لطفا شماره تلفن همراه خود را جهت پیگیری و تماس بخش فنی با شما اعلام نمایید.

پیروز باشید
نماز عشا
6 یکشنبه, 31 شهریور 1392 ساعت 23:21
عمر علي
با عرض سلام وخسته نباشيد لطف كنيد در صورت امكان زمان نماز عشا را هم مشخص كنيد چون اهل سنت هم از برنامه شما استفاده ميكنند
پاسخ مدیر :
آندروید
دوشنبه, 01 مهر 1392 ساعت 19:33
جوان
با سلام
در نسخه آندروید برنامه، هر 5 وقت نماز نمایش داده شده و امکان پخش اذان در هر 5 وقت امکان پذیر می باشد.

پیروز باشید
تعطیلات رسمی در تقویم باد صبا
5 شنبه, 30 شهریور 1392 ساعت 20:32
مهدی احمدی
با سلام و خسته نباشید. با تمام خوبی این تقویم متاسفانه تعطیلات رسمی از شهریورماه به بعد اشتباه درج شده است. شهادت امام جعفر صادق (ع) 11 شهریور است نه 10 شهریور و همین طور عید قربان و غدیر و تاسوعا و عاشورا و ... موفق باشید.
پاسخ مدیر :
بروز رسانی
یکشنبه, 31 شهریور 1392 ساعت 19:18
جوان
با سلام
اگر از نسخه آندروید استفاده می کنید حتما نرم افزار خود را بروز رسانی نمایید.

پیروز باشید
باد صبا
4 شنبه, 23 شهریور 1392 ساعت 21:25
حسینی .ر
با سلام و خسته نباشید .
برنامه تان واقعا عالی است .اجرکم علی الله
امکانات نرم افزار
3 سه شنبه, 12 شهریور 1392 ساعت 16:09
مهدی ش
با سلام و تشکر از نرم افزار بسیار خوب باد صبا که جای خالی یک نرم افزار شیعی را در بین نرم افزارهایی از این دست به خوبی پر کرده است.اگر به نرم افزار 3 خصوصیت اضافه میشد آنرا کامل تر میکرد:
1- در ویجت برنامه وقت فضیلت نماز های عصر و عشا هم نشان داده میشد یا حداقل انتخاب نشان داده شدن آن به انتخاب کاربر گذاشته میشد
2- فونت های ویجت زیباتر می شدند
3-که از همه مهمتر است اینکه امکان انتخاب اذان به تفکیک وقت فراهم میشد. مثلا نماز صبح یک اذان کامل توسط کاربرانتخاب شود ولی اذان ظهر فقط ویبره گوشی انتخاب شود و یا یک فایل صوتی با صدای beep به تنهایی.کلا نوع فایلی که بدای هر وعده اذان پخش می شود به انتخاب کاربر و با استفاده از گزینه browse از گوشی خودش باشد( در کنار فایل های صوتی دیفالت برنامه)
ممنون
پاسخ مدیر :
امکانات
چهارشنبه, 13 شهریور 1392 ساعت 07:59
جوان
با سلام
ضمن تشکر از حسن توجه شما، انشاالله با حمایت شما دوستان سعی خواهد شد نسخه های بعدی با امکانات بیشتری ارائه گردد.

پیروز باشید
تشکر و پیشنهاد
2 یکشنبه, 10 شهریور 1392 ساعت 18:27
بهمنی
با سلام 'تشکر وخسته نباشید
خواهشمنداست با اضافه کردن یک قبله نما دقیق کاربری نرم خود را بخشید.
در ضمن اگر اطلاعیه های صادر قابل کپی و اشتراک گذاری باشند ثواب آن نصیب شما هم خواهد شد
با تشکر
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
یکشنبه, 10 شهریور 1392 ساعت 19:35
جوان
با سلام
ضمن تشکر از توجه و پیشنهادات خوب شما، انشاالله با حمایت شما دوستان نسخه های بعدی با امکانات بیشتری ارائه خواهد شد.

در خصوص اشتراک گذاری اطلاعیه ها،لطفا برنامه خود را بروز رسانی نمایید.

پیروز باشید
کاربر
1 شنبه, 09 شهریور 1392 ساعت 04:50
حسین بنابی
باسلام وخسته نباشیدوبا ارزوی سلامتی استدعا دارم گزینه ای هم اگر اضافه شود که اذان کامل نگوید فقط دو باز الله اکبر بگوید خیلی بهتر میشود. خدا اجرتان بدهد. متشکرم
پاسخ مدیر :
پیشنهاد
شنبه, 09 شهریور 1392 ساعت 07:40
جوان
با سلام

پیروز باشید